Seriál ešte nemám zhltnutý celý ale aj napriek tomu si dovolím ho hodnotiť už teraz pretože ma veľmi zaujal. Zo začiatku mi riadne pripomínal Dvojičky so SMG ale podobnosť je asi len vo výmene dvojičiek, zvyšok zápletky je zdandlivo úplne iný, a taktiež je to postavené do rolí teenagerov, nie dospelých ľudí. Síce som dal 5* ale úroveň Ringer-u to nedosahuje, a taktiež aj napriek tomu, že som si obľúbil Alexandru Chando, nie je to Sarah Michelle Gellar a tak je to skôr 4,5* s priklonením na tú lepšiu stranu. Dej je ale pútavý, po konci každej epizódy chcem vidieť ďalšiu a zatiaľ ma tam nič nenudí ani nijak extra neirituje, čiže nemám veľmi čo vytknúť ... možno okrem tej snobskej preafektovanosti priblbých postpubertálnych holiek ale aspoň že sú pekné a dá sa na ne pozerať no.(9.2.2016)

• bagetka007

Mně to po prvním dílu připomíná jen Ringer. Co se týče její podoby Niny Dobrev - nejen, že jako ona vypadá, ale má i stejnou dikci! Tedy když se nedívám na monitor a jen poslouchám, jsem si prakticky jistá, že slyším Dobrev. Malá připomínka: trochu mě rozlaďuje, že tam hrají "hlavní chlapi" z Honey 2 a Step Up 3, ale to je mimo. No, nevím, druhou sezónu si asi už fakt nepustím. Příliš mnoho vaty a nezajímavých postav.(5.4.2012)

Po první sérii sraček už konečně mohu hodnotit své myšlenky na jasný pokus o serii dalších telenovel. Jak se pozná ? smíchejte mládí s vyzrálostí, přimíchejte pýchu a předsudek a máte z toho krásné drama. Výběr hlavní role se ale povedl. Alex je nádherná a sluší jí to. Sladká Ema a pochopitelně zlé dvojče. Celkem ale není překvapení že to po druhé sérii utli. Těch sraček už je přeci jen dost(25.1.2015)

• Mikita

Seriál se zatím vyvíjí slibně, i když se nemohu ubránit pocitu, že jediné, co mě zajímá by mi někdo dokázal vyspoilerovat během dvou vět a mně by ani nechybělo, že jsem neviděla 8 dílů mezi tím. Všimla jsem si, že nejsem jediná, koho hned trkla fyzická podoba hlavní hrdinky s Ninou Dobrev, která navíc ve Vampire Diaries hraje také dvojroli. Nevím, zda to byl úplně dobrý tah. Seriál sice nenadchne, ale dokáže potěšit a detektivní zápletka vždy zvyšuje aktraktivitu a zájem o další díly. Nic se ale nesmí natahovat do nekonečna, a tak doufám, že ve vyšetřování se po konci první série dost pokročí a že odhalení budou natolik zajímavá, aby udržela další divákovu pozornost.(27.11.2011)

Příjemný seriál...Alex Chando mi sice abnormálně (nevím čím) připomíná Ninu Dobrev, a mimoto je tenhle seriál dost podobný PPL, ale ono se není čemu divit, když mají oba seriály stejnou autorku že...Každopádně je autorka velice dobrá, protože vymýšlet takové zápletky (i v PPL) a pořád něco nového a nového, když by se to v podstatě i mohlo zkrátit na celovečerák,případně na dva, je zkrátka umění.(20.2.2012)

• - Seriálu posloužila jako knižní předloha stejnojmenná kniha od Sary Shepard známé i pro sérii „Pretty Little Liars“, avšak podobně jako „Pretty Little Liars“, „The Vampire Diaries“ nebo „The Secret Circle“ nemá seriál s knižní předlohou mnoho společného. (Fevas)