vERuNk.A

Když se člověk večer nudí, nebo má angínu a má rád romantické kraviny, je to přesně to na co by se měl podívat. Krásně se kouká na dle mého názoru skvělé herce Kirsten Dunst s Jimem Sturgessem. Spolu jim to sluší, sežrala jsem jim každou zamilovanou scénku. Jediná myšlenka co mě provázela celym filmem byla "Jak se může střídat den a noc, když jsou planety stále u sebe a nemůžou se kolem své osy", chybičky jakože mu nestojí vlasy když je ve druhém světě mě opravdu nevadily. Film jsem si užila, zažrala jsem se do toho a až do úplného konce jsem neměla čas ani myslet na to, že se to skutečně neděje a že je to jen film. ()

mima33

Klasický rozprávkový príbeh podaný originálnym spôsobom. Láska má moc aj hory prenášať...v prípade tohto filmu vzdorovať gravitačným zákonom. Herecké obsadenie bolo vynikajúce a Kristen Dunst vyniesla film na vyšší level. No film samotný ma mierne sklamal. Po vzhliadnutí traileru som očakávala niečo oveľa viac, no dá sa povedať, že všetko podstatné sa ukázalo práve v ňom. I keď nemôžem ne-opomenúť kvalitu efektov a skvelé prostredie. Horný aj dolný svet v sebe niesli čosi viac, i keď sa nedá nad naivitou niektorých scén pozastaviť. Ale k obrovskému plusu slúži, že počas celého filmu som sa kochala jeho vizuálnou stránkou a tak mi tá občasná stupidita až tak veľmi neprekážala. /4*/ ()

kacer4

Škoda toho nevyužitého potenciálu, ktorý film určite mal. Dej je natiahnutý, dokopy sa tam nič nestalo. Väčšina filmu bola v trailery. Škoda škoda. V prvej polovici ma aj napadlo, že by som mohol dať 4*, ale neskôr som sa dozhodoval medzi 2 a 3. Potešila ma len hudba a Kirsten Dunst. Ani som si nevšimol kedy sa z tej hrdzavej Spider-manovej frajerky stala takáto žena. ()

wick

Příběh jak z červené knihovny v originálním vizuálním obalu v rozpočtu 70 mil. vykrádá různé motivy, minimálně Romea a Julii i Gattacu, nevyvolává ale žádné emoce. Za nápad dvou zrcadlových světů si ale zaslouží i tak pozornost. ()

fafejt001

NO TAK NEVÍM . NETOČILY SE DŘÍVE LEPŠÍ SCIFI ?? ZAJÍMAVÝ NÁPAD , KTERÝ ZŮSTAL NA PŮLI CESTY . NENÍ TO ŠKODA ?? ASI NE . POKUD PÍŠEŠ SCÉNÁŘ A TAKÉ REŽÍRUJEŠ TAK TO ČASTO NEVYJDE . JAKO TADY . ŠKOOODA . ()

TraceurKK

Tady je krásně vidět, že film je víc byznys než umění. Konec je krásným příkladem buď šibeničních termínů premiéry, a proto tak rychlého dokončení postprodukce, nebo nedostatku peněz v závěru natáčení, ale myslím, že se jedná o první možnost. No co třeba bude někdo v nápadu pokračovat a víc se s tím pomazlí. ()

johny1913

Sci-fi pohádka v nádherném kabátu, avšak dějově nepříliš výrazná a zapamatovatelná. +plus+: nápad, vizuální zpracování -minus-: plytký děj, nevýrazné postavy, nekonzistentní, nedotažené, zbytečně rychlé prostřihy, posledních 10 minut ()

Mery235

..no... zasa sa mi potvrdilo, ze sa na filmy nemam tesit, lebo sa mi nebudu pacit... nehovorim, ze to nie je fajn film... mozno by som to aj lepsie ohodnotila... no ked som to po hodine vypla s tym, ze mam dost a ze si to dopozeram inokedy (s nanutenim asi po par tyzdnoch a znova len na chvilu a zasa neskor uz konecne dopozerala), tak to uz o niecom hovori... pribeh fajn, postavy tiez,... mozno az prilis jednoduche a prilis jednoznacne... mam zmiesane pocity, cakala som viac... taky priemer... ()

krt7236826

na začiatku vymedzili pojmi ktoré popisujú "svet a fyzikálne zákony" hovorím si dobre bude to fantazy ale aspon s tým počítajú že to bude nelogické... no ono to popieralo všetky zákony ktorý ktoré si sami spravili ? :D wtf? neva aspon to fungovalo ako romantika inak nič moc dovi dopo nemám k tomu čo povedať ()

veverysiak

Také pekné, milučké, s celkom zaujímavou nosnou linkou, ale na môj vkus príliš rozvláčne a miestami nezáživné, ako modernú rozprávku to beriem, ako scifi nebárs, som na akčnejšie odnože, takže 40%. ()

vecneZivec

Já nevím... 2-3 hvězdy, ale je to hrozně složitě udělaný až člověk nestihne postřehnout všechny detaily propojení a úskalí těch dvou světů. Aspoň na první shlédnutí. Jenže na druhé shlédnutí už nemám náladu, je to tak nějak roztáhlé a pomalé, což mi u filmů nevadí, ale tady to nějak nebylo ke strávení. Zajímavý nápad, ale některé efekty mi přišly laciné a celkově ten svět mi přišel nereálnej. Je to futuristická sci-fi, kde jsou přísně strežení všichni, kdo chtějí přejit z jedné planety na druhou, ale kamerový systém tam nemají a ani žádní jiný guardi nikde nejsou a hlavní hrdina vlastně může skákat z jednoho světa do druhého jak chce a nikdo jiný to dělat neumí, nevím... Za tydle nedomyšlenosti, které kazí dojem a ztrácí důvěryhodnost, jen dvě hvězdy. ()

Nicole32

Naozaj som sa na film tešila. Výborný nápad, krásny vizuál a veľmi sympatické herecké obsadenie. Bohužial to ani zďaleka nedopadlo tak ako mohlo. Celá logika a politika týchto dvoch paralelných filmových svetov je tak slabo premyslená a v mnohých veciach vôbec, ale vôbec nedáva zmysel. Popletené ako sviečky na vianočnom stromčeku, ktoré nemožete nijak raz rozmotať. Príbeh by mi nevadil - nech čert berie celú tu presladenú romantiku ale keďže je zvyšok filmu takto škaredo premárnený tak musím skonštatovať, že aj ten cukrový románik hlavných hrdinov mi jednoducho vadil. ()

v.indruchova

Mě se to líbilo i když někomu vadí jednoduchost. Nevím co by jste chtěly. Spíše romantické sci-fi s tím do toho běžte a je to. Doporučuji líbil se mi jíný svět jeho pojetí. Jelikož tam není násilí tak to můžou i děti. ()

Merenre odpad!

Na takovou blbost nemám nervy. Nehodí se na to dívat, všechno je tak pitomé, absurdní a nelogické, že se po 10 minutách chce člověku řvát. Na co si to scénaristi hráli to teda nechápu. Tři jebnuté "fyzikální" zákony, které nevydrží platit ani 5 minut od začátku filmu? létající palačinky, růžové včely, dunstová v nejhorší roli, jakou si lze představit? Nechápu, co to vůbec má být celé za pasvil. ()

Oggy007

Uprimne jsem nic necekal a byl jsem vic nez mile prekvapen. Pokud si odmyslim ten klise romanticky pribeh, fil nemel po vizualni strance chybu. I pribeh samotny je zajimavy. Nevim, jak ostatni, ale ja se bavil od zacatku do konce. 90% ()

kolodej1

tohle je film, který je založen na zajímavém nápadu, záběry obou paralelních světů mají své kouzlo. Vizuální stránka je tedy velmi povedená, ovšem jinak to už tak skvělý film není. Očekával bych například, že v samém úvodu bude nějak vysvětleno, proč je jeden svět bohatý a prosperující a druhý je spíše jen zlým snem, proč se tak tvrdě pronásleduje každý, kdo se snaží o kontakt mezi těmito světy. Dále bych u takového filmu předpokládal, že bude dbát na to, aby nějaká pravidla fyziky zde fungovaly, i třeba jiné než jak je známe my. Tady to ale byla snůška nijak nevysvětlených nesmyslů, kde místo fyziky panovala anarchie. Do třetice jsme měl problém i s banálností milostného příběhu, který ani nebyl dost přesvědčivě vykreslený. 50% ()

NikaIn

Páčilo sa mi toto dielko veľmi,konečne niečo nové,malo to nápad aj emóciu,pre nie príliš náročneho diváka s kúskom romantiky a spravodlivosti v srdiečku,príjemný zážitok. ()