Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Tyny odpad!

Pochopím hodně věcí. Jsem tolerantní člověk jak v životě, tak i u hodnocení a sledování filmů. Tady nastal menší problém a to ten, že čtvrté díl kameňáku je možná náš nejhorší film, tedy ze všech, které jsem viděla. Trošku sice poklesl, ale né natolik, aby natočil takovouhle hovadinu. On věděl, proč si Kameňák 4 nenapsat na své triko. Vydra a Morávková, snad největší zklamání. Jediný kdo mně ve filmu bavil byl Laufer, který si i přes všechno špatné zachoval svou pravou tvář Lea. Od filmu jsem sice neočekávala nic, radši, ale stejně mně zklamal. Otřes. ()

Mr.Husts

Děláte si prdel?! Vždyť ta brejlatá šišlající bloncka byla mnohem víc sexy než ta zrzavá kráva s bobrem. To si myslej že když vezmou pěknou rozkošnou holku, dají jí brejle, donutí jí šišlat a maličko jí vycpou aby vypadala tlustější tak z ní udělají ošklivou? Fakt demence. ()

Ryuuhei

Není to už sice Kameňák, jako býval a už vůbec se neblíží snad jediné opravdu dobré jedničce ani na milimetr, ale pár hlášek bylo fakt dobrých a příběhově to bylo takové decentní. Pokus dobrý, dopadlo to o něco lépe, než jsem očekával (očekával jsem odpad). Ale bude lepší, když už další pokračování nevznikne. ()

Lachtaan

Poslední díl z jedné z nejhorších filmových sérií "ever fucking made", který jsem byl ještě schopný zhlédnout, přestože mi citelně chyběla Jana Paulová a hlavně představitelka Julči Novákové, po které se neprávem slehla v hereckém prostředí zem. Jako malý jsem si Kameňáky pouštěl hlavně kvůli ní. ()

Duoscop

Na úrovni předešlých třech částí, ale to se dalo čekat. Ale do kina by mě na to nedostal nikdo, možná kdyby zaplatili oni mě. ()

lennyd

Pepan (Václav Vydra) se po úspěšné kariéře u policie, a zásahu u místního kmotra stává starostou města, a jeho prvním krokem je založení městské policie - šéfa by již měl, Frantu Cloumala (Martin Dejdar). Mimo to se musí vypořádat s učitelkou Vlastou (Dana Morávková), která po odjezdu Vilmy cítí možnost se Pepanovi vetřít do přízně i s iniciativním náměstkem Bohoušem (Bohumil Klepl).. Od filmů Zdeňka Trošky jsem nic než úplné dno už neočekával, a z Kameňáku 4 jsem měl ještě větší obavy (co taky očekávat od produkce J.Pomejeho?). Nakonec mi to ale tak hrozné nepřišlo (a nebo jsem zrovna měl nějakou přející náladu a nebo už jen prostě stárnu a senilním), takže musím říct, že jsem se místy i docela bavil. Oproti předchozím Kameňákům mi přišlo, že autoři tohoto se ani nesnažili o nějaký příběh (což u tohoto filmu beru jako +), a jen seskládali spoustu více či méně (spíš méně) vtipných scének po sobě (prokládanými několik rasistickými vtipy, které pronáší dvojice jedné nejmenované menšiny, která se vždy v daném místě nějak vyskytla)... ()

geklon

Tak těšil jsem, že jÓ..... až mě Babovřesky, nebo tohle trefí někde v zájezdním autobuse plný vyhrocenejch gerenťáku, těšící se na levnou stolně posypovou sůl, směr Poznaň. Těšil jsem, jak to pošlu do sraček, ale čuměl jsem, že to bylo špatný, ale nějak né tak jak jsem doufal. Místama lehce stuhlé hovínko vykukuje z kopice průjmu. Jirko tohle se ti vážně povedlo. ()

jujec odpad!

První díly byly poměrně vtipné, ale toto byla ubohost! Žádné vtipy, žádný děj, jen prostě hodina a půl trapnosti o ničem. ()

OliverCZ

Nevím kde se stala chyba, ale někde rozhodně. Film jsem dokoukal, ba dokonce jsem se i bavil. Byla to asi souhra více faktorů: trailer byl naprosto příšerný, k filmu jsem přistupoval s velice utvrzeným očekáváním, že se bude jednat o naprostou sra*ku, neplatil jsem za něj ani korunu a nejspíše jsem měl i náladu na nenáročný film. To vše vyústilo k mému tří-hvězdičkovému hodnocení. Od filmu který je postaven na vtipech (některé bohužel starší a známé) se nedá čekat nějaké veliké dílo, ale zasmál jsem se, a to se v mém případě bohužel poslední dobou nestávalo ani u většiny světových komedií. Není to jako jednička, ale na to že to je čtvrtý díl, omývaného toho samého, se to vcelku povedlo. A oproti Babovřeskům, se jedná opravdu o mistrovský kousek. ()

Sany33

Kameňák zašiel trocha ďalej ako sme boli zvyknutý a dľa môjho názoru je to troška (HAHA) na škodu. Viac ako na vtipných gagy sa nám réžia snaží ponúknuť vtipné situácie, teda vtipná aspoň podľa nich. Mňa teda vtipy ohľadom nahoty a podobných úchylností nezdvihnú zo stoličky. Nie je umenie ukázať vo filme nahú ženu a hurá všetci sa smejme, veď už nie sme v prvej pomocnej, kedy sa nám podobné veci zdali vtipné. Možno niekoľko slaboduchých hlupákov ocení tento Trash ale ja do tejto kôpky nepatrím. Musím sa priznať pár krát som sa zasmial a nijaký ten vtip som si aj zapamätal a možno ho aj poviem niekde pri pivku s kamošmi ale ako filmová komédia Kameňák 4 stojí za hovno. 30% ()

Master19

Mnohem zábavnější než film samotný je pročítat si při něm zdejší komentáře. Nejlépe ty s odpadem a tučně označenými větami. Nevidíte si do úst, kolegové... Osobně jsem byl překvapen, čekal jsem bez Trošky pád do hlubin, ale ono si to udrželo původní "úroveň" a leckdy je to dokonce kompaktnější a koukatelnější. Jednou ale bohatě stačilo. ()

Michi88

Bad Joke je trefný název. Pro mě série Kámeňák končí třetím dílem a dělám, že tohle čtvrté pokračování neexistuje. ()

Palvinie

Obecně Kameňák určitě nepatří mezi filmy, které by se řadily mezi špičkové komedie. Na druhou stranu je občas nutné zasmát se i takové blbině, jakou je právě tento film. V porovnání s předchozími díly byl určitě nejhorší. Nepřinesl žádný nový vtip a v žádném případě se již nesnažil o tak velkou stupiditu, jako jeho předchůdci, což mu bylo vlastně na škody. Snažil se spíše o střízlivý humor a určitou normálnost. Ztřeštěnost Troškových komedií byla tedy pohřbena a u čtvrtého dílu Kameňáku si člověk spíše lítostí zaplakal. ()

Bad Guy odpad!

Tento díl z celé “ságy” Kameňák byl opravdu děsivý a také jedním z nejhorších snímků vůbec. A to jsem si myslel, že už to být horší nemůže, ale nově dosazený režisér Jan Novák místo Zdeňka Trošky potopil tuto sérii definitivně. ()

ghatos

Nejlepší díl série Kameňák. Je to paradox, ale snést se to dá lépe, než původní současné póvlové komedie českého guru Zdeňka Trošky. Přesně to na konci vyjádřila ta blondýnka...24%. ()

Kosmik 1 odpad!

Asi dvěma vtípkům jsem se zasmál, zbytek je už tak ohraný a všemi známý, že se tomu prostě už nedá smát, nýbrž jen chytat za hlavu (facepalm). 0% ()