Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Autogram odpad!

Myslel som, že tvorcovia sa po toľkých rokoch úspešnej série trochu poučili a vytlačia niečo aspoň na jednu hviezdu. Nepodarilo sa im to ani za prispenia mladšej generácie a bobrov priamo na obrazovke. ()

Jaro.Krafcik

Posledný deň v roku si nepokazím odpadom. Takže kameňák štyri ma šťastie. Ale stále je to lepšie ako ten nepozerateľný vianočný diel. Film zachranili hlavne romáci a Dejdar. 1* ()

Georgex odpad!

Na rozdíl od většiny ostatních jsem tomuto pokračování Kameňáků jistou velmi malou šanci dával, jelikož první dva díly nebyly úplně nejhorší, nicméně to co přišlo, bohužel překonalo i naprosto tragický třetí díl. Toto dílo se snad nedá ani nikam zařadit, a pokud to tvůrci opravdu nazvali komedií, tak se ptám proč? V celém filmu není jediný moment, při kterém bych se aspoň pousmál, naopak by se to mělo pouštět například na táborech jako zkouška vytrvalosti, protože přetrpět tento odporný a nudný "skvost" až do konce, je velký trest. Nemá to humor, nemá to příběh, nemá to nápad, nemá to bohužel nic, čím by to dokázalo zaujmout. Tvůrci obsadili snad každou rádoby celebritu z hlavních stránek bulvárních plátků a většinu "herců" z předchozích filmů, nicméně mluvit tu o hraní nelze ani u jednoho z nich, to se týká i Václava Vydry, který podává otřesný výkon. Ať jste příznivci či odpůrci Troškových Kameňáků, tak se tomuto novému počinu režiséra Jána Nováka vyhněte, co největším obloukem, jelikož tohle je opravdové dno. Moje hodnocení 5%. ()

Jigsaw88

Tak opět tu máme přehled vyhaslých hvězd z novy. Samozřejmě jsem očekával nudné a tupé vtipy, které vlastně ani nejsou vtipné, ale dočkal jsem se nakonec velmi otřesného zážitku. Nejprve protekční spratek Novotný následován protekčním spratkem Žilkové a zakončeno zkrachovalcem Pomejem. ()

fiLLthe3DD

Takže Vilma si jednoho krásnýho dne sbalila kufry a odjela do prdele?!? Jako narážka na předchozí filmy dobrý,ale ve výsledku nemá Kamen4k bez Jany Paulové skoro vůbec žádnou šanci. Takže... Nejlepší zde byla Dana Morávková,kterou jako herečku celkem uznávám a svým způsobem jí mám i hodně rád. Dále se mi celkem líbil Vašek Vydra. Neurazila mě ani Alice Bendová a pár vtipných hlášek(a těch bylo extrémě málo). Naopak mě celkem dost urazila hudba,nepřítomnost zlé tchýně a jiných postav. A nejhorší byla jednoznačně režie,která byla oproti Troškově lidovému humoru zcela mimo mísu... 30% Doufám,že jim to v kině totálně propadlo(a to jsem nikdy nic podobného žádnému junému filmu nepřál). ()

Jello Biafra odpad!

Žumpa českého filmu, ku ktorej navyše hrajú prebraté piesne od Waldemara Matušku, v podaní vidláckej skupiny Walda Gang. To len názorne ukazuje do akého podpriemeru padla česká kinematografia. ()

P1tr odpad!

Když už i Troška zlomí nad Kameňáky hůl, tak to už musí být. Čtyřka jde ve stopách předchůdců a neúspěšně se snaží o humor. Proč jsem se tedy na to koukal, když jsem věděl, že půjde o katastrofu? Zvědavost někdy způsobí zvláštní chování a navíc občas pro zábavu neuškodí podívat se na brak, aby člověk následně o to více ocenil opravdu kvalitní filmy. ()

insurgentes

Takhle nějak měly vypadat i předchozí kameňáky, jednoduše jejich duchovní otec byl paradoxně největší žábou na prameni. Nejsou to jen bez ladu a skladu vykradené fórky z internetu, tady se nerezignovalo na nějakou zbytkovou situační komiku a elementární zápletku, jako v minulých dílech. Navíc všichni herci hrají o 100% líp, je na nich vidět, že je to baví. A taky se na hodnocení jako vždy ukazuje, jaká je ta elita csfd banda pseudointelektuálních vymaštěných hovad. ()

Pyth odpad!

Predchozi Kamenaky jsou o tridu lepsi (a to je vazne co rict). Prvni tri dily, ktere reziroval Troska, aspon trochu maji nakou pribehovou linku a smeruji k nakymu cilu... tady v tohle byl fakt zmar :) ()

bari68

Túto sériu nezachráni nik, resp. podobné scenáre a vízie filmu budú vždy na úrovni Mongolských hokejistov aj keby to režíroval Clint Eastwood. ()

Dixiee odpad!

Jak se zpívá na konci - Každej z nás je blázen.... Což je docela trefné, protože všichni, kteří se účastnili natáčení této kraviny musí být blázni zcela jistě. A ještě větší blázen jsem byla já, že jsem tento počin viděla. Takže nebuďte blázni a této zkušenosti se ušetřete. ()

Gogo333 odpad!

Na filmu se mi nejvíc libila písnička Čert ví od Walda Gangu a dejme tomu i ta scéna ve sprchách. Zbytek filmu hrůza děs. Vtipný mi to nepřišlo vůbec, možná až na výkony herců a ten ubohý scénář. ()

ZdenoLo odpad!

Úplne zbytočné pokračovanie, ktoré ma len okradlo o čas ! Ale aspoň že ma to nesklamalo (odpad som očakával, odpad som dostal). ()