Believe

USA, 2014, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Steven Price

Johnny Sequoyah, Jake McLaughlin, Jamie Chung, Kyle MacLachlan, Delroy Lindo, Katie McClellan, Kerry Condon, Matthew Rauch, Trieste Kelly Dunn, Rami Malek (více)

Epizody(13)

Levitace, telekineze, schopnost ovládat přírodu a dokonce i předpovídání budoucnosti... Všechny tyhle schopnosti má Bo od svých dvou let a i když jim nerozumí ani je zatím neumí pořádně kontrolovat, tak je má a musí se nimi naučit žít.
Zatím ji ochraňovala malá skupina lidí známá pod jménem "True Believers". Jenže teď, když Bo dosáhla věku deseti let, jsou její schopnosti ještě silnější a ještě nebezpečnější než kdy dřív. Proto se "věřící" obrátili na jediného člověka, který by se mohl ujmout role jejího ochránce na plný úvazek. Je jím Tate. Tate byl dosud neoprávněně uvězněn a moc se na tuto nabídku netváří. Jenže když uvidí, co Bo všechno dokáže, nechá se přesvědčit a jejich pouť započne. Musí být stále na cestě, aby ji dokázal ochránit před zlem, které touží po jejím daru... (Zdroj: http://www.serialzone.cz/) (oficiální text distributora)

Vachisek

Kdo zná seriál Touch tak toto je velmi podobné :)... Uvidíme kam to dospěje zatím 70%. Normálně bych dal 50% ale těch 20% dám za velmi sympatickou herečku. Bo je prostě úžasná :). Taková roztomilá. ()

Baerdeller

Špatný, levný, neoriginální seriál, lákající na známé režisérské jméno. Zaslouženě zrušeno o nic zásadního jsme nepřišli. Pokud byste ale pořád chtěli vidět aspoň Cuarónův pilot, tak doporučuji shlédnout úvodní scénu s autonehodou, která jako jediná z celého seriálu za něco stojí. Ale nenechte se nachytat, že budete koukat dál - zbytek seriálu opravdu stojí za starou bačkoru to jen ta jedna scéna vyčnívá... ()

Evanlyn

Začátek celkem ušel. Ale postupem času se postavy začínají chovat divně a celý je to takový zmatený možná až zbytečný. Začalo to jako skvělej akčnák se scifi dohromady, Nakonec se z toho stala až moc rodinná záležitost, což si myslím tomu dosti uškodilo. Jako celkově je to fajn, ale krom pár momentů na to rychle zapomenete. ()