MyrnaAlec

Zatím nejlepší adaptace Kinga. Super dětské obsazení, trochu mi připomnělo partu z Stranger Things. Těším se na druhý díl. ()

savatage

Nové filmové zpravování obsáhlého Kingova příběhu, které umí diváka vystrašit, zaujmout i pobavit. S postavami se divák pěkně sžije a celý film plynule odsýpá, až k děsivému vyvrcholení první části. ()

Cortyx

Jakože ne, že by to bylo špatný. Mělo To místy dobrý drive. Na konci jsem čekal " cliffhanger"spoiler: leč ani ten se nekonal. Čekal jsem víc.... ()

egresh

Atmosfera strachu z kniznej predlohy urcite nebola zachytena v plnej parade. A oproti prvej verzii z 80' rokov mi chybalo prelinanie detstva hlavnych hrdinov s ich dospelostou. Zrejme bude v r. 2018 "part two" a tym sa to cele vyjasni. Urcite odporucam knihu. ()

XXXXXXXX

No to by normálně jeden nevěřil, jaký můžou podle Mistra natočit zprasený cirkus. To je samé TO tam, TO sem, ale principál jaksi utekl a zbylo jen retardované divadlo, ve složení otylý klaun, 6 paniců a jedna sociální pracovnice z E55. Ubohý majitel cirkusu, sice čas od času nečekaně změní i kulisy (Hlavně ve dne, Hlavně v noci, Hlavně v interiérech a Hlavně v exteriérech) ale jinak je to jeden značně omezený kabaret, s jedním (byť neskutečně ohyzdným) kašpárkem. Vzhledem k tomu, že tento falus vulvus pokryl z autorova díla čítajícího jeden tisíc třináct stran, famózních jedno sto třicet jedna, očekávám v budoucnu ještě následujících devět, židovsky předražených, zbytečných a naprosto bezúčelných pokračování! ()

joelly01

Mozna to bylo tim prevelikym nadsenim, mozna tim, ze TO je pro me nejlepsi Kingovo kniha, ale vic nez na prumer jit nemuzu. Atmoska nebyla spatna, Pennywise byl take ohromne demonicky (bohuzel pro nej ten v puvodnim filmu se stal kultem, takze uplne na nej dosahnout nikdy nemuze), jenze me tomu neco chybelo. Nebo prebyvalo? Nevim, tezko rict. Nektere zmeny mi nesedely (lezeni do kanalu uprostred mokradu mi prislo stylovejsi nez strasidelny dum, i kdyz ten vypadal jako ten muj oblibeny v Disneylandu), jine jsem uvitala (ve srovnani s puvodnim dilem trochu sofistikovanejsi straseni). Treba kdyz uvidim i Part 2 tak jeste pujdu s hodnocenim nahoru, ale zatim, bohuzel, pretrvava mirne zklamani. Ale dalo se jako. Mohl to byt vetsi prusvih. Ale take to mohla byt naprosta bombice. Kdyby to dostal Darabont.... ()

Stranger77

Skvělá atmosféra, parádní herci. Není tomu moc co vytknout. Snad jen, že bych v některých místech trochu ještě zpomalil a věnoval se více postavám. Ale jinak se moc těším na dvojku. 9/10 ()

Katka232

Nechápu, proč je většina lidí z tohohle filmu tak vydřených, ale mě osobně to přišlo chvílemi až nudné a za celý film jsem se lekla jen jednou. Záporáka bych si taky dokázala představit mnohem víc děsivějšího. Něco mezi Jokerem a ženou v černém. Asi už jsem viděla hodně hororů, které byly lepší, než toto. Nečetla jsem knižní předlohu a neviděla jsem ani původní film. ()

Kortexo

Skvělá adaptace knihy, ale hlavně poctivý R-kový horor pro hororové publikum. Snad jim konečně dojde, že i film pro publikům od 18 let, může vydělat velké peníze. Modleme se za to... ()

HEED

Naprosto skvělé herecké dětské výkony. Komu se líbil seriál Stranger Things, z tohoto filmu bude naprosto potěšen. Hlavně ta hudba. Dal jsem si druhou projekci a stejně to pořád bylo snad i málo. Jako takových filmů by mohlo být klidně i víc, dětské role a hororové téma se špetkou napětí. ()

petrik11

Dnes je taká móda, všade pichnúť "utláčanie" minorít, ich kladný prínos pre spoločnosť. Aj tu. Škoda tohto povinného multikulti balastu lebo išlo o podarené dielko ()

whysoserious

Kam se hrabe Tim Curry- Pennywise v podání Billa Skarsgårda se mi líbil mnohem víc, protože je psychopatičtější. Jakožto fanoušek Stephena Kinga jsem chrochtal blahem. Parta loserů byla taky sympaticky obsazená a všechnu tu krásnou podívanou podtrhuje nádherná hudba Benjamina Wallfische. ()

iN

Původní "To" jsem viděl už strašně dávno, ale přesto z něho až doteď zůstal příjemně mrazivý pocit. Takže remake měl u mě dveře otevřené, a kdy jindy si ho pustit, než o pohádkově přeslazených Vánocích :-) A musím říct, že mě příjemně překvapil, a to i přes předvídatelné lekačky a pár nelogičností. Chci vyzdvihnout především výkony dětských herců, od známého Finna Wolfharda až po dospěláckou Sophii Lillis, ale taky Billa Skarsgårda a jeho pojetí Pennywise. Z filmu ve mně opět zůstal nepříjemný pocit z klaunů :-) a těším se na druhý díl. ()

Gamekeeper77

Objednal jsem si karbanátek a přinesli mi steak. Super napínavá podívaná se skvělou dobovou atmosferou a s herci, kterým jsem uvěřil. 87%. ()

Olafsson

Povinně pro kohokoli s fobií z klaunů.. Zbytek když to neuvidí nic se neděje.. Banda fakanů kteří jsou hlavními hrdiny je krajně nesympatická a celou dobu jsem si přál ať už konečně zhebnou... Obzvlášť ten buřt byl odpornej. Je to nuda sem tam proložená kvalitníma lekačkama, pěkný triky, na víc než tři hvězdy to u mě nedosáhne. ()

borohub

To je ten film kolem kterého byl takový hype? Musím říct, že jsem čekal daleko více. Začátek byl hodně dobrý, to jsem se dokonce i lehce bál (no bál, nesnáším lekačky..), pak to ale upadne do takového hrozného stereotypu a v podstatě se nic neděje. Postavy jsou ale dobré a herci to zahráli v celku slušně.. Myslím si, že moje hodnocení by bylo pozitivnější, když bych to viděl v kině, protože podobné filmy mají největší kouzlo na velkém plátně. 60% ()

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi