Uzasnej serial, s neskutecne charizmatickym hrdinou, nabity emocemi az po okraj. Skutecna tvar pocatku soudni spravedlnosti v britanii, ktera vlasten neam se spravedlnosti nic spolecneho. Vedle reseni pripadu a prepisovani zvyklosti je i chytlava vedlejsi linie s Garrowovym vztahem ke krasne lady. prvni dve serie jsou na 6 hvezdicek, treti serie uz je spis nastavovana kase, kde uz serial vykrada sam sebe a nema moc co nabidnout.(8.7.2012)

Skvělý seriál, jehož existenci a vysílání jsem zaregistroval úplnou náhodou. Podoba anglického práva 18. století rozhodně poněkud boří představy "staletých tradic ostrovní demokracie", panství práva a spravedlivého soudního procesu. Kdo má rád filmy ze soudní síně a trochu té historie, okořeněné tradičním kvalitním přístupem BBC, přijde si na své.(4.4.2010)

Seriály ze soudní síně mě hodně baví, obzvlášť ty historické, ale musí být dobře natočené. Garrow's Law je vyloženě učebnicový příklad toho, jak by měly takové seriály vypadat. Nádherná výprava, výborné herecké výkony, skvělý scénář, vynikající případy i zápletky. Já osobně nesnáším cokoliv, co se týká romantiky, ale musím se přiznat, že mě románek Williama Garrowa a lady Sarah Hill zaujal víc, než bych si kdy uměla představit. Obzvlášť pak linka ve třetí řadě, kdy se jednalo o opatrovnictví Samuela. Přesto, že se jedná o seriál ze soudní síně, těšila jsem se spíš na rozuzlení právě této zápletky než na samotné rozsudky. Je až neuvěřitelné, jaké zákony platily v osmnáctém století, a co všechno bylo považováno za normální a naopak nepřípustné. Garrow's Law není jen lahoda pro divácké oko, je to taky seriál, který nenásilně poučí o minulosti až by si to divák sám uvědomoval.(15.9.2017)

Jakkoli je zřejmé, že skvělá produkce britské BBC tentokráte ve službách dámy se zavázanýma očima s váhami v rukou, bohyně spravedlnosti, opět v plné parádě ukazuje své kvality. A když to nehýří oslňující výpravou, tak dramata ze soudní síně dávno uplynulých dob jsou spíše komornějšího duchu s důrazem na kvalitu. Řekněme, že kromě sympatického hereckého výkonu v postavě Williama Garrowa (Andrew Buchan) zdobí seriál i brilantní dějová rozličnost a pozoruhodná kombinace načrtnutých typů lidí všeho druhu. Potažmo seriál nesoudí mravy svých postav, ale zajímavým způsobem především zkostnatělost právního řádu tehdejší Velké Británie. Chcete-li si tedy alespoň užít pár večerů, kde netečou potoky krve, a máte rádi napětí, tak vřele doporučuji.(22.1.2012)

Jak jen to Britové a BBC dokážou velkoryse a rozmáchle natočený seriál o vzniku skutečně efektivní a s žalobcem rovnoprávné profesionální soudní obhajoby. Soudní minidramata, na nichž se vše demonstruje jsou samy o sobě skvosty. Navíc se zde opravdu nešetří ani výpravou ani kostýmy, ani na hereckém obsazení.(19.3.2011)