Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Duke90

Nevěděl jsem co od toho čekat, ale i tak jsem asi ujetější film s tolika slavnými herci ještě neviděl. Nakonec se z toho vyklubala řádná blbost, která ale na večerní pobavení s trochou alkoholu úplně postačí, avšak už na nic víc... Některé scény doopravdy pobaví, nebo spíš jednotlivé momenty několika povídek (sfoukávání svíček, telefonát kvůli měsíčkům...). Pořád je to ale šílená volovina a tak by to měl člověk i brát, až zase vystřízliví... ()

vieriX

Až se nechce věřit, že tolik skvělých herců se upsali takové šílenosti. Smál jsem se sice hodně, ale dost často to bylo už za hranici dobrého vkusu jednotlivé příběhy neměli návaznost nebyl tu vyloženě dobrý a špatný příběh prostě tak nějak se to vyrovnalo. No jak říkám masakr nad masakry. ()

dzagudka

Tohle bylo vážně stupidní a úchylný, ale navzdory tomu jsem se docela pobavila. Jenom by mě zajímalo, jak se jim podařilo do toho filmu dostat tolik známých herců a hereček. ()

Kiw

Smál jsem se. Smál jsem se hodně. Víc než je obvyklé. Ne, snad protože to bylo vrcholné dílo umění komedie, ale protože mě bavilo vidět tyto dobré a vynikající herce co všechno jsou ochotní udělat a velice by mě zajímalo jestli dostali tolik prachů a nebo si to prostě užívali. Samozřejmě je to hloupé a sprosté. Ale jako jednorázová odreagovačka to na mě hodně zapůsobilo. Vidět znova to rozhodně nechci, ne protože se mi to nelíbilo, ale protože podruhé tenhle humor prostě nefunguje. V porovnání s jinými filmy je to samozřejmě sračka, ale samo o sobě to na ty čtyři hvězdy vidím. Ale nikomu to nedoporučuju a chtěl bych vědět podle čeho se ty dvě starší paní co na to šly a po deseti minutách odešly, rozhodly, že by ten film snad byl pro ně. ()

Plastík

Bylo to nechutnější než jiný filmy, to uznávám, ale mě se líbil ten sarkasmus, mystifikace, nadsázka, černej humor a fikce. Oceňuji odvahu filmových herců do tohohle díla jít. Je to léčivý pramen - horký, nechutný ale pomáhá. Fakt nejlepší scéna je s těmi koulemi a to domácí vyučování. Chichi ()

Maw odpad!

Za tohle by měl někdo trpět, fakt neskutečný, že tohle vůbec bylo v kinech....hodně dlouho jsem neviděl debilnější film....jsem absolutně znechucen, jedna historka pitomější než druhá, absolutně bez pointy, nápadu, vtipu. Postavy odpudivé, nudné, tupé a celý ten koncept je zvrácený! Akorát mě to každou minutou víc a víc vytáčelo.... TO DZEYNA: Asi nevíš co je to humor, nebo možná to některým lidem s nižším IQ přijde vtipné. Pardón, ale inteligentní člověk se SMYSLEM PRO HUMOR sotva ustojí to dokoukat, aniž by usnul z čirého zoufalství a znechucení... ()

Themilhaus

Ultra bez příběhová hovadina co absolutně nedavá smysl... a scénář by vymyslela snad lépe i moje 5ti letá ségra! ... 1 hvězdu dávám jen kvůli tomu že je mi líto některých známých herců a hereček, které absolutně nechápu jak do toho mohlo jít! ()

srncek

Kurva to bol masakééér!! Prvá story ma rozsekala na cucky :DDD Prakticky až na nejaké 3 kusy to bol gejzír vymakaného humoru a niektoré veci bolo treba proste len pochopiť,čo sa tu mnohým zrejme nepodarilo,ale to nevadí.Ja som sa bavil ako prasa! :)) Po prvotných titulkoch nasleduje ešte jedna story s animovanou mačkou a tá to už celé zaklincovala :) 82% ()

ratpile

Na papíře možná vtipné - áčkové celebrity v naprosto absurdních situacích. Na plátně je to sračka. Absolutní. Tečka. ()

Lkn

dokonalé herecké obsazení ve filmu nemá od shlédnutí toho filmu žádný význam! slátanina jedna hovadi.. za druhou do jednoho filmu... Opravdová ztráta času. ()

otilrak

Sranda, nechutný, sranda, nechutný, sranda, nechutný a pořád dokola. Prostě mazec! Nepřestal jsem se smát od začátku do konce. ()

Ivi.Stewie

Ten film bol tak príšerný, že neviem pochopiť ako je možné že som mala kontinuálny záchvat smiechu od začiatku až po koniec :D Mňa to až nechutne pobavilo... Inak svoje hodnotenie vysvetliť nedokážem. ()

Honsik

100%! Nemůžu dát jinak. Na film jsem chvílema zíral vykulenýma očima, po nichž následoval takovej záchvat smíchu, že jsem film každou chvíli musel stopnout a prostě se vyřehtat. Naprosto boží podívaná, komedie jako řemen :-))) ()

Jason69

Mládeži nepřístupno?? Tohle by nemělo být nepřístupno jen mládeži, ale zakázáno všem. U tohoto filmu vypnout mozek opravdu nestačí. Byli tam asi dvě možná tři scénky, které mě i celkem pobavili, jako iBabe (Don't fuck it), ale jinak je to dost úchylná komedie. Respekt zaslouží herecké hvězdy, kteří se nebáli toto natočit. 35% ()

Korbelka

I přes to, že vím, že je to komedie o hereckém umu slavných jmen dobrých hereček a herců, kteří se v podstatě vysmívají sami sobě, tak přesto z toho moc nadšená nejsem. Většina příběhů mi přišla přehnaná a pouze pár scén a dialogů mi přišlo vtipných. ()