Nezvratný osud 5

Nezvratný osud 5

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2011, 88 min

• obitus

Máloktetá moderní horrorová série se vyčerpala tak, jako právě Nezvratné osudy. Velká nehoda, Tony Todd, pět "nečekaných" úmrtí a titulky. A pořád dokola. Bohužel, tentokrát stojí za podívanou jen standardně vypilovaný úvodní pohled do budoucnosti. Následující úmrtí hraničí s parodií na první díly, stejně jako herecké výkony hlavních protagonistů. Další díly už prosím ne, bolí to.(19.1.2012)

• sochoking

Takže takto, vedeli sme, čo máme čakať, iba sme chceli vidieť, ako to bude vyzerať no i, videli sme slabulilinký odvar ''dvojky '' . Prvých 25 minút je zabijáckych. Kým sa všetci tradične postretávajú, potom vidina a pohreb... uf, masakra! Aspoň že tá Olivia mala pekné kozy. No a potom to už ide.Vetrík pofukuje, šrobiky sa samotné odšrubúvavajú a prvá morda nemala chybu. Potom tie ostatné už stáli zahovno a hlavne tá druhá s tým chujkom v masážnom salone. Aspoň mal husté kecy! (''Where is the other version?!'' ) A nepochopil som, na kerého boha sa potrebovali odvolávať na jednotku( funebrák ), dvojku (auto s polenami) a trojku( fotka z rollocosteru ), ale viem, že tu chujovskú štvrtú radšej vynechali. A hlavne dúfam, že žiadna šestka nebude! Upgrade: Tak nevynechali. Práve som bol upozornený a fakt tá štvorka je tam tiež ľahulinko spomenutá. Kedˇ zahučí Dennis, tak na kare sú na stolíku fotky a na jednej je závodnícke fáro.(22.8.2011)

Parádní film. Když padal most, tak jsem ani nedýchal. Napětí, skvělé herecké obsazení a zajímavý konec. Bohužel, už 2 roky se chystám na laserovou operací očí a díky tomu, co jsem ve filmu viděl, to zase odkládám :-( Jinak jsem se bavil. Už se těším na BLU RAY. dne 28.01.2012 - TAK BLU RAY paráda, film nemá chybu. DTS,zvuk - už jsem to viděl 5 x a vždy jsem při padání mostu nadšením zatleskal :-)(23.8.2011)

• mil@n.fanatik

Takhle, není to špatný film/díl, ale už mi to přišlo ohrané a ničím už mě film bohužel po předchozích dílech nepřekvapil... Za shlédnutí to stálo, ale další díl už nee. Je to mezi 2-3*, ale nakonec se přikloním k 2*. Je to takový mírný naprůměr, ale jak už jsem psal, celkový dojem mi zkazil, že mě nic nového nepřekvapilo a vyznívalo trapně stejně a opakující se.. A co mi na filmu nejvíc vadilo, že se opakovaly trapné zabíjení typu, propíchnutí hlavy, očí a jiných částí těla. 50%(1.2.2012)

• AllShallFall

Jsem naprosto ujštěný, že v poslední době jsem víc hovadský film neviděl. Je to stále to samé dokola. Začne to jedním člověkem co má předtuchu a pokračuje to přes bestiální, kreténské a ubohé vychípávání. Tolik náhod na jednom místě.....Už to ani není normální. Gymnastka se zmuchlá jak papír od sekané a brejlounek (který mě mimochodem úplně sral) má hlavu rozsračkovanou soškou Budhy....A dost! Po téhle scéně jsem to vypnul a už nikdy více nechci slyšet o pokračování Nezvratného osudu. Przní to akorát výborný první díl, který měl jen jedno důstojné pokračování a to díl druhý. Od třetího dílu, už by to mělo nést jiný název. A to - Nezvratná ostuda. Rozumím, že se tohle poškozování a vyvražďování někomu líbí. Z mého pohledu je to trapárna z dílny vypatlaných amatérů, so si myslí, že zbohatnou na něčem, co bylo lákavé u nás možná ta v 80.tých letech. Jestli to je v Americe pořád v módě, tak se tomu nedivím. Když je tam mezi TOP filmy i Stmívání, tak už mě ani nepřekvpapí, že prznitel Steven Quale chce vyrazit do Hollywoodu z touhle sračkou.(14.1.2012)

• - Producent si přál, aby toto pokračování bylo podobně jako první díl temnější a lišilo se tak od téměř komediálně pojatého 4. filmu série. (neff)

• - K filmu existují dvě alternativní smrti. Obě jsou součástí DVD. (stration)

• - Spoiler: Když Candice (Ellen Wroe) umírá, dopadá na stožár plachetnice, ta se však v dalších záběrech záhadně vypaří. (nightstalker)