wohna

Tohle nemělo chybu! Nejlepší American Pie všech dob! Smál jsem se celou dobu, dá se říct. Stifler pořád nejlepší! A to, že opíchal Finchovu mámu? To je skvělý! :D Skvělej závěr série! ()

cubajz

stará parta se vrací, nejlepší díl celé prcičkovské série! Tolik smějících se lidí jsem v kině asi ještě nezažil... ()

TommyLeeJape

Na prvních třech dílech této série vyrůstala snad celá moje generace, takže jsem si ten závěrečný školní sraz nemohl za žádnou cenu nechat ujít. No a dobře jsem udělal! Film byl sice zase z velké části naplněn tím, čemu já říkám ne zas tak inteligentní humor (nicméně kino se smálo, tak co má být), ale i přesto mi připadalo, že stejně jako za těch 10 let zmoudřeli jednotlivé postavy (ano, až na tebe Stiflere), zmoudřeli i scénáristé. Tu čtvrtou hvězdu dávám hlavně z nostalgie a za to, že se Stifmaister tak krásně pomstil Finchovi! ()

bourec

Prcičky mě nikdy nijak neuchvátily,vlastně to pro mě bylo vždycky měřítko k podobně laděnejm filmům,kde kralovala trapnost,fekální humor a příběhová impotence.To platilo pro první dva filmy,třetí sem neviděl,protože už toho bylo dost.Ale tohle pokračování mě zaujalo jak vysokým hodnocením,tak i obsahem.A musim říct,že příběh dospěl spolu s hlavníma hrdinama.Celkem vtipně vystavěnej příběh,kterej neni prošpikovanej uslintanejma scénama,občas se i pousmějete,a jak napsal Korbitch22,dokonce si člověk vzpomene na svoje mládí,chlast(ten mi zůstal doteď)..Sice nad průměr to u sebe vytlačit nedokážu,ale jinak pohoda.60%. ()

bukowski83

Návrat ke staré šabloně a návrat k tomu humoru, kterej nás všechny v 99tým dostával do kolen a nutil nás dusit se smíchy. Ta nostalgie z toho úplně čiší a ve spojení s bravurně zvládnutou vtipnou linkou, dávají dohromady komedii, u které jsem opět učůrával smíchy a byl jsem nesmírně rád za návrat staré gardy do akce! :D ()

C0r0ner

Až na pár dobrých vtipů to byla jedna velká zívačka, která pro mě měla jeden jediný smysl - připomenout si po letech píčoviny z American Pie a zavzpomínat na to, jak vypadá kurva dobrá komedie. Jako Reunion například ne. Podle mého si herci chtěli spíš udělat radost a natočit si ještě jeden film z oblíbené série. 55% ()

necisty

Legenda je zpět a to v plné palbě! Přesně takhle jsem si to představoval, přesně takhle jsem to chtěl! Z mého pohledu nic nepokazili, právě naopak. V kině plném mých kámošů jsem se parádně bavil. Srandy bylo kopec a i ty nechutnější vtípky byly v únosné míře. Čtvrté Prcičky (prosím o odstranění souvislosti s těma slátaninama po trojce) dokazují, že i bez úplné nahoty dokážou být holky sexy:). Jsem moc rád, že se tam sešli skoro všichni a dali nám nahlédnou do svého života. Trochu naběhla nostalgie a jsem rád, že ještě nemám tolik co oni:). Děkuji stiFmeistře:)! ... Plně souhlasím s DJ Obelix ... 23.2.2013, 31.5.2013 ... GA Cinema ()

campix

Opravdová paráda. Reunion ''prciček'' se neuspěchal a přichází přesně v pravou dobu. Jsem velkým fanouškem původní série a další tv/video přídavky neberu nijak vážně. O to více jsem se těšil na plnohodnotné pokračování se starými známými. Nostalgie ale tvoří jenom část celkového dojmu. Všichni z první dílů jsou zpátky a jejich trampoty taktéž. Strašná komediální šleha. Každý se po vysoké nějakým směrem posunul a nějak je nám jasné, že většina z nich ne tím směrem, jakým by chtěli a tak na závěr přijde očekávané vystřízlivění a okamžitá náprava. Jak už tomu bývá pravidlem. A proto kvůli konci nedám plný počet. Ale nové Prcičky jsem si užil a takhle vysmáté kino plné lidí jsem již dlouho nezažil. ()

Pajky3

Na návrat staré party v čele se Stifflerem jsem byl hodně zvědavej a nakonec jsem se i díky akci v Cinestaru na ně vydal do kina. A chyba to rozhodně nebyla, nepamatuju si, že bych slyšel výbuchy smíchu na celej sál. To znamená jediné, úspěch a velký. Takhle nějak by měla vypadat setkávací akce po letech. Nakonec i nechutné vtípky byly dva, oba má na svědomí Stifler a dopadlo to půl na půl. Scéna s pivem byla jednou z těch opravdu nejlepších a scéna v koupelně byla děsná. No a co příběhy jednotlivých postav, ty taky byly v pohodě. Nejvíc pobavila snaha propašovat opilou a nahou Karu do domu. To bylo skvělý. Za posledních několik let si nepamatuju na vtipnější komedii. Já se královsky bavil a o to jde ne? Pro mě srovnatelné s prvním dílem, ale kino udělalo svoje a ještě trošku přidalo, takže o plném hodnocení je zbytečné spekulovat. ()

Wormboy

Nostalgicke 3 hviezdicky za v celku zabavne takmer dve hodiny, pri ktorych som sa sice nevalal smiechom, ale zabavil som sa dobre. A to sa tu pocita. ()

Andre3000

Neuvěřitelné jak se z něčeho co bych ještě nedávno řekl, že musí být nastavovaná kravina vyklubala pohodářská podívaná. Ano, moc hlubokých myšlenek zde asi nebudeme hledat, ale o tomhle to ani být nemělo. Naopak mi film evokoval nespoutanost a všední lidské problémy, které se občas musí hodit za hlavu. ()

zette

Nejsem zadny fanousek teto serie, videl jsem jen jednicku a ta se mi pred lety zdala dobra. Skolni sraz vnimam jako takovou nastavovanou kasi urcenou predevsim pro "pametniky". Nemam rad tyhle americke blaznive komedie, tahle je mozna jedna z tech lepsich, mne to ale prijde celkem nudne. Par vtipnych momentu se najde... ()

Morzael

Příjemný návrat k nejoblíbenější partě mé puberty se vyvedl. Problémy jsou sice jinačí, ale trapasy zůstavají stejně vtipné. Já se bavil úplně jako u původní trilogie. ()

Juto

Výborné dôvtipné pokračovanie, ktoré je plné veselej chrumkavej zábavy. Návrat pôvodných hercov filmu veľmi pomohol. 7/10 ()

PavelVanekArt

Za mě bezkonkurenčně jedno z nejlepších pokračování série po letech. Jasně, už to nemá od trojky ten šmrnc teen komedie, ale neuráží to, kvality to má (i když je jich po málu) a kývli na to všichni podstatní pro sérii. Po těch předchozích třech/čtyřech hovnech to bylo svěží. Hodně tomu pomohl i český dabing s původními dabéry. Bez debat 5* a.k.a 85% ()

Martrix

Prci, prci, prcičky: Školní sraz, funguje úplně v pohodě i jako samostatný film; nemusíte se tedy prokousávat předcházejícími pokusy, zopakovat úspěch jedničky. Přesto, pokud jste prcičkoví panici a panenky...doporučuju na ni předtím mrknout. O čem je "dvojka"? No, o prcání a neprcání, přece. Zase? Jo, čemu se divíte? Dokud není člověk tam dole mrtvola, řeší tyto věci stejně intenzivně, jako ve dvaceti. A hlavní hrdinové filmu tam dole rozhodně mrtví nejsou, protože je jim jen o 13 let víc, než když se zbavovali panictví v prvním filmu. Jsou to třicátníci, kteří se vyrovnávají s novými problémy, které tentokrát přináší manželství, rodičovství, kariéra... . Ale ne všichni. Je tady totiž Stifler a díky němu všichni prožijí ne tak úplně vydařený návrat do minulosti. Byl jsem příjemně překvapený, že si tento film nenese stigma názvu a mizerných pokračování. Je to vtipné, fekálního humoru je minimum ...jakoby dospěli i tvůrci, nemoralizuje se...co víc by člověk mohl od americké komedie chtít? Snad jen ta stopáž je zbytečně nafouknutá. Ale čas to byl strávený pohodově. Ve společnost sympatických postav, které zápasily s problémy...které jsou, byly, nebo budou řešit skoro každý. Záleží na tom, ve které z těch postav se najdete vy, jako divák. Já jakožto fincherovský typ, sledoval peripetie ostatních s blahoskloným, ale i trochu závistivým úsměvem. Nepochybuji o tom, že ozáci zamáčknou slzu dojetí a stifleráci budou hned žhavit telefony, aby uspořádali další slezinu klidně už po půl roce. Skoro bych i řekl, že pro dospělé jsou Prci, prci, prcičky: Školní sraz lepším filmem, než origin. Uvidím za pár let, to si dám oba filmy jako kombo. ()

WolfR

Konečně se nám vrátila stará dobrá banda a rozjela se další velká Stifmeisterova párty! Tentokrát se všichni sejdou na třídním srazu! Není už to sice tolik teenage jako kdysi (vhledem k věku účastníků), ale přesto se nám opět dostalo plno šílených trapasů. Stifler opět rozpoutal peklo a je u toho celá původní skvadra, a všichni, byť všichni o něco starší, se předvedli! Bez výjimky! Scénář je slušný a výborně pracuje s osudy postav. Nakonec se tedy vlastně všichni sejdou dohromady a školní sraz se víceméně vydaří. Celé to také výborně zapůsobilo nostalgicky a tak verdikt zní, čtvrté (video díly ani nepočítám) “prcičky“ se vyvedli, naši oblíbenci jsou zpět v plné síle a na některé scény budeme ještě dlouho vzpomínat. Nicméně první díl je legendou, tento “pouhým“ pokračovatelem a jakousi upomínkou na staré dobré časy. Silné 4 hvězdy. ()

pankreminek

Po čtyřech trapnejch rádoby Prcičkách, který se tak akorát přiživovali na slavnym jméně, jsou zpět! Čekal jsem od toho fakt hodně a dostal jsem ještě víc. Do teď byla mým oblíbeným dílem trojka a po téhle naprosto mimořádně vydařené čtyřce musím změnit názor. A velmi mile mě překvapilo zdejší hodnocení, zatím 611 uživatelů ohodnotilo film a má 86 % což už, ale vážně o něčem svědčí. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011