Komentáře uživatelů k filmu (1 343)

Tak tohle bylo dlouhý jak cesta do Mukačeva a zpátky. Sam Mendes umí pracovat z obrazem to ano, ale pokud jde o jednotlivý scény zapoměl zřejmě na kouzelné slovíčko "stop" a tak Spectre působí zbytečně natahovaně. Osobnost hlavního padoucha, ale bohužel i bond girl je na úrovni papírovýho kelímku. Obě postavy jsou scénaristiky naprosto odfláklé, navíc Waltzova herecké invence je jen trapná kopie z Djanga a Panchartů. Závěrečné finále nám už předved Usain Bolt na atletickým mistroství ve Vítkovicích, takže tady se nadšení taky zrovna nekoná. Profesionálně natočená rutina ze který jsem ještě teď nervozní jak klokan na trampolíně.(10.11.2015)

• CaptainPixel

[TL;DR] Uvodni pisen mnohe napovida. Tohle je scenar, ktery byl puvodne u nekom uplne jinem, pribehem o 007 se stal az dodatecne. Ani uzasna finalni scena, tesne pred zaverecnymi titulky, ani bozska Monica Bellucci nedokaze zachranit tento naprosto genericky a bezpohlavni snimek, po kterem by ani nemy pes nestekl, kdyby nebylo onech tri magickych znaku. 007. [/TL;DR] [RANT] Postava, kterou ztvarnil Christop Waltz, je jak vystrizena z C produkce Caspera Van Diena. Nesmyslne sceny, motivy a jeste nesmyslnejsi vybrusleni hlavniho hrdiny z problemu. Tragedie. Bylo me Christopha uprimne lito. Milostny sub-plot ve fimu o 007? Sceny jak vystrizene s telenovely jihoamericke produkce? George Lazenby? CHECK A ted hadanka! Co se stane, kdyz jste uprostred vyrizovani si uctu s hlavnim zaporakem [ktery nekde v ulicich Londyna prave sprada temne plany] a vase milenka se rozhodne, ze se nedokaze prenest pres to, ze jste najemny vrah [ cti: 007], ale nechce aby jste se kvuli ni menil a tak odejde. Doslova. Na druhou stranu od vas. Vstric temne Londynske ulici. Sama. Nelogicke rozhodovani postav? CHECK Usetrete si nekolik stokorun. Tohle opravdu za nastevu kina nestoji. 2/5 [/RANT](15.7.2019)

Podle mého názoru se ve filmu až přes příliš vyskytují akční nereálné situace a prvky, které se snaží vykompenzovat děj, který je celkem jednoduchý. Se staršími bondovkami to už nemá skoro nic společného.(24.9.2019)

1 18 35 51 65 66 67 68 následující >>