Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

tein

1* za první příběh u kterého jsem se opravdu nasmál. Po něm jsem čekal obdobný šílený a ulítlý humor ale postupně se ten humor nějak vytrácel, až zcela zmizel. Krom toho prvního příběhu už jsem se nezasmál, jen u některých povedenějších příběhů maličko pousmál. Na celý film je to ale příliš málo :-(. ()

frannyberry odpad!

Naprosto zbytečný film, který nezachrání ani zástup hvězdných jmen. Nebudu si hrát na intelektuála, opravdu upřímně jsem se pobavila u Blbého a blbějšího a některých sandlerovek a rozhodně nejsem útlocitná, aby mě rozhodily úchylné náměty povídek jako koprofilie. Problémem filmu ostatně není nedostatek invence, jako spíš "shlock" efekt, kdy se prostě tvůrci trumfují, kdo dokáže publikum znechutit/nechutnostmi pobavit více. Takový film pak bohužel působí dojmem roztříštěným a v konečném efektu je to nuda. Je to prostě pořád to samé. Zasmála jsem se u příběhu s domácím vzděláváním. a situační komiku (byť bizarní a surrealistickou) lze přiznat i prvnímu příběhu v restauraci, bohužel tím je zábava vyčerpána a kolem sedmého příběhu jsem usnula. ()

danny79

Tohle je hodne individualni zalezitost, zalezi jaky kdo preferuje humor. Pro nekoho to muze byt odpad, ale pokud ma nekdo rad drsny, sprosty, cerny humor az na hrane nechutnosti, bude to pro neho proste bomba, jako to byla pro me. Nektere pribehy jsou sice slabsi nez jine, ale vsechny dobre a nektere velice. Skutecne perfektne vymyslene, velmi originalni a zahrane na samem vrcholu – obsazeni je hollywwodska elita. ()

fifotron

Prvé scény nasadili latku zvrátenosti vysoko, čím u mňa dosť prekvapivo boli aj bravúrne humorne podané. Postupne však sila príbehov slabla a bolo vidieť, že scenáristom koniec prekĺzol cez prsty. Humor a moment prekvapenia klesal a takisto moje hodnotenie, ktoré začínalo na piatich hviezdach, sa zastavilo na troch. Ale inak zaujímavé obsadenie a ako experiment vcelku slušné. ()

Lucisek

Ta jedna hvězdička je jen za to hvězdné obsazení a špetka vtipných scén. Jinak jsem si s každým dalším příběhem říkala, že větší blbost už nemůžou vymyslet, ale vždy to dokázali překonat. Takže jsem s opravdu velkým přesvědčováním film dokázala dokoukat, ale už nikdy více. Jak někdo dokáže natočit takovou kravinu a navíc, jak dokáže přesvědčit tolik dobrých herců, aby tomuto propůjčili svou tvář, to nepochopím. ()

leo_kure

Film mě nijak neohromil, ale občas jsem se dost zasmál... Je to vlastně na princip Kameňáku, pár otřepaných vtipů poskládané tak aby tvořily minipříběhy... Nic víc... ()

Filip_ZL odpad!

Na tento film jsem se podíval na základě doporučení a dobrého hereckého obsazení (Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry). Už od první chvíle na mě film dobře nezapůsobil. Příběhy mi přišli nezajímavé, nudné a celá zápletka filmu byla naprosto fádní. Ani jeden příběh na mě nezapůsobil, a proto se není čemu divit, když film ohodnotím jako odpad. ()

chrisw odpad!

Tohle se někomu líbí? Tomuhle se někdo zasmál? Tohle někdo myslel vážně? V tom případě gratuluji. ()

Mangodjango

Nejzvrhlejší, nejdebilnější, nejúchylnější a nejodvážnější (scénářem a vůbec ochotou TOHLE natočit) komedie, kterou jsem zatím viděl. Byly okamžiky, kdy mi bylo dost trapně ze samotného příběhu (konečná scéna s Duhamelem a jeho nejhůře animovaným kocourem ever - vážně co to mělo sakra bejt??), ale pak byly i situace, kdy jsem se opravdu neubránil smíchu (oteklá a megakozatá Halle Berry při loučení; Jackman, který ocelové drápy vyměnil za varlata na krku a nechápavá Kate). Těchto momentů ale bylo spíše poskrovnu a tak tento "snímek" podpořený nejedním profláklým ksichtem hodnotím velice slabými třemi hvězdičkami. Malá rada: pokud nedokážete překousnout prdící scénku u Zamilovaného profesora, tak se na Movie 43 ROZHODNĚ nekoukejte nebo si k TV vemte kýbl a mop. Hodnotím podle mne docela velkoryse, hlavně za odvahu a pár oblíbenců. ()

Tobias_Sin odpad!

Tak to je skutečně vrchol všeho odporného.. Nechápu, proč do takovéhle ubohosti někdo šel hrát.. Nuda, odpor, zvrácenost.. Lituju, že jsem si něco takového vlbec pustil.. ()

petra79 odpad!

Fůůůůj. Absolutní odpad, nic horšího jsem neviděla. Proti vyměšovacím komediím obvykle nic nemám a některé jsou i celkem vtipné, ale tohle je hnus fijalovej. Nechápu takové množství hvězdiček a už vůbec nechápu, jak je možné, že v tom hraje takové množství dobrých herců. Zvládla jsem tak půlku a pak jsem to vypnula. ()

randolph

Ve filmu je celá plejáda oblíbených herců, pitoreskní povídky - které díky své totální ulítlosti a někdy až přehnané parodizaci jsou chvílemi vtipné, ale po většinu času spíše nechutné. ()

mad.dog

Nechutná, divná, bláznivá a kurevsky ftipná bejkárna, kde si polovina Hollywoodu ze sebe dělá prdel a všichni se určitě při natáčení mohli podělat smíchy. Vidět Jackmana s koulema na krku, Chrise Pratta kadícího na Annu Faris, Halle Barry stříkající do pindy chilli omáčku, Naomi Watts a Lieva Schreibra šikanující svýho syna, Grace Moretzovou malující po zdech šmouhy, Joshe Duhamela dělajícího prasárny s kreslenou kočkou, Terrence Howarda jako trenéra, jehož taktika je: Jste černý!, Emmu Stone kouřící prst a Gerarda Butlera jako leprikóna, se opravdu vyplatí. ()

Agross

Tak toto bylo nechutné !!! Nedokážu uvěřit, že nato herci kývli. No jedna hvězdička za to aby nebyli místní prasata smutná !! Ne vážně chtělo se mi zvracet ..... ()

Kokotek230mm

Hrozná retardovina , ale zároveň je to nechutná prdel s výborným hereckým obsazením :D Automat s harantama ? Ten mě dostal do kolen ()

Va33ek

Asi to není pro každého diváka co se chce zasmát. Tady je to krapet drsnější humor s celou řadou filmových hvězd. Ale pokud to člověk unese a dívá se bez předsudků, bude se minimálně, tak skvěle bavit jak já. Kocour na konci je the best :-D (ale doma ho fakt nechci). ()