Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Roman.Ticka

Přirovnala bych to k pokusu o nedotaženou plastiku nekvalitní komedie, i když Sandler není špatný. Líbil se mi v 50x stále dokola a pár dalších...tady zářila hlavně krásná Aniston. Ale už mi začínají vadit typické americké pozlátka typu - jedeme na výlet s napráskanou kreditkou a konečně poznáme sami sebe a dosáhneme štěstí, např. ve Vegas nebo na Havaji - nevím koho tím chtějí furt krmit! Výběr stejných postav - rozmazlení fracci, blbá bloncka, třídní koza, trapný šašek a gay, kterému někdo volá z filmu Přichází Satan! - se už opakuje příliš. Kdyby si je vzal do horoucích pekel, je mi to Devlin. ()

jonyyy

Film valí doslova vtípek za vtípkem. První je trapný, druhý neutrální, třetí vtipný a takhle furt dokola. Plus krásné ženy a Sandlera mám celkem rád -> lepší průměr. 65% ()

Ivoshek

Náhodně nalezený film, od něhož jsem nečekal nic, a přitom jsem dostal kupu srandy, vtipnýho hlavního herce a neméně vtipnou J. Anistonovou. A dokonale vtipně zlou bitch N. Kidmanovou. Jednoduchá zábava, ale v rámci žánru skvělý. ()

Thomick

A já se toho nebojim! Jak píše TheMaker - Sandler dospěl, přišel o panictví. Výkalů a kopanců do koulí ubylo, stejně jako jiných ohraných či nových, ale trapných fórků (viz tlustá hulu tanečnice), to vše se prakticky snoubilo v osobě postavy Nicka Swardsona, která mě vůbec nebavila, ale dala se ignorovat. Naštěstí tu totiž byla ústřední pětice, z níž nejméně důležitá byla Brooklyn Decker, ale ta se aspoň roztomile culila. Každopádně Aniston nejenže Brooklyn (jakožto modelku) trumfla v plavkách, ale hlavně dodala sílu tomu romantičnu. Mám dojem, že to ona vedla Sandlera k téměř dokonalý přirozenosti. I když bylo jasný, jak to nakonec dopadne, předpokládaná dějová linka se všelijak kroutila - hlavně těmi správnými směry - a pár narážek (viz výprodej Victorie Beckham apod.) mě vážně dostalo. Sandler má k tvorbě v rámci žánru "romantická komedie" ještě hodně co říct (i když tohle nebyl vyloženě jeho projekt), já osobně ho dokonce považuju za jeho budoucnost. Takže GO ADAM! 85%. ()

eraserhead666

Pro Sandlera mám slabost, to je více než jisté, proto pravděpodobně nadsazuji. Anebo možná ani ne, protože mám rád jeho humor a i když začal víceméně ve většině filmů z poslední doby trochu couvat (chci dalšího ulítlého Zohana!!!!), přece jen - minimálně tenhle film ukazuje, jak jsou filmové charaktery povrchní, korupční a dementní a jak se my na tom dokážeme bavit. Holka, kterou opiješ rohlíkem v podobě rozpadajícího se manželství natolik, že lehne a roztáhne nohy a během pár dní je ochotná si tě vzít (ano, krása opravdu není všechno, i když občas to je to jediné (ty vole, já jsem tak chytrej!!!!)), děti, které se nechají lehce koupit (nejpochopitelnější věc z filmu) a týpek, který se jimi nechá vydírat jen proto, že není natolik sebevědomý, aby sbalil holku jinak? O naprosto imbecilózním "Dolphu Lundgrenovi", teplouškovi s vyvinutým a silným řitním svěračem či afektované Nicol Kidman ani nemluvě. Ale ono to tady vcelku funguje. To nejlepší už Sandler ze sebe zřejmě vydal, nejšílenější a nejpovedenější kulervoucí řachandy už všechny natočil, teď se jen drží na pro mě stále velmi přijatelné a příjemné úrovni. Šílená zápletka, v níž hlavní hrdina musí být plastický chirurg (páč dneska zřejmě nikdo jiný pracující rukama nevydělá tolik peněz aby je mohl jen tak rozhazovat jako Sandlerův hrdina), neskrývaný product placement (zajímavé, že v zahraničních filmech mi to tak nějak nevadí), tradiční Sandlerovské vtipy (díky za ně, u nestabilního obočí jsem skoro řval smíchy), stokrát omletá pointa a dějová linie (leč podobný žánr prostě asi už nelze natočit jinak), jedno velké překvapení - první film, v němž mi Jennifer Aniston nepřipadala afektovaná a nelezla mi na nervy, naopak, byla velmi příjemná. A jedno velké vrtání v hlavě - řekl bych, že role Nicka Swardsona byla původně psaná pro Roba Schneidera, jenže ten z nějakého důvodu náhle odpadl a tak jí dostal právě Swardson a snažil se Schneidera (tak typického pro své role v sandlerovkách) okopírovat. Ne že by mi to nějak vadilo, ale Schneider by byl zábavnější, neboť pro danou roli jaksi přirozenější. 3,5* ()

SOLOM.

Jennifer Aniston jsem zatím zaregistroval snad jen v Přátelích a od té doby se z ní stal pořádný kus ženský. Asi jsem se podruhé zamiloval. Zatím jsem se komediím tak nějak vyhýbal (až na ty české), ale Sandler u mě začíná bodovat. Většinou čumím jen na hororové filmy a u těch se tu a tam taky nasměju (zvláště u těch opravdu tragických), ale když už mám náhodou nějakou starou, tak s ní musím občas čumět i na něco jiného. Několik vtipných gagů se tu najde, ale stejně jsem to žral hlavně kvůli těm ženským… ()

Sofia

Sice netuším, kde vzal český distributor nápad na tento "vtipný" název, ale mě tato typická Sandlerovina docela rozesmála. Chvílemi mi bylo sice tak trapno, až jsem se za tvůrce sama styděla (resuscitace ovce), ale většina vtípků má svoji pointu a na jedno podívání se to dá snést. Romantická linka byla na můj vkus trochu moc natahovaná (nehledě na to, že Adam Sandler není rozhodně žádný muž snů, i když by to byl úspěšný plastický chirurg), ale Jennifer Aniston hrála hodně sympaticky a její mladá kolegyně Brooklyn Decker jí zdárně asistovala. Nejlepší gig ale odvedl zde chybějící Nick Swardson alias bratranec Eddie alias Dolph Lundgren. ()

kajda.l

Za tří vteřinové cameo Andyho Roddicka a ovci si to tu třetí zářivou zaslouží. Jo Andy, ta tvoje žena (Brooklyn Decker) sice moc hrát neumí, ale v bikinách je zatraceně HOT, máš určitě lepší vkus než náš Tomík Berdychů se svojí průměrnou Lůcou Šafářovic:) ()

ARI50

Adam Sandler ten prostě nesklame komik jako dělany vyborně jenom tak dal, jemi jedno jak jsi každy stěžuju něco mu vadí a podobně at se pak nedíva a jeto protože tohle nemělo chybu. Dobře zpracovana romanticka komedie i v podani Jennifer umně o vybuchy smíchu bylo jenom postaráno sandler mně nesklamal. ()

SLOTH

nektere momenty jsou velmi vtipne zacatek pomaly nudny ale pak se to rozjede... ve filmu jsou asi nejzabavnejsi deti a dolph ()

Ištván87

Mohla by to být slušná oddechová komedie, protože pár dobrých vtípků a situací se tu skutečně najde, ALE to by mi většina postav nesměla být tak strašně nesympatická... Jennifer Aniston mě sice po dlouhé době zase bavila (ale ne tolik jako v Šéfech na zabití), ale i tak měla stejný problém, jako většina dalších. Na všechno reagovala až neuvěřitelně nereálně. Jak je možné, že většina dnešních scénáristů komedií staví vtipy na neschopnosti postav lhát či jakýmkoliv jiným způsobem improvizovat? Vážně se mi nechce věřit, že člověk, který stráví většinu dospělého života lhaním, z čista jasna nedokáže vymyslet (nebo spíš použít) normální jména pro svou vymyšlenou rodinu... K tomu si připočtěte, že konec byl každému jasný (ale je fajn, že z hrdinovi mladé lásky nedělali úplnou krávu, aby jim jejich záměr vyšel), postavám se střídala povaha jak v Británii počasí a že se jedná o remake (a to jsem se na originál schválně zatím nepodíval) a je jasné, že je to přinejlepším průměr. Pro mě 60% ()

Necrotongue

Komedie s Adamem Sandlerem ve mně vždycky vzbudí schizoidní pocity.Pokaždé jsou tak trochu trapné,pokaždé se v nich vyskytuje postava,která hýří humorem určeným divákům s nižší inteligencí a pokaždé jsou víceméně předvídatelné,ale na druhou stranu je fakt,že se u nich vždycky dobře pobavím.Tentokrát byla do filmu obsazena i Jennifer Aniston,což byla haupttrefa,protože čím je starší,tím je lepší a nebojím se říct,že je i hezčí a z celého hereckého obsazení mě bavila nejvíc.Abych to shrnul,jedná se o naprosto pohodovou komedii,která mě pobavila a rozesmála a přesně to od komedie očekávám,takže jsem byl spokojený a klidně se k ní zase někdy vrátím. ()

becki_tu

Jeden z nejlepších romanticko-komediálních kousků Adama Sandlera a potažmo i posledních měsíců. Klíčem k takovému úspěchu je omezení fekálního a jiného nevhodného humoru na minimum, skvělý scénář, soundtrack a herecké obsazení v čele s nestárnoucí Jennifer Aniston, které bych 42 let nehádal ani náhodou, nádhernou Brooklyn Decker a v menší roli potěší i Nicole Kidman. Příjemné překvapení, palec nahoru. ()

Beastmaster4

Takové rozverné, ukecané, sexy a celkem vtipné. Klasický Sandler. Občas mi scény a dialogy připadaly jak palba kulometem, ale jinak jsem se slušně pobavil a "nasytil" oko :-) ()

Hogun

V konečnom dôsledku vcelku milé a miestami aj zábavné. Len keď vstúpi na "plac" "Kidmanka", tak vidieť ten priepastný rozdiel medzi skutočnou herečkou a topornou dvojicou seriálová hviezdička a miestami skoroherec. Ale ináč oddychovka. 6/10 ()

MáŠa

pěkný, rád jsem na to kouknul, ale dalo by se vyjmenovávat spoustu ALE - zaprvé děj - rychlé odmilování se, rychlé procitnutí, nerealistické vymýšlení nesmyslů, které jen mají dostat děj do polohy, že si všichni něco vymýšlejí, až jsou z toho vtipné situace - zbytečné vulgárnosti - hlavně postava kámoše je taková, že tam furt plácá (většinou sexuálně laděné) nesmysly, že to kazí dojem z celku; u ostatních postav to není tak časté ()

luka4615

Adam Sandler má zřejmě tento typ snímků takzvaně v ruce, jelikož i Just Go with It je příjemnou a nenáročnou záležitostí, která staví na jednoduché zápletce a spoustě šílených gagů. Dobrá práce! „I need you to swim to Uncle Eddie. If you get to him without touching the bottom, we'll give you a dolphin cookie.“ ()

Lucasion

Už podle traileru jsem si říkal, to bude dobrý. A ono je to dokonce ještě lepší. Adam a Jenifer si role užívají a jde jim to. Role jim dobře padnou a film odsýpá slušným tempem a je naplněn super vtipy a dokonalými zvraty. Poučíte se, že i z obrovské lži lze vytěžit to nejlepší, ale zároveň se pořádně taky zapotit. Protože, problémy se zde objevují na každém kroku, až se budete divit. Dobrý nápad dělá z tohoto filmu super romantickou komedii se sympatickými herci, bomba vtipy, kterým se budete smát i po skončení titulků. Situační humor tady za celou dobu neztrácí a tak je ta delší stopáž využita na maximum. / Vzpomínám si, jak mě Just Go with It nadchla před deseti lety a dokázala to znovu. Jedna z nejlepších romantických komedií. (85 %) ()