adriane9

Nejslabší ze tří, každopádně pořád to má tu sílu úžasnejch veteránskejch herců a já se i tak opět bavila..a o tom to je :) ()

Grizzly

Překvapivě mnohem lepší než sem čekal a hlavně mnohem lepší než dementní dvojka. Gibson prostě umí hrát a tak je jako záporák mnohem výživnější. Snipes i Banderas super a vůbec ne samoúčelný. Tošku je blbý jak je to nekrvavý a jak tam všichni vždycky přežijou ale co. Příjemnej úsměv po dobu filmu a finále parádně přestřelený. Chci čtyřku a chci víc Arnolda! 70% ()

joudas

Slušný kvalitativní sešup dolů při srovnání s dvojkou. Mladá krev naprosto nezajímavá s hrozným představováním (obzvlášť u Rondy Rousey), příšerně digitální, už příliš mnoho postav a někteří tak nedostávají tolik prostoru, kolik by zasloužili, úplně bez krve, bez ustřelených hlav, bez létajících končetin a finále v „Pripyjati“ přepálené i na poměry této série. Ovšem Banderas, Gipson, Snipes i Ford mě potěšili, dívat se na to rozhodně dalo, ne, že ne, a i přes všechna negativa se mi to docela líbilo. Takže za mě 4*, ale s přivřenýma očima a hódně odřenýma ušima. Lehce spoileroidní PS: Takže on řekne svým skorodůchodům, kteří už to mají vesměs za pár, ať si užívají zbytek života a raději si s sebou na sebevražednou misi vezme mladé lidi, kteří mají ještě celý život před sebou? To je od něj vážně milé. ()

gulista

Po dobrej jednotke a skvelej dvojke prišla na rad nie veľmi vydarená trojka s viac-menej novou, menej sympatickou a celkovo neznámou partiou. Z R sa razom stalo PG-13 a film už nemal také tempo ako predošlé dve časti až na celkom pekne vydarený a vygradovaný koniec. 50% ()

Wawer

Co říct a neurazit, když už i samotní postradatelní jsou postradatelní pro Stallona. Když přihlédnu k tomu, jaké devizy měli Postradatelní už jen podle obsazení, skoro mi rve žíly, jakým způsobem byl tento potenciál promarněn, resp. utopen v hordě podprůměrného CGI. Vše co jsme na prvním díle oceňovali je pryč a zbylo jen pár zdařilých hlašek a Banderas utržený ze řetězu, jak kdyby tu roli ve skutečnosti napsali na tělo Martinu Lawrencovi nebo Chrisu Rockovi. Nic proti Antoniovi, ale druhý den po shlédnutí mám pocit, že nic jinýho mi neutkvělo a to přestože Mel Gibson i Wesley Snipes se na plátně baví královsky. 2* jsou tvrdé hodnocení, ale víc opravdu dát nemůžu. ()

Bozvav

Po skvělých dvou dílech trochu slabší trojka. Není úplně marná, pořád lepší, než to, co se točí dnes jako akční filmy, ale ne tak skvělá jako dva předchozí. I když Banderas byl neskutečný a tu omladinu jsem prostě přežila. Za mne 80%. ()

Ydrosten

Díky ukradenému záznamu a jeho vystavení na internet, jsem film vyděl v docela velkém předstihu, než je u mně obvyklé ( většinou čekám pár týdnů na kvalitní rip ) Zklamaný vyloženě nejsem, ale za bůhví jaké veledílo to taky označit nemůžu. Pár hlášek je fajn a některé známé tváře, je příjemné vidět i jinak než ve sračkoidních "C" filmech. Na 4 díl se vlastně už ani nedá moc spoléhat - nemá to jak narovnat a slavná jména prostě nedokážou vyrovnat chabý děj. ------------------ . U mně v celku dobrý pocit ale víc jak 3 si to nezaslouží ( i ty 3 jsou jen tak tak ) ()

Trešlson

Pořád na stejné vlně akce a humoru. Nemám problém. Jedinou výtku mám k přemrštěné stopáži, kde by se myslim minimálně čtvrt hoďky dalo ubrat, ale závěrečná půlhodinka dá zapomenout i tomuhle. ()

Doomedx

Imo nejslabsi dil Expendables, Mel Gibson byl fajn, i kdyz na Van Damma z 2ky nemel. Banderas ze zacatku koukatelnej, ale po chvili uz trochu annoying, Schwarzenegger vicemene zopakoval Escape Plan. Wesleyho Snipese jsem ze zacatku vubec nepoznal coz beru jako plus, Harrison Ford jen doplnil film o dalsi zajimave jmeno v titulcich; Jet Li a Terry Crews tam byli snad jen do počtu ? Ovsem ti mladí stali za hovno.. rozmyslel jsem se nad 4*, ale pak jsem se zamyslel nad CGI efekty vybuchu co tam byly a zustal jsem nohama na zemu, takze 3* = 65% ()

Rockerman

Z mého pohledu jasně nejlepší Expendables! Akce jsou zase vynikající(čili velmi humorně přehnané) a hlavně je tu nápad! Sly dá staré partě vale a vybere si mladé, neokoukané bijce a ti si nevedou vůbec špatně. Ale jak už to tak bývá na vše nestačí a tak staří dobří kamarádi musí tahat ty mladé z maléru. Mel "Antisemita" Gibson jako největší padouch je solidní a o humor se tu stará Antonio Banderas, ikdyž občas mi lezl na nervy. Abyste si nemysleli, že jsem se zbláznil, chválíc tento akční film. Dějově a dialogově je to, jako vždy absolutní blbost, ale když tato blbost baví, tak mi to úplně stačí. ()

Hapretor

Toto je naprostá kokotina. Nefunguje zde nic, co má. Herci jsou špatní - až na Banderase a Gibsona - ti dva se aspoň snažili o něco, co by se dalo nazvat herectvím - akce je směšná, nepřehledná - až na bitku ve velkém sále, kde si vojáky jako duo dávali Banderas s Rondou - ta ženská není sice pohledná, ale rvát se fakt umí - triky jsou naprosto otřesné a působí to naprosto debilně - když si uvědomím, že i jeden herec by ze svých peněz mohl zaplatit celý film a to nejen jednou. Fakt hrůza. Už se tady vůbec nepřemýšlelo nad dějem a ani nad ničím jiným. Dokonalou tečkou za celou tou imbecilitou je Kellan Lutz, který nejen že nevypadá nějak hezky atleticky nebo jako pořádná hora svalů (jako třeba Crews), ale tváří se po celou dobu filmu jak dement a očividně mu jednotlivé grimasy dělají potíže - ten hoch je herecké poleno non plus ultra, a když k tomu přidám výraz Sly-eho tváře smutného bernardýna je na průser zaděláno. Ve čtyřce už půjde jen o vymytí mozku diváka a bude se jen střílet a řvát. Je to strašně smutné, že tak schopní akční herci (Statham, Snipes, i ta Ronda by tam šla), dokonce herci skvělí (Ford, Banderas), dokonce skvělí scénaristé a režiséři (Gibson), se nechali zviklat pro takovou pokleslou podívanou a ve výsledku degradovali jen sami sebe. Byl jsem opravdu znechucen. Dědové, ze kterých mi zde byl sympatický jen Arnie v roli takového team-ového tatíka na výpomoc v nejhorším, by si měli vážně uvědomit při pohledu do zrcadla, že jim definitivně odzvonilo. Je to nedůstojné, trapné, zbytečné. Prostě na 100% postradatelné. ()

SidneyP

Pokud po celej díl nevidím negra, jak svým kulometem ničí vše okolo, ale na druhou stranu jen slyším, jak Sly dává všem ostatní rady do života (ale na to jsme si již trochu zvykli, žejo), tak musím říct, že mi to spíš připomnělo něco ve stylu Mission: Impossible. Spousta technologických hračiček kolem, ale žádná ta pořádná postradatelná řežba nic. Nové postavy nesympatičtí, nehledě na to, že spolu s ostatními jako Ford, Banderas atd. nedostali ve filmu skoro žádnej prostor... 60%. ()

derek007

Nevím, jestli je v pořádku cítit se trapně při každé větě, ať už drsné nebo směšné (ani jedno nefunguje), protože jinak tam ani nikdo nemluví. P.S.: Ze Švarcíka už je vopravdu dědula. ()

helloween93

O dost horší než dvojka, využití postav je dobré, akce přibylo, ale občas máte pocit, že už jste tuhle scénu někde viděli. Gibson mi do role záporáka sedl a líbil se mi dost. Ukecaný Banderas mi občas lezl krkem, ale dalo se to překousnout. Původní Expendables se vyřádili a parta mladých střelců se vyřádila taky. Pokles oproti druhému dílu tu je, a o výrazný...Já to vidím na 3* ()

skipercak

Neda sa povedat ze by to bol dlho ocakavany film pretoze od vypustenia prvej fotografie z natacania az po vypustenie dvdscreenu neubehol standardne dlhy cas tych pravych blokbusterov a mozno v tom je ten problem. Nie je to zly akcny flak ale na povodne Stalloneho velke reci o navrate akcnych legiend predsa len nedoslo. Uvod bol fajnovy, stred nudny a nevyuzity - a prave slovko nevyuzity vystihuje takmer kazdu akcnu star ktora sa v tomto filme objavi - samozrejme s vynimkou Slyho. Takze v podstate sa z velkolepeho vysnivaneho projektu stretnutia akcnych legiend stala len (a budme vdacni aspon za to) standardna Stalloneovka. Co Vam budem hovorit - Schwarzik zasa za saska, part Jeta Liho mohla odohrat aj cvicena opica, Lundgren ktory po jednotke povedal Stallonovi ze chce vacsiu rolu to zakecal (tentokrat bol za statistu)- a to uz ani nehovorim o zbytocnosti Roberta Daviho, Ronda stala pri rozdavani hereckeho talentu dvadsat krokov za Arnoldom - no a okrem tradicneho Stalloneho a Stathama tam mal velky priestor v tejto pocte akcnym legendam aj neakcny Banderas (urcite tam nejaky dovod bol) a konecne 2 pozitivne veci na tomto filme - Snipes a hlavne Gibson ktory by si tiez zasluzil vacsi priestor - pretoze minimalne jeho monolog po dolapeni stoji za to si tento priemerny akcnak pozriet. Ach jo - v dobe ked vznikla jednotka som bol nespokojny ale teraz hovorim - Stara dobra jednotka! ()

jesus666

Štyri len zo sentimentu k hercom (na väčšine z nich a ich filmoch z 80-tych a 90-tych rokov som vyrastal). Mohla to byť akčná pecka roka, nebyť nezmyselne nízkeho ratingu. Deti nech chodia do kina na zmutované korytnačky, roboautá alebo hovoriace hračky. Ja chcem vidieť v takomto filme viac krvi ako z rozbitej pery Mela Gibsona. ()

char_t

Tak vám nevím... Je to pořád stejný nářez, stejně se tu hláškuje, objeví se zase noví (staří?) gerojové (gerontové?) z osmdesátek... ale nějak už to nemá stejný drajv jako v jedničce a dvojce. Možná za to může ne tak dobře zrežírovaná akce, možná příval mladých tváří, díky kterým je ve filmu nechutně přecpáno a nikdo nemá pořádně prostor zazářit... Nad průměrem tak E3 drží jen špičkový padouch Gibson (až na ten odfláknutý konec). Začínám se trochu bát, že čtyřka bude strašná hovadina. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy