• MoiJe

Do 1x05. Nesledujem ďalej.(29.9.2011)

Uvidíme jaký potenciál má tenhle seriál...Trošku mi to připomíná PLL, tak uvidíme. Jinak zatím sledovat.(28.8.2011)

Momentálně jsem v půlce první série. Vím, že hvězdičku už nepřidám, protože to nedosahuje kvalit seriálů, které řadím mezi své nej. Každopádně je to fajn podívaná, když se nudím. Někteří herci nejsou tak perfektní, ale hlavní představitelka to zvládá s přehledem. Příběh není tak promakaný, jak jsem čekala, když je to srovnáváno s PLL, ale i tak je zajímavý a jsem zvědavá, co bude dál. Ještě musím ale dodat, že debilnější znělku + to, co se v ní objevuje, jsem fakt neviděla.(10.2.2013)

Po první sérii sraček už konečně mohu hodnotit své myšlenky na jasný pokus o serii dalších telenovel. Jak se pozná ? smíchejte mládí s vyzrálostí, přimíchejte pýchu a předsudek a máte z toho krásné drama. Výběr hlavní role se ale povedl. Alex je nádherná a sluší jí to. Sladká Ema a pochopitelně zlé dvojče. Celkem ale není překvapení že to po druhé sérii utli. Těch sraček už je přeci jen dost(25.1.2015)

Ano, skutečně se jedná o křížence PLL a Switched at Birth. Jedná se o poměrně napínavý seriál, jehož potenciál je bohužel rozmělňován v neuvěřitelném množství vaty a značně nedotaženém chování postav. Už casting samotný naznačuje, že se nejedná o příliš ambiciózní kousek, protože po herecké stránce je to bída a postavy jsou ve srovnání třeba s PLL nevýrazné a zaměnitelné. Škoda, zápletka sice není originální, ale přesto zajímavá a šance na další Lhářky tu byla.(8.1.2012)

• - Seriálu posloužila jako knižní předloha stejnojmenná kniha od Sary Shepard známé i pro sérii „Pretty Little Liars“, avšak podobně jako „Pretty Little Liars“, „The Vampire Diaries“ nebo „The Secret Circle“ nemá seriál s knižní předlohou mnoho společného. (Fevas)