Ano, skutečně se jedná o křížence PLL a Switched at Birth. Jedná se o poměrně napínavý seriál, jehož potenciál je bohužel rozmělňován v neuvěřitelném množství vaty a značně nedotaženém chování postav. Už casting samotný naznačuje, že se nejedná o příliš ambiciózní kousek, protože po herecké stránce je to bída a postavy jsou ve srovnání třeba s PLL nevýrazné a zaměnitelné. Škoda, zápletka sice není originální, ale přesto zajímavá a šance na další Lhářky tu byla.(8.1.2012)

Seriál se mi zhnusil ve chvíli, kdy hlavní postavy (Emma, Sutton a Eathon) pořád kroužili mezi sebou. Vypadalo to, jako by se režie nemohla rozhodnout, komu dá přednost, než jako "románek". PLL je tomu hodně podobné, ale tak jako samostatný seriál se to dá považovat za celkem slušnou mystery hru, ve které pomaličku přicházíme na všechny spojitosti a můžeme jen hádat. Ale i přesto je škoda, že to utnuli v tom nejlepším a seriál zrušili po 10. díle druhé série.(2.8.2013)

• Chinese Ashio

Absolútne neoriginálne! Videla som 2 diely ktoré som s veľkou ťažkosťou pretrpela no mám dosť! Už nikdy, už nikdy nechcem vidieť tento seriál! Človek by si myslel "ale noták, bude to trocha o niečom inom než všetky ostatné výtvory" lenže nie... Narážam na celý ten dej. Žijú dve dievčatá, jedna je bohatá a tá druhá chudobná. Po dvoch rokoch sa nájdu, vymenia a začnú hľadať svojich rodičov. Tento seriál je úplný podpriemer. Naozaj čo je na tom dobré? Vôbec nič. Ešte aj herecké obsadenie bolo otrasné, keď už zlyhá všetko ostatné mali mať alespoň dobrých hercov, ktorý sa netvária ako na pohrebe. Keby za Emmu a Sutton obsadili takú Ninu Dobrev ktorá bola na tú úlohu ako šitá, tak by som dala alespoň tú jednu hviezdičku, no nie.(29.9.2011)

• hellstruck

Po pilotu mírně rozpačité pocity. Popravdě bych si žádnou souvislost se Switched at Birth a PLL dohromady nedala, kdybych předtím nečetla komentáře, ale jistou podobnou atmosféru to nejspíš má. Hlavní hrdinka není nijak výrazná, ale je celkem sympatická, téma taky zajímavé..uvidíme,jak se to vyvine:-)(2.2.2012)

Po první sérii sraček už konečně mohu hodnotit své myšlenky na jasný pokus o serii dalších telenovel. Jak se pozná ? smíchejte mládí s vyzrálostí, přimíchejte pýchu a předsudek a máte z toho krásné drama. Výběr hlavní role se ale povedl. Alex je nádherná a sluší jí to. Sladká Ema a pochopitelně zlé dvojče. Celkem ale není překvapení že to po druhé sérii utli. Těch sraček už je přeci jen dost(25.1.2015)

• - Seriálu posloužila jako knižní předloha stejnojmenná kniha od Sary Shepard známé i pro sérii „Pretty Little Liars“, avšak podobně jako „Pretty Little Liars“, „The Vampire Diaries“ nebo „The Secret Circle“ nemá seriál s knižní předlohou mnoho společného. (Fevas)