• slovan1
  **

  Ja šulda to viděl ze školy v kině, kdy nám to pustili celé, ne jako seriál. Tehdy se mi to zhnusilo a dívat se znova na to nebudu. Za herce, které mám rád a vždy zahrají skvěle 2*.(19.6.2010)

 • sator
  *

  Herecky, scenáristicky i režijně podřadné....(17.6.2015)

 • mikhail
  ***

  Vždy, po odsledovaní tohto seriálu ma chytá depresia, pretože za 20 rokov od nežnej revolúcie sa novodobým tvorcom nepodarilo ani priblížiť k takým skvostom slovenskej filmovej školy ako bola napríklad miniséria Červené víno , alebo Alžbetin dvor. Útek do Budína je len slabým odvarom. Navyše ide o koprodukciu, kde Slováci hrali nie druhé, ale až tretie husle. Príbeh je postavený kozmopolitne podobne ako aj štáb. Herci hrajú remeselne precízne ( Ondřej Sokol, Bolek Polívka), ale k srdcu divákovi jednoducho neprirastú.(10.1.2011)

 • DadysGirl
  ****

  Skvěle obsazené, skvěle zahrané, skvěle natočené... Poetické, romantické, prostě krásné!!!(22.8.2011)

 • wosho
  ***

  Rozvětvěnější osudy postav nedokázaly mě zaujmout více, než filmová podoba. Výtky jsou z mé strany stejné k seriálu, jaké jsou u snímku. Jediné co u seriálu oceňuji, je jeho silná neteleviznost po technické i umělecké kvalitě. Zas na druhou stranu je to dáno tím, že se jedná i o filmový projekt určený pro kina s mezinárodním produkčním jistěním.(23.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace