Roumen

Odmysleme si všechny neužitečné a hlavně ubohé díly po svatbě a máme tady čtveřici filmů o dnešní generaci třicátníků, která jednoznačně předčí naprostou většinu "teen" filmů. ()

Blazis34

Tak po delší době zase výborné Prcičky. Líbilo se mi, že neměli žádné hluché místa, ale vtipem sršeli od první do poslední minuty a tentokrát to platilo dvojnásob. Chválím také zařazení klasických herců, na které jsme byli zvyklí z těch "starých" Prciček. To je určitě největší lákadlo Školního srazu. U mnoha scén jsem se opravdu zasmál a líbilo se mi také, že film se nezaobíral tolik minulostí (jako třeba ve Sněženkách po 25 letech, kde to působilo až skepticky), ale jen do ní nakoukl a rychle pryč do současnosti. Pánové Hurwitz a Schlossberg si poradili se všemi nástrahami výborně a vytvořili skvělé Prcičky, které hodnotím velice kladně - 85%, čtyři hvězdy. ()

Leeroy3167

Konečne nejaké Prcičky, pri ktorých nebol potrebný kýbel na vracanie... také niečo sa už pár dielov nestalo. U mňa Stretávka nieje ani tak film, pri ktorom sa nahlas smejete, skôr taký, pri ktorom sa tak škeríte popod fúzy vačšinu hracieho času. Mohlo to byť trochu kratšie...film už ku koncu strácal dych. Ale inak je stará parta (hlavne na čele so Stiflerom) opäť vo forme a odporúčam vám túto ich ďaľšiu šialenú jazdu nezmeškať. ()

pafka

Pokracovani Prcicek se tentokrat povedlo. Dve tretiny dostavate to, kvuli cemu na film koukate, posledni tretinu dostanente naservirovanou nudu, ktera byla naprosto nezazivna, nenapadita a dokonce tam i prekazela, protoze znicila dojem z filmu, ktery se od zacatku povedl. Prvni dve tretiny filmu jasne ctyri hvezdicky. Pak uz to nestoji za rec. A opet zde plati, ze bez Stifflera by to bylo polovicni. ()

Aywes

Pohodová emerická komedie se svojí tradicí a u nás vydávaná pod velmi ubohým překladem.Je to oddechová podívaná a pro někoho může být i nostalgická.Jsou tu vtipy, které budete čekat.Sex,alkohol, drogy.Naštěstí dávkování je velmi příjemné a tak nedochází k pocitům deprese z idiotismu filmu.Krásné 3* na oddychnutí v parných dnech.Letní komedie pro náctileté. ()

DonBraso

Navrátilci jsou zpět a my diváci jsme rádi,že jsme je mohli zpět vidět,ale doufám,že naposled,protože tohle byla jenom nostalgická tečka,která trvalo docela dlouho na to,že všechno už jsme viděli hodněkrát. ()

davistercz

Snad nejvtipnější komedie roku 2012. Ačkoli jsem neviděl všechny díly "prciček" tak tento díl jsem si opravdu užil. Jak tak vidim, tak tyhle prcičky byly snad nejúspěšnější než ty všechny předešlé. Protože mě se to opravdu líbilo. Já dávám plný počet bodů.. nehorázně jsem se bavil.. ()

brtko

Stretnutie viac ako desať rokov starej partie bez sentimentu. Začiatok filmu je vynikajúci, no žial postupom času mu dochádza dych a záverečná pol hodina je viac menej o ničom. ()

rodier

Konecne dil, ktery se vyrovna prvnimu. Skvele hlasky, skvele vtipy, skvele scenky. Doufam ze brzy udelaj dalsi dil. Jak vidno originalni crew porad tahne. ()

smith22

Nečekané vzříšení této série.Ten nápad vržení mezi dospěláky je ten hlavní pilíř na kterém to celé stojí a taky důvod proč to celé tak dobře funguje.A ikdyž už hrají role dospělých tak charakteristika jednotlívých postav se pořád nezměnila a zůstává stejná.Asi nejpodařenější díl z posledních pokračování. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011