Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

dispokd odpad!

Tohle se snad nedá ani považovat za film. Hnus neskutečný, ani jsem to nedokoukal, musel jsem jít totiž na záchod hodit kačenu. Akorát tu urážím slovo odpad! ()

DJ Laky

Včera jsem koukal na další výtvor od Asylum Obří krajta vs Aligátor. Viděno na DVD, ale zezačátku mě naštvala řitka video, prý anglicky s titulkama, tak jsem dal anglicky s českými titulkama a co se stalo vidavatele ze řitky video tam zapomněly dát české titulky, to jsem si řek jestli to myslý vážně a fakt tam titulky nebyly. První půlka vypadala líp než dva předchozí filmy, ale druhá půlka už byla horší. Ale u filmu jsem se nasmal hodně. Nejlepší byla ta rvačka: policajtky s orchanářkou hadů u toho se jsem se popadal za břicho. A libil jsme mi ty krvavější scený, vypadalo to líp. Podle mě o deset procent lepší film než předchozí. A celkově dávám za film 60% ()

Skullus odpad!

Nečekaně dobrý a velmi vtipný absolventský snímek, takže mu nelze vyčítat ani nedostatek prostředků na tattoo-removal nositelky hlavního poprsí snímku a vlastně ani nic jiného. Jako zlatý hřeb pořádné (m)etanolové jízdy dobré party kamarádů je to asi ta nejlepší volba, jak se dvě hodiny v kuse bavit na cizí účet! ()

domino85 odpad!

Když je problém s přerostlýma krajtama, nasadíme na ně aligátory nasypaný steroidama. Máme ve sklepě myši, musím někde sehnat pár medvědů, aby nám je vyhubili. Vůbec nechápu, co někoho vede natočit tak příšernej film. Ty herce snad nabrali někde na ulici cestou na natáčení a scénář psal něakej pacient. A o počítačových tricích se radši ani nezmiňuju. ()

Zanian odpad!

A víte co, dělejte si prdel z někoho jinýho... Na druhou stranu, pár panáků, nebo popotažení, a zábava se rozjíždí :) Kathryn Joosten - jsi skvělá i v takové sračce vynikáš oproti vzdouvajícím se hrudníkům dutých hlav/kalhot, máš tu blbost na háku a díky tomu, ač jde o sračku s příšernými efekty, nebude toto zapomenuto. Tvůj poslední ,,film´´ byla sračka, no a co, každý dělá blbosti, ale něco tu zůstane... PS: film je debilní, efekty naprosto hrozné (cca na úrovni roku 1985)... ()

rodl

Ta hvězdička je za - sice asi nechtěný - komický aspekt celého "díla". Člověk si klade otázku, proč se takové blbosti točí, odpověď bude asi znát dramaturg TV Barrandov. P.S. Celé jsem to neviděl, stačila poslední "akční" půlhodina. ()

copterfish

Takovýhle píčovinky mě vždycky baví jenom tak prvních 20-30 minut,když se směju těm efektům,ale pak mě to začne nudit a vypnu to.Hmmm,jak by to asi vypadalo kdyby asylum natočili normální film? ()

Hornet.CZ

54% / Toto jsem opravdu nečekal, ptáte se co? No tak já vám to povím, nečekal jsem, že by se mi něco od The Asylum tak líbilo jako právě toto (možná, že už mi jebe). Na Asylum neskutečně dobře vymakaný děj u kterého se nestalo, že bych se nějak extra nudil, bud jsem byl relativně napínán a nebo se smál opravdu dementním momentům, kterými film nikterak nešetřil, pak je třeba pochválit také velmi dobře hodící se soundtrack, co ovšem nemohu pochválit tak je CGI a kamera, ačkoli právě kamera se první polovinu filmu ladí se vším ostatním tak v té druhé to vypadá jako by se "rozjebal stojan a kameraman ji musel držet vlastníma rukama", ohledně CGI nemám co více k tomu dodat, prostě nepříliš zdařená práce ze které bolí oči. Shrnutí: tady je fakt vidět, že filmy, které nevznikají v Asylumu jen kvůli výdělku můžou býti vcelku dobré a pro diváka mnohem přijatelnější než jejich nechvalně známé vykrádačky, jejichž účel je jasný a kvalita zpracování většinou silně bídná. Poznámka: film byl sledován česky dabovaný. ()