Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Marys odpad!

Prebehol som si svoje hodnotenia z prvých troch filmov z pradávna a asi pri štvorke nemôžem inak. Keď už sú aj tie kameňáky staré, ale keby boli dobre prednesené, či zahraté. Takto nebolo vtipné takmer nič. Možno aj bez toho takmer. Klinec do rakvy čo sa týka hereckých výkonov, zvlášť tých vedľajších, obzvlášť u dvoch rómov. Nerozumiem, ako sa dá takto zle zahrať film. ()

Sygauras odpad!

To bylo pekelných 25 minut mého života. Já myslela že to je ten první díl, ale když se tam mluvilo úplně o něčem jiném a hráli tam i jiní herci, jsem se podívala do programu a zjistila jsem že je to 4 (!!!!) díl. ()

mateas.matt odpad!

Dalsi z rad ceskeho filmu, ktery mi nesedl a asi ani nikdy nesedne. Prijde mi, ze scenar napsal nekdo sedici u fejsbucku, kde nacerpal vtipne hlasky, pridal scenu s modrym pramenem, at to jakoze navazuje na predchozi odpad. Jedna, mozna dve sceny, kde jsem se pousmal. To abych tomu uplne nekrivdil, ale ze by to obohatilo muj zivot.. jestli otec za mlada rikaval, ze jsem zabijel cas u pc her, tak tady s jistotou tvrdim, ze jsem ten cas zabil a mel jsem se spis venovat plne tomu obedu, co jsem u toho jedl. Jedno slabe procento, ze jsem cech. ()

Samuel94 odpad!

Vezměte osmdesát minut klišé, smíchejte s pitomými a milionkrát slyšenými vtipy, ozdobte řadou hvězdných jmen a dejte bandě opic napsat ten nejpitomější konec - a máte Kameňák... ()

Gore odpad!

Musím konstatovat, že zlatý Troška, neboť jeho Kameňáky (zejména první díl) byl oproti tomuto majstrštyku řemeslně zvládnutý. Scénář, i když to nebylo kdovíjaké veledílo, měl hlavu a patu, vtipy pointy, což se u scénáře Bystroně, nedá říct. Vtipy jsou totálně bez pointy, scénář vypadá jakoby ho napsal žák 4.B. Režisérsky je to totálně odfláknuté, žádné vedení herců, žádný náznak záchrany totálně zmrveného scénáře. Předchozí Kameňáky Troška zvládl i režisérsky lépe. Už Jánu "českému Uwe Boll" Novákovi nikdy nesvěřujte režii! ()

j0nathan

Kouříš? Jenom Trošku. Tentokráte to byl skoro odpad! i bez Trošky. U dvou vtípků jsem se dokonce pousmál, ale to mohlo být způsobeno tím, že taky občas trochu kořením. ()

Jůchů

jedna hvězdička za vtipy, které jsou sice staré, ale stále se u nich nasměju:-) ale reklama na Babovřesky ve filmu mně připada trochu moc..... ()

Hepy13

Když už film jako takovej stojí za hovno, tak aspoň kdyby ty kameňáky byly vtipný, ale ty jsou snad ještě horší než ten film. ()

BigMarthy odpad!

Tento snímek byl opravdu mnohdy za hranicí dobrého vkusu. Jestli chce někdo nadávat na nebohého Zdeňka Trošku, nechť si pustí poslední Kameňák, veškeré impertinence ho přejdou. ()

costa odpad!

Pseudobizarnost českých luků a hájů v čele s céčkovou patriotkou karcionogenního čehosi v koprodukci TV Hovna stylu Surgery im Rosengarten část druhá Danou Morávkovou, Jiřkou Pomyje, mafiánem Dejdarem s měcholupskou přebornicí v roztažení nosních dírek Álou Bendovou, Joskou Laufrem nebo s kazmoshotem Krampolem. Sečteno nadtrženo českej prapodivnej rybníček v jednom paskvilu připálené omáčky trapnohumoru okořeněné amatérizmem. Jak výstižný je Anglický překlad filmu. Nicméně mi bylo jasné do čeho jdu a naprosto jsem si tuto déčkovitost užíval. Debilita dokonce předčila mé očekávání :) za což jsem jedině rád. ()

Flopik

Kameňák je späť a ja som sa zase bavil.Nechápem prečo tu majú obecne české a slovenské filmy tak malé hodnotenie.Celkom často som sa smial , oproti trojka to bolo parádne na úrovni prvých dvoch dielov.Samozrejme nieje to bombastický film ale určite pobaví a určite sa k tomu ešte vrátim.Dúfam že ešte bude aspoň 1 či 2 pokračovania. ()

TedWHU odpad!

V poslední scéně filmu leží stará paní zaživa pohřbená v rakvi. Právě ona jakoby představovala samotného diváka v kině, ten totiž také prochází bezmocí a utrpením. Paní pak do rakve mlátí, víko prorazí a vidíme ruku, která vztyčí prostředníček. Divák také prochází bojem o to přečkat hodinu a půl dlouhá muka a právě vztyčený prostředníček nejlépe vyjadřuje divákův vzkaz tvůrcům za tento opravdu neskutečný filmový zážitek. Zkrátka zajímavá to sebereflexe... ()

Matli

Nechápu, co pořád všichni mají proti Kaměňáku, jasně že je to blbost s přiblblejma vtípkama, ale o tom to přeci je, to je důvod proč ten film vzniknul, ne? To bych asi shrnul celou sérii a teď ke čtyřce. Určitě horší jak jednička, ale je tam stále dost vtipů, kterým se člověk tak trošku zasměje. Herecké výkony vedlejších rolí jsou otřesný (všichni puberťáci a cikáni) a ta neustále stejná hudba k jedný písničce už mi taky lezla krkem, ikdyž je lehce chytlavá. Takže jasné slabé 2 hvězdičky.....ALE to co bylo asi po 10 vteřině závěrečných titulků mě rozsekalo a zasloužilo si to hvězdičku navíc, to sem se fakt chlámal :-) 40% ()

CiPR

Už je poznat nová režie, rozdíl oproti předchozím dílům. Parkrát jsem se zasmál, ale né tak často, jak jsem byl u Kameňáku zvyklí. Za poslední scénu, v podobě babky a Kill Billa dávám hvšzdu navíc, jinak je to opravdu slabé. Je to škoda. // 25%. ()

max1234 odpad!

Popravdě jediné co mě u toho drželo v kině byli těch 150kč a kamarádi... Jinak bych na takové sračce vydržel tak 15 minut. Ještě jedna věc... podle tohodle by na čsfd mělo vzniknou hodnocení sračka, protože ono si to tenhle film... prominte... Jak jsem si mohl dovolit nazvat toto filmem... protože ono si to tenhle pokus o to, aby se divák v kině řezal smíchy, zaslouží. ()