Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Aargh

Nechápu ten obrovský hate. Tohle je jedna z nejlepších věcí, se kterou Farrellyovci měli kdy co do činění. ()

Triple H

Prvé dve scénky, plus rande naslepo sú znesiteľné. Zvyšok je kolekciou toho najtrápnejšieho "humoru" aký som kedy vo filme s podobným obsadením videl. Tvorcovia mali k dispozícii absolútne bezprecedentnú zostavu hercov a výsledok je napriek tomu niečo až zarážajúco žalostné. Kŕčovité, silené, za každú cenu hrubozrnné a opakujem - nenormálne trápne. Skrátka úplná sračka, ktorá by si nezaslúžila ísť ani na DVD. Zostáva mi rozum stáť ako sa niekomu podarilo dostať toľko hviezd to takéhoto, ehm, "projektu". ()

A.Beech

Miestami dobrý humor strieda humor primitívny. 1* za Quaida a tie svetlé okamžiky (Hugh Jackman). Vzhľadom na celkovú primitívnosť viac ale nedám. Skôr sa čudujem, že sa toľko známych hercov dalo na toto nahovoriť. ()

Motinski odpad!

Film je postavený iba na zvrátených, odporných scénach a vtipoch pre určitú skupinu ľudí. Sám sa čudujem že som to vôbec dopozeral. Jedna z najväčších blbostí aké uzreli svetlo sveta. Väčšinu času ma napínalo od zhnusenia. ()

žvanimírek

Opravdový průser, který nemůže zůstat bez komentáře. Těšil jsem se na jednoduchý příběh zabalený do trapného humoru s fekálním nádechem, který mě například v American Pie 1,2 a Reunionu hodně bavil, ale....zkrátka, když jsem vycházel ze sálu, bylo mi až studno, co je možný poslat do kin a snažit se na tom vydělat. Jednotlivé příběhy se předhání v míře trapnosti a fekálnosti, která z 95% už vážně ani není vtipná a do teď nemůžu pochopit, jaká jména se k tomuhle projektu zapůjčila. V traileru je možno vidět vše podstatné a vtipné, víc není třeba... ()

Mr.Bulanek

Už když jsem viděl trailer tak jsem věděl, že to bude cypovina, ale, že to bude taková cypovina, to jsem nečekal. Když jsem viděl Burning Palms (5 tales of madness), tak jsem si říkal, že nic šílenějšího být nemůže. A hle tady nemáme jen 5 příběhů, tady jich je spousta. A většina vtipných, ale i nechutných, šílených a nevím jakých ještě. ()

ivan_drago

Filmu přičítám neotřelý koncept a snahu jakž takž propojit jednotlivé nechuťárny nějakým příběhem.... U mě jednoznačně vítězí ty s Hugh Jackmanem, dále Johnny Knoxvillem, Emmou Stone a ten s Hale Barry... Bohužel film už se jaksi vystřílel v ukázkách a trailerech a tak jsme prakticky vše už viděli, zde jen o něco delší... Taková sračka to nebyla... ()

kinghome

Před měsícem jsem ještě očekával film, který je plný hvězd, které si ze sebe dělají srandu. Teď když jsem zjistil, že je to film, který je propojený jen povídkami, které spolu nijak nesouvisí, tak jsem docela zklamaný. Dobré povídky střídají ty špatné. Těch horších povídek bylo více. Vůbec mě nebavila povídka s Emmou Stone nebo Naomi Watts. Zrovna do těchto skečů jsem vkládal velké naděje a byl z toho odpad. Ale potom jsou tu povídky, které se povedli a vážně mě bavili. Například povídka s Chloe Grace Moretz. Bál jsem se aby mi to nezkazilo pohled na Chloe a naštěstí se tak nestalo. Bylo to vtipné a trochu nechutné, ale dalo se na to koukat a skoro celou dobu jsem se smál. Za všechny scénky bych dal asi 2 hvězdy a to za scénku Chloe a scénku s Hughem Jackmanen. Nejvíce jsem se těšil na trio Stifler, Knoxville, Butler možná až moc. Vyklubal se z toho průměrný skeč s trapným koncem. Škoda. No abych to shrnul, celý film byl vážně na těch 43% ale pak přišla poslední scénka s Elizabeth Banks a nadrženým animovaným kocourem. To byla scénka na 5* smál jsem se tak, že mě bolelo břicho a strašně jsem se bavil. Tahle scénka to dokázala zvednout na 60%. ()

Simpoch

Nechutnejma teenagerama pospojovaná Kanadská soda s hvězdným obsazením? Proč ne :D Mám z toho pocit, jako když jsem prvně viděl Scary movie. Prostě docela hlína, zvlášť scéna s trpaslíkem a žralokem. Palec hore. ()

Bobik9

Hrozné zneuctění! Ale dá se v tom najít spousta výborných vtipů a scének, které vás baví. A to obsazení si určitě zasloužilo pozornost. Jedna z nejšílenějších komedií, jakou jsem kdy viděl. ()

Honzíno

Vůbec ne taková hrůza, jak by mohl výtah z místního hodnocení napovídat. Chápu, pro někoho je to těžce stravitelné a některé epizody pro mě byly za hranicí, ale někdy vyústily naopak do skvělého zakončení a pointy. Vúbec celkové pojetí humoru je mi dost blízké, ale hodně nevyrovnané (epizoda s Chloë vypadá ze začátku fakt nechutně a slabě, ale nástupem vedlejších postav nabírá na dokonalosti, naopak z úvodního Jackmana se dalo vytřískat mnohem víc a Anna Faris je zcela mimo mísu). Říkám si, že takhle nějak by mohl vypadat Sakrapes, kdybych měl víc peněz. Nejslabší na celém projektu je pro mě ústřední dospívající trio, které reprezentuje zajímavý tmelící prvek, nicméně jako postavy je naprosto nezajímavé. Vrcholem jsou pro mě intermezzové pasáže (žralok, děti v elektrických zařízeních, reklama na iBabe), za které přihazuji onu třetí hvězdu. ()

ecceHOMMO

Zopár podarených vtípkov (napr. žraločia reklama), ale zväčšej časti totálna nechutnosť. Na tomto sa v USA bavia?...Toľko známych mien v takom niečom....pre mňa nepochopiteľné ( pravdepodobne úlet každého jedného). ()

haushinkaa

Do rukou se mi dostala jak verze s Dennisem Quaidem, tak verze se třema klukama. Podívala jsem se na tu quaidovskou a se stoprocentní jistotou můžu říct, že tohle je ideální film pro zdejší přeinteligentní uživatele. Rozhodně by se měli podívat a pak si zchladit žáhu v úžasně rozvláčném komentáři o stupiditě tohoto snímku. Sorry, error, ale mně se to líbilo. Jen jsem chvílemi nevěřila, že to opravdu někdo natočil. Děti ve strojích a reklama na Tampax naprosto geniální, Duhamel se svým kocourem strašně roztomilí. ()

Gothar

Dosť úchylná komédia, ktorú zachraňuje to, že je zložená zo skečov. Tým pádom sa nedá predvídať dej a dobrý skeč sa nájde aj na konci, kde väčšina komédií stráca dych. No vďaka tomuto konceptu má film aj slabé miesta. No dá sa povedať, že som sa pobavil (gule, výchova syna, mesiačiky, basketbalisti a čiastočne aj pri leprikonoch. 40% ()