Lamprea

Zajímavá myšlenka to jo. Jenže, podle mě, se nejedná tak úplně o Sci-fi, ale jak píše J*A*S*M fantasy pohádku. Což by asi nebyl problém, kdyby si film na Sci-fi nehrál. ()

Mr.Ripley

Vizuálně líbezné, hudebně lahodné, castingově milé, leč potenciálem trestně nevyužité a scénáristicky zpackané. Takhle to dopadá, když se autor snaží říct hodně, ale ve výsledku nepředá nic. Sci-fi červená knihovna se světem zdánlivě podobným In Time. Škoda Kirsten. ()

Estrellita

Doteď jsem nepochopila zákonitost, podle níž se mohl Adam stěhovat do druhého světa za Eden, ani finální happyend. Logický nesmysl? Možná... A možná jsem jenom příliš hloupá na to, abych pochopila sílu růžového prášku. Každopádně nápad oceňuju na dvě hvězdičky a provedení taky. Pro mě to bylo velmi zajímavě strávených 107 minut. ()

P@3ck

Taký pekný romantický film, miestami predvídatelny. Krásne scenérie, zaujímavá myšlienka a hlavne niektoré idey stoja na zamyslenie. ()

Honzíno

Dost nešťastný český název přichystali čeští distributoři. Nápad obsahuje Upside Down velice zdařilý a neotřelý. Zpracování mě ale ničím nepřekvapilo. Děj si to díky rovnému scénáři pěkně šine k očekávanému konci, nic nevyčnívá, nevybočuje, nevykolejí a více nezaujme mou pozornost. Hezká výprava se solidní hudbou a hlavně ústřední sympatické duo (Sturgesse mám pomalu čím dál radši, no a Kirsten je moje femme fatale již dlouho) prostě a jednoduše zachraňuje stabilní průměr. Z použitého námětu však mohla vzniknout super romantická scifárna, kterou jsme si mohli roky připomínat. Já bohužel zapomenu brzo, i když nerad. ()

Qitek

Tak nějak zaprvé musím hned z fleku "zmrdat" Jima Sturgesse za jeho (za mě a pro mě) iritující, přehrávající herecký projev, který mě prostě od začátku až do konce štval. Kristen nevýrazná !culíme-culíme", něco z toho sladkého bude že? Vždyť jsem pěkná... Juan Diego Solanas si malinko ujel a honil tak dlouho péro (umělecké ego), až se vystříkal, ale orgasmus neměl. Natočit totiž tak pompézní podívanou až je to k blití. Vystylizovaný obraz a barvy s mega-utra pompézní kompozicí, hlavou dole, hlavou nahoře. Mráčky, Optical flares v plné palbě a pak ten hrozný Strugess!!!. Možná tohle někoho ohromí a řekne si super originální pohádka pro dospělé. To jsem čekal. Ale nedostal. Jen nepovedený kýč jak bič. ()

Wall-E

Moc pěkná sci-fi romantika, ale těch až do očí bijících nelogičností bylo nemálo :-) Nicméně buďme tolerantní, protože příběh lásky Adama a Eden stojí za to vidět. ()

Mrkvič

Jeden nápad se spoustou logických děr. Romance s pro mě nezajímavými herci. Navíc podáno ukrutně nudně. Takže jsem se u filmu párkrát prospal. Za zmínku tak stojí jen Timothy Spall. Jinak šlo o přehlídku nápadů na jedno brdo, kdy se autoři neskrývaně opájeli pocitem dokonalosti. Leč na pozadí zela prázdnota. ()

Johnny.ARN

Mohla to byť taká bomba ako napr. Inception, ale nie. Nepodarilo sa. Stále som bol zmätený z toho, kde kto vlastne kedy je, kto sa na koho pozerá, kto kde lieta a padá a prečo pijú naopak. Jediná fajn vec je pekný vizuál. Nezachránila to ani Kirsten, čo nemala ani poriadne čo hrať. Škoda, veľmi som z toho filmu sklamaný. 2 z 5 ()

viperDavid

Sorry, ale tohle fakt ne. Nemělo to vůbec šanci na úspěch a upřímně se divím takovému hodnocení co tu je. Přiznám, že jsem to ani nedokoukal, až tak moc jsem se nudil. Smutný ()

LiborGondek

Scifi, fantasy, romantika, všechno tam je. Film nedává sice moc smysl, ale hlavní účel - tedy jako romantický doják se celkem povedl. 55% ()

Ryuuhei

I přes mnoho logických chyb se jedná o krásně kýčovitou romantickou podívanou s netradičním námětem. Už co jsem viděl tento film v kině jsem jej považoval za úchvatnou záležitost a považuju jej za to samé i dnes. A ano, nehledě na to, že se film postupem času přestával držet nejednoho pravidla, které si stanovil. Ale co má být? Tady jde o požitek a ten byl velký, ať co se týče vizuálů, hudby, či samotného příběhu. ()

Dado

Skutočne nie je film adaptáciou knihy akejsi dnešnej autorky, ktorej dali vysoké predaje jej diela medzi dievčatami s vekovým priemerom štrnásť rokov pocit, že vie skutočne písať? Osnova príbehu totiž nepustí - úchvatná predstava utopického sveta, ktorý sa však namiesto rozvoja či aspoň bližšieho opisu dočká len vytlačenia do úlohy pôsobivej kulisy s neuveriteľne premrhaným potenciálom, pričom dej sa radšej zameria na stokrát videnú lovestory muža a ženy, ktorí sú si aj napriek všemožným strastiam osudu jednoducho súdení. Nie príliš pozitívny dojem z vývoja udalostí by ešte dokázali tvorcovia snímky aspoň čiastočne napraviť, keby príbeh definitívne ukončili asi o 15 minút skôr a prinajhoršom by si tým nechali otvorené zadné dvierka pre zbytočné, no aspoň dôstojne vyrozprávané pokračovanie. Uponáhľaná záverečná snaha o totálne otrepaný happyend však pochováva aj tie posledné šance na lepšie hodnotenie. (45%) ()

puleček

Úplně epický nápad, který si mě získal hned po několika sekundách. Všechno bylo super, fyzikální zákony na začátku super, ale ten konec mě prostě zklamal asi stejně jako u parádního sci-fi In Time. Prostě to nějak přestalo hrát a zpívat. ()

venison

Příběh nijaký, povrchní a vlažný, trošku chybí fyzikální logika, ale ty EFEKTY jsou vážně BOŽÍ !!! Nádherně udělané !!! Na to se musí koukat hlavně v HDčku.. ()