Reklama

Reklama

Epizody(3)

Obsahy(1)

Další řada mini seriálu který navazuje na This Is England '86
Příběh Shauna a jeho party pokračuje a končí. Život není už co býval, Shaun tápe v bludišti lásky, Lol prochází krizí a trpí depresemi, také se jí narodila dcera Lisa a otcem je Milky. Woody se odcizil partě a žije jiný život. Celá parta je nesvá z dané situace a smutní po starých časech. (Ble.Ble)

(více)

Recenze (15)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vynikajúca séria 88 v ktorej Lol trápi osud Comba a výčitky svedomia s tým spojené, Shauna trápia vzťahy s jeho priteľkami Smell a Day a Woody sa nedokáže prispôsobiť novému životu. Nad tým celým sa v krátkej ukážke ukáže najväčší problém Anglicka roku 1988, senzačné víťazstvo FC Wimbledon nad FC Liverpool vo finále FA Cupu a pár ďalších tém, ktoré rezonovali v spoločnosti na konci deväťdesiatych rokov. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Znáte takové ty seriály, které mají desítky epizod a stejně se nikam neposouvají? Tak This is England s nimi nemá nic společného. Mezi sériemi život poskočil o dva roky dopředu a změn se stalo tolik, že postavy skoro nepoznáváte. Teď kecám, postavy poznáte, o tom není pochyb, ale opravdu se od posledně hodně změnily. Parta tentokrát trochu ustupuje do pozadí a hlavní emoce ze sebe dostávají Joseph Gilgun a Vicky McClure coby Woody a Lol a jízda plná emocí to je, to mi věřte. Už se těším na to, co přinese rok 90. ()

Reklama

kinghome 

všechny recenze uživatele

Z teenagerů se stali starající se dospělí, vtipná stránka úplně zmizela a všechno se zaměřuje na psychiku postav. Hned první překvapení příjde na začátku, kdy se dozvíte dost závažnou novinku. Woody už se nestýká s partou a Lol má deprese, celé to je dost vážné a depresivní, všechno to vyvrcholí v posledním díle, kterej je dost emotivní. Musím říct, že se mi víc líbila 86, ale tohle je taky úžasný, tuhle partičku jsem si strašně oblíbil a Woody je prostě úžasná postava. Shaun hraje pořád stejně dobře a Kelly je dokonalá, já jsem spokojenej, škoda prvních dvou dílů, které jsou sice skvělé, ale je tam pár nudnějších míst, poslední díl je 5*, je to skvěle zakončený, už se těším na This is England 90, snad vyjde co nejdřív. ()

erased 

všechny recenze uživatele

Rok '88. Dva roky staré události obrátily životy některých hrdinů vzhůru nohama. Shawn i celá jeho parta definitivně ustupují do pozadí a přenechávají nejvíce místa pro dvojici Woody - Lol. Zčásti je to škoda protože právě s nimi se částečně vytrácí ta příjemná pohoda minulých dílů, ale změněné životy nových hlavních postav jsou za ni skvělou náhradou. Nakonec bych ještě dodal, že čím menší roli má Combo, o to je jeho postava silnější, působivější a lidštější. ()

Mol 

všechny recenze uživatele

WHAT WOULD I HAVE DONE?! I'VE BEEN SO LONELY WITHOUT YOU! Skinheadství se vytratilo už úplně, ale o to víc v poslední dílu přitlačili na emoce, i když jsem nepochopil Trev, že si klidně sedla na místo, kde byla znásilněna a neprojevila emoce vůbec žádné. Woody je celou dobu zlomený a odevzdaný až do závěrečné epizody, kde potká svou starou partu a strhne se rvačka, která byla opravdu hodně realistická a přesně takhle se to v životě stává. Mno a úplný závěr, kde Trev přijde pro Woodyho a jedou do nemocnice. To jsem si mohl oči vybrečet. Člověk si v tom najde ty svý životní sračky a cejtí to intenzivněji. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama