Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Pump odpad!

Tak z tohoto skvostu se chtělo blít i mému psovi. Po shlédnutí jsem nevěděl jestli mi je zle z filmu, nebo hromady jídla kterou jsem snědl, abych se vůbec dodíval. Vřele tuto primitivní slátaninu nedoporučuji! Je nabíledni, že prachy jsou hlavním motivem všech hvězd, protože produkce na dolar skoupá rozhodně nebyla. Dát ranec za vstupenku na film, kde se nás v první půlce snaží přesvědčit, že hlavní hrdinka je prase a ve druhé, že prasata jsou v kurzu? Veliký omyl. Pochybuji nejen o svém zdravém rozumu a úsudku, ale i o zdravém rozumu tvůrců tohoto spektáklu. ()

drake31

Poväčšine času trápna komédia ktorá je preplnená nezaujímavými a predovšetkým nevtipnými scénami - čo je u komédii veľký deficit. Tento veľký bordel nezachraňuje ani sympatické obsadenie ktoré sa veľmi snaží ale s nulovým efektom. ()

Timak

tak to se nepovedlo. zajímavých momentů málo a měl jsem z toho celého pocit, jako bych to už někde viděl ... ()

Aven

Tak trochu jiná komedie, která ve mě sice nevyvolávala salvy smíchu, nicméně neustálý lehký úsměv mi na tváři vykouzlila. Zkažená úča je totiž osvěžujícím způsobem amorální a nekorektní, navíc Cameron je pořád hot a tak hodina a půl s tímhle filmem příjemně uteče, což je bezesporu sympatico :) ()

zdenny

Myslel jsem si, že to bude i pro děti. Tak jsem přizval k přístroji i dceru. Mýlil jsem se. Tak napůl. Sprostá slova a vše kolem šukání bylo spíš pro dospělé, komediální prvky spíš pro děti. Tím chci říct, že celý tento film spíš pro dospělé byl komediálně (protože se jedná o komedii) na nízké úrovni. Takže když to logicky spojím, člověk si musí říct, že to bylo inteligenčně někde ve věku 10 až 14 let. Teda ne že bych od toho očekával zázraky, ale chtěl jsem příjemně strávit hodinu a půl. Namísto toho jsem dostal nevkusné vulgarity. Jo, kdyby to bylo péčko, rád bych se podíval i na už na trošičku nám stárnoucí Cameron. A to i bez silikonových koz. Takže závěrem tuto komedii dětem vůbec nedoporučoval. Pak ale nevím, kdo se na to bude dívat. PS: Nejvíce jsem se zasmál u scény, kdy učitelka dětem opravuje písemky a říká: "Pak se nedivím, že nás Japončíci předběhli". Ukáže na asiata ve své třídě a říká: "Tebe nemyslím". ()

VasaX

Slabý, trapný doprovázené otřesným soundtrackem. Timberlake a Punch jsou na facku, Diaz na nějaké terapeutické sezení a jediný opravdu dobrý a zábavný herec je tam Segel, který totiž na rozdíl od ostatních herců v první linii, kteří po vzoru Elizabeth odrbávají natáčení jako ona učitelské povinnosti, něco předvádí. Když už mám pozitivní pocity více z dětských herců než z tech opravdových, tak to je svízel. A co se týče zábavy a nápaditosti, ta se tu také skoro neukáže. Dvě hvězdičky a značně odřené - za pár lepších vtípků, některé herce (a jejich postavy) ve vedlejší roli a za Jasona Segela. ()

LEGACY

Velice povedená komedie, kde Cameron Diaz odvedla pořádný kus práce. Po pravdě bych u tohoto humoru do konce nevydržel, tedy kdyby nebylo právě Diaz. Co mě na filmu vadilo byl hrozný děj. Skoro každý film nějaký musí mít, tady v tomto filmu, tedy v první půlce jsem žádný neregistroval až v druhé něco bylo ale slabota. Nejvíce jsem se bavil asi při tzv. učení, kdy se pouštěly různé filmy, například u Vřískotu jsem se pěkně pobavil. Po pravdě bych na této škole nevydržel, ale takové akce jako erotická mička bych bral. Myslím si, že pochválit se dá i melodie z filmu. Rozmýšlel jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, šel jsem na konec směrem dolů kvůli tomu ději, ale zasmál jsem se., velmi jsem se zasmál. Hodnotím 70% ()

sheldonka.

Průměrná komedie s Cameron Diaz, která se mi po tomhle snímku ještě víc zprotivila. Vůbec mi to k ní nesedlo a byla mi dost protivná (asi to měl být záměr, ale u mě to znamená mínus). Co se mi líbilo, byly role, kterých se zhostili Justin Timberlake a Jason Segel. Ti jediní by stáli za řeč. ()

Danny F.

Sprostá Diazová, pošuk Timberlake co se za každou cenu rve do filmů, nevtipná komedie a samé ohrané věci. Vůbec mě film nepotěšil (a nerozesmál naplno). 50% ()

Master19

Nejvíc se mi líbí, že tam, kde by v "normálních" filmech došlo k nějakému napravení, rozřešení, romantickému urovnání (kluk s beranicí vyznávající lásku), nedojde k ničemu tak trapně ubohému. Naopak! :-) A pak je tu Cameron. Samozřejmě. Orgasmickou scénku s mytím auta netřeba rozebírat, ale skvěle to vyvažuje parádními zářezy, jako je třeba malování v autě se žvárem v puse. Ve výsledku tedy výborná komedie na jeden večer, která si klade za úkol JEN pobavit a to mi u komedií stačí... ()

Ceres

Komedie u které jsem se jen jednou pousmál, když nepočítám moment, kdy sem uviděl závěrečné titulky. Trapnost a nefunkčnost scén=těžká nuda. Ani nevím, proč tomu dávám aspoň nějaké hodnocení, protože taková idioce si žádné ani nezaslouží, nechápu zdejší hodnocení, ale co už. 15 %. ()

Wade

Znovu jsem si potvrdil, že některým filmům musím dát druhou šanci. Bad Teacher jsem po prvním zhlédnutí pokládat za naivně trapnou hovadinu, ale když se mi film dostal pod ruku podruhé změnil jsem názor a hodnocení z 1* na 3*. Nakonec ani to nebylo konečné hodnocení, protože když jsem viděl film potřetí tak jsem se královsky bavil. I když herecké výkony ve filmu nejsou nějak extra a příběh je jednoduchý dá se na filmu najít spoustu předností. Nebudu vypisovat všechny napíšu jen jednu a tou je Cameron Diaz a její role úči, která je sprostá vtipná a hlavně sexy. Příjemná oddechovka. 78% ()

Mishqo

Po druhom pozretí ma to dorazilo ešte viac a nedá sa mi inak ako zdvihnúť hodnotenie. Účel to splnilo, preto nebudem hodnotiť či to bol "oscarový materiál. Bola to super komédia, jednoduchá oddychovka. Cameron je božsky skazená a Justin úchvatne awkward. :) 75% ()

VanTom

Skvělá Cameron si s přehledem dává ukázkovou zištnou mrchu, jíž budete pád na hubu upřímně přát - samozřejmě jen do doby, než se polepší a veškerá její motivace se přestane točit kolem klofnutí dobré partie a zvětšení prsou. :-) Nutno kvitovat, že k tomuto přerodu se film dobere celkem nenásilně, takže se mu dá i věřit. O čtvrtou hvězdu však scénáristé přišli, když ho zakončili ustrašeně bezzubě, bez důsledků - co se jim pro "happy end" nehodilo do krámu, to prostě nechali ležet. ()

Krosmen

Nemám rád Diaz, tahle role jí sedla, nemusím Timberlaka, ale tady ta jeho postava byla výborně zahraná, Segela mám zaškatulkovanýho z HIMYM, tady úplně jinej chlapík. Sečteno podrtženo ne nekvalitní filmový zážitek. Chemie mezi postavami funguje výborně, skvěle sekundují i Punch a Shannon. Písnička co tam kňoural Timberlake taky výborně trapná. ()

blackJag

Pokud budu hodnotit film, uvedu, že si dokáži představit, že jej ještě někdy uvidím (v rozmezí 50. let), protože nutnou linii morálního zhodnocení nabízí v poklidné neafektované rovině a sem tam utrousí celkem povedenou situaci, mě ale zajímá věc jiná. Cameron Diazová. Kolik že jí je? Bože, to bývala nehorázná kočka, ale co teď? Ona o sebe nepečuje? Pochybuji, nevypadá ale děvčica zrovna svěže. Od rolí, vyžadující byť jen nepatrnou sexy polohu, by se už měla pomalu (vlastně už teď je pozdě) oprošťovat, jinak skape na úbytě. Kdybychom totiž byli ve světě seriálu BEVERLY HILLS 90210, Timberlake by mohl hrát středoškoláka a Diazová při své současné kondici leda jeho matku! II Scénář: Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg. 60% ()

MI-380

Průměrná nenápaditá komedie, kterou zatraktivňuje: 1. školní prostředí, které je blízké všem, 2. Cameron Diaz v hlavní roli šité jí na míru, 3. Lucy Punch, která v roli nedůstojné soupeřky Amy podává výkon důstojně srovnatelný. Ostatní jsou tu do počtu pro vytvoření občasných (většinou jen mírně) vtipných situací. 55%. ()

s.e.p.p

To, že do takto laciné komedie vleze Diaz (nikdy jsem nepochopil, co se na ní všem tak líbí), která se za posledních x let neobjevila v ničem obstojném, není žádným překvapením. Ale že se nechal ukecat i Segel mě sakra mrzí. Pár povedených vtípků, jinak ale neskutečná z prstu vycucaná hovadina. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní