• Roseinka
  ****

  Momentálně jsem v půlce první série. Vím, že hvězdičku už nepřidám, protože to nedosahuje kvalit seriálů, které řadím mezi své nej. Každopádně je to fajn podívaná, když se nudím. Někteří herci nejsou tak perfektní, ale hlavní představitelka to zvládá s přehledem. Příběh není tak promakaný, jak jsem čekala, když je to srovnáváno s PLL, ale i tak je zajímavý a jsem zvědavá, co bude dál. Ještě musím ale dodat, že debilnější znělku + to, co se v ní objevuje, jsem fakt neviděla.(10.2.2013)

 • nessbeal
  ****

  Po 2 castiach celkom prijemne, taka ocakavana tvorba od ABC Family HD. Ten popis nie je spravne napisany ale dopisem k tomu po tom co Emma zisti ze ma dvojca Sutton, sa dohodnu na stretnuti v Phoenixe, nakolko Emma sa boji svojho uchylneho nevlastneho brata Travisa. Ten jej podstrcil peniaze ich matky a preto je Emma v Los Angeles stihana. V Phoenixe si Emma a Sutton vymenia role, Sutton odchadza do LA, kde jej bude pomahat brat Meds (jedna z jej najlepsich kamaratok) a Emme nezostava nic ine ako hrat rolu Sutton.(25.8.2011)

 • viperDavid
  ***

  Po první sérii sraček už konečně mohu hodnotit své myšlenky na jasný pokus o serii dalších telenovel. Jak se pozná ? smíchejte mládí s vyzrálostí, přimíchejte pýchu a předsudek a máte z toho krásné drama. Výběr hlavní role se ale povedl. Alex je nádherná a sluší jí to. Sladká Ema a pochopitelně zlé dvojče. Celkem ale není překvapení že to po druhé sérii utli. Těch sraček už je přeci jen dost(25.1.2015)

 • Mikita
  **

  Seriál se zatím vyvíjí slibně, i když se nemohu ubránit pocitu, že jediné, co mě zajímá by mi někdo dokázal vyspoilerovat během dvou vět a mně by ani nechybělo, že jsem neviděla 8 dílů mezi tím. Všimla jsem si, že nejsem jediná, koho hned trkla fyzická podoba hlavní hrdinky s Ninou Dobrev, která navíc ve Vampire Diaries hraje také dvojroli. Nevím, zda to byl úplně dobrý tah. Seriál sice nenadchne, ale dokáže potěšit a detektivní zápletka vždy zvyšuje aktraktivitu a zájem o další díly. Nic se ale nesmí natahovat do nekonečna, a tak doufám, že ve vyšetřování se po konci první série dost pokročí a že odhalení budou natolik zajímavá, aby udržela další divákovu pozornost.(27.11.2011)

 • dudo0606
  *****

  Seriál ešte nemám zhltnutý celý ale aj napriek tomu si dovolím ho hodnotiť už teraz pretože ma veľmi zaujal. Zo začiatku mi riadne pripomínal Dvojičky so SMG ale podobnosť je asi len vo výmene dvojičiek, zvyšok zápletky je zdandlivo úplne iný, a taktiež je to postavené do rolí teenagerov, nie dospelých ľudí. Síce som dal 5* ale úroveň Ringer-u to nedosahuje, a taktiež aj napriek tomu, že som si obľúbil Alexandru Chando, nie je to Sarah Michelle Gellar a tak je to skôr 4,5* s priklonením na tú lepšiu stranu. Dej je ale pútavý, po konci každej epizódy chcem vidieť ďalšiu a zatiaľ ma tam nič nenudí ani nijak extra neirituje, čiže nemám veľmi čo vytknúť ... možno okrem tej snobskej preafektovanosti priblbých postpubertálnych holiek ale aspoň že sú pekné a dá sa na ne pozerať no.(9.2.2016)

 • - Seriálu posloužila jako knižní předloha stejnojmenná kniha od Sary Shepard známé i pro sérii „Pretty Little Liars“, avšak podobně jako „Pretty Little Liars“, „The Vampire Diaries“ nebo „The Secret Circle“ nemá seriál s knižní předlohou mnoho společného. (Fevas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace