Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Ajinka126

Konečně je nějaká komedie skutečně komická... skvěle jsem se bavila... nenutili mě brečet trapnými dojáky a přece to stačilo na to, abych se usmála nad tím sladkým koncem :) Tak tohle se mi veeeelmi líbilo :).... Ještě bych chtěla dodat zprávu pro zlé jazýčky.. Jennifer Aniston je skvělá herečka. Jenom díky ní a Adamovi mi hodně situací přišla vtipná. Má takový zvláštní "anti-komický" talent, který je v těchto situacích ten pravý. Jo a mimochodem... má fakt krásný tělo. Asi tak 100x hezčí než její mladší kolegyně. Nedivím se, že pořád motá chlapům hlavu :) ()

Torision

Je to sice romantickej film, ale sází to fór za fórem a nedá se u toho nesmát. Aniston je tu opět geniální a poslední roky to sází dost ve velkým (v Šéfech na zabití i o 2 roky později v Millerových na tripu geniální), navíc neskutečně hot. Jo a jsou tu 2 děti a jsou výborní. :) Nicole Kidman potěšila. ()

Marsik

Palace Cinemas Anděl - Super komedie se skvělou hlavní dvojicí. Sandler zabodoval a opět jde nahoru. V kině jsem se dobře pobavil. 80% (with J.) // (23.9.2012) HBO - CZ dabing určitě špatný nebyl, dvorní dabéři Rašilov a Chytilová dodrženi, ale přiznám se, že jsem se v kině s orig. zněním bavil více. Ale film jde pořád v oblíbenosti nahoru (ještě před cca 2 měsíci nebyl mezi nejoblíbenějšími filmy a nyní je na 275. místě). Zkrátka má svoje kouzlo a já ho uznávám. 80% ponechávám. // (19.8.2016) NOVA - Stále 80% ()

F.man

Typická rodinná Sandlerovka posledních let u které nikdy nevím jestli jít díky několika skvělým vtipům, silným gagům a vpitným situacím, s ne-úplně-debilním-scénářem, s hodnocením nahoru, nebo díky některým přestřeleným postavám a fekalním situacím naopak dolů. I tentokrát tak zůstanu u třech hvězd s tím, že některé pasáže zaslouží klidně čtyři, některém maxilnálně dvě. Na odreagování a jednoduché "bavení-se" totiž Just go with It není nijak špatnou volbou. A kupodivu Jennifer Aniston je zde vážně skvělá. No a Nicole Kidman jako hula-hula tanečnice... Wow. I need to go make a Devlin. ()

PauloZ

Průměrná komedie se vším všudy. Některé scény celkem trapas, u jiných se dalo zasmát, hlavně teda u Dolpha :). Hned od začátku je jasné jak to dopadne, což je hlavní problém těchto komedií. No a to mezi začátkem a koncem je buť stravitelná nebo nestravitelná vata. V tomhle případě celkem stravitelná, ale pár opravdu mizerných situací si mohli tvůrci prominout. Od Volání o pomoc to jde se Sandlerem z kopce. ()

Astaroth12

Typická Sandlerovská komédia z prvkami trápnosti a nie veľmi originálnym dejom ale zato s J. Aniston, ktorá tam žiarila oproti ostatným hercom, ktorí ma vobec nezaujali. Ale musím uznať, aj keď Sandler nepatri a asi ani nebude patriť medzi mojich obľúbencov, je to jedna s naj.komédii aké som od neho poslednej dobe videl. Keď bude hrávať s takými dobrými herečkami, akou J. Aniston určite je a dá menej trápnych scén,t ak moje hodnotenia zas budu o čosi väčšie. ()

ConanVJ

Parádní komedie u které jsem se bavil od začátku do konce. Na to že Aniston moc nemusím, tady to zahrála skvěle a vedle Sandlera jí to sedlo parádně. Je zde spousta potrhlých scén, ale i nějaká ta romantická. Filmek je celkem předvídatelný, co se týče příběhu, ale to mi vůbec nevadilo. Za mě 90% :) ()

Tryskomyš

Skvělý herecký tandem, perfektní humor. Naprosto dokonalý kousek. Film se líbil i mému osmiletému synovi. Úplně zbožňuju Jennifer Aniston, nevynechám jediný film s ní. A Adam Sandler má také skvělé filmy. Takže absolutních 100 %. ()

pivo

Ja som sa naprosto parádne zabavil. Čakal som od toho pohodovú komédiu, ale smial som sa od začiatku do konca. A nielen tak popod fúzy, ale poriadne nahlas. Neskutočne dobrú náladu mi to spravilo. A aj tá romantika celkom funguje. Herci si evidentne užívali, veľmi ma potešila Nicole Kidman. Jasne, je to všetko strašne predvídateľné, ale Sandlerovi nikdy nešlo o nejaké veľké umenie. Proste úplne super filmík s niekoľkými fakt smrtiacimi vtipmi, tak prečo tomu nedať 5 hviezdičiek, no nie? ()

hous.enka

Sandlet a Aniston... kdo by rekl, ze tohle bude fungovat? Ja ne :) Ale povedlo se. Nebylo to asi az tak o jiskreni mezi nima, ale skvele si nahravali a jejich vtipky me pobavily. Dlouho jsem se u filmu nahlas nesmala. Skvela letni oddychovka. Nic min, nic vic. ()

spaceboyCZ

vsem doporucuju...kralovsky jsem se bavil...kdo by rekl, ze mezi Anistonkou a Sandlerem to muze tak jiskrit =). No a Kidmanka v zaporne roli, to uz je pro me jen tresnicka na dortu =). Fakt povedena podivana... ()

Kryton

Po delší době opět netypická Sandlerovka (to bych neměl asi psát?!). Sandler sice hraje opět milého troubu, ale bez dávky humusáckého humoru (kromě ruky v záchodu) a ba co více! Dostal spoluhráče co ho místy přehrával. Jennifer Aniston je i ve svém věku nejen sexy, ale vynikající (nejen) komediální herečka. Sice je film a jeho konec prokouknutelný, tak má kouzlo. Jen škoda otravných dětí. Ty bych nechal radši plavat se žraloky než s delfíny. Já se bavil a ani minutu se nenudil. Navrch krásně nesnesitelná Nikolka Kidmenů jako bonus. ()

Džany

Klasická klišoidní romantická zápletka prošpikovaná typickým 'sandlerovským' humorem, který mě osobně tolik nevadí. Slušně zfilmovaná povídka s ucházejícími se herci, která jeden večer zabaví a rozhodně nezkazí náladu. ()

Defaultovna

To bolo niečo tak príšerné, že ani neviem, kde začať. Šablónovito odkopírované od milióna rovnakých chcelo-by-byť-romantických chcelo-by-byť komédií od samého začiatku až po samý koniec. Nedotiahnuté nedoladené, áno, viem, že to treba brať s nadhľadom ale mne sa jednoducho nechce. Z filmov ako tento som jednoducho unavená. Prečo každý kopanec musí byť zákonite len do rozkroku hlavného hrdinu? Hahaha, veď je to predsa vtipné, a to dokonca aj 3x v jednom filme (true story, počítala som to). Naprojektovať hotel tak, aby bol záchod 10 cm od vane, v ktorom spí maximálne zbytočná a nesympatická postava mi príde tiež také zúfalé, až sa mi chcelo plakať. No a, samozrejme, nikdy ma neprestane fascinovať, že ľudia v amerických romantických komédiách sa vedia zaľúbiť a odľúbiť na požiadanie a svadba je otázkou niekoľkých dní (pričom absolútne nie je problém ju - samozrejme na poslednú chvíľku - zrušiť, pretože "ja tajtrlík predsa milujem tú druhú"), rovnako ako po stroskotaní daného potenciálneho manželstva treba uistiť diváka, že druhá strana to predýchala v pohode a nikomu nebolo ublížené, takže si desať sekúnd pred titulkami nájde niekoho iného a hneď je kocúr v trúbe. No a sex pred svadbou? Preboha, nie. Také veci sa robia iba v divných európskych sociodrámach. Hawk, fuj, celé zle. Jedna hviezda preto, že mám rada Nicole Kidman, hoci to čo predviedla v tomto bahne, jej tak ľahko neodpustím. ()

RasputincZ

Ale jo, nebylo to tak strašné, jak jsem se obával. Spíš naopak. Konec filmu jsem si odvodil už z plakátu, přesto jsem se na film podíval a nemůžu říct, že bych toho litoval. První dvě třetiny jsou překvapivě vtipné a já se upřímně smál i přes stupidní zápletku. V porovnání třeba s Forgetting about Sarah Marshall, bych filmu vytknul slabší vykreslení postav a naprosto klišovitou romantickou linii. Ovšem u Just go with t jsem se kupodivu skutečně bavil a smál jsem se u toho víc než u prvního zhlédnutí Forgetting about Sarah Marshall. A Jennifer Aniston je hot a cool. ()

MartinezZ

Standardně sterilní Sandlerovská klišoidní romantická komedie, během které si musí Adam ujasnit, že to pravé není to, za čím se pachtí, ale to, vedle čeho takřka dennodenně žije. Po dlouhé době jsem zažíval tzv. "inception-déjà vu": déjà vu viděné v déjà vu prožité v déjà vu hluboko uvnitř déjà vu... Nedetekovatelně stopové množství jakékoliv originality. ()

Ozo

Tak tohle je pro mne totální překvapení roku. Nečekal jsem nic a dostal jsem opravdu hodně. Výborné vtípky (no, některé byly trošku přestřelené, ale to by nebyl Sandler, že?) a romantika dohromady tvoří perfekní hawajský koktejl. A jako desert jsem dostal mňamózní prdelky Jennifer a Brooklyn - scéna u vodopádu, kde se Jennifer poprvé svlékne do bikin, je nezapomenutelná ;) ()

Bakllazaan

Jakkoli to byla tupoučká podívaná, tak jsem se u dialogů bavil mnohem víc než včera u Pirátů číslo 4. Sice všichni herci jedou na svůj neutrál, ale je to uspokojitelný neutrál ()

zlabus

Po velmi dobrých Funny People a skvělých Grownups poněkud zklamání v podání Adama Sandlera. Chybí rychlejší tempo (těch 120 minut se vleče až běda) a celé to je naprosto neuvěřitelně šablonovité. Ovšem pořád to je neurážející průměr s příjemným Sandlerem (čím je starší, tím přírozenější mi přijde jeho herecký projev) a přenádhernou Brooklyn Decker. 60%. P.S.: Po nějaké době odebírám třetí hvězdu a snižuju na 50%. Přecijen se jednalo a podprůměr. ()

Wysch

Netypicky typická Sandlerovka, v níž jsem kupodivu upřímně fandil tomu infantilnímu smyslu pro humor, upřímný snaze nevybočit ze zaběhnutých linií, v nichž romantika je spíš taková jakože hrubá a strašně rychlá, nabízí se kOCOURovo slovo "neotesaná", a přesto svým způsobem inovativní (v rámci Sandlerovek). A fakt jsem fandil Anistonový :) // And Oi, mate, the little girl, I need to remember her name. ()