Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

Maniik88

Oplatí sa na to ísť do kina? Určite hej. Presne takú halušku som čakal. Skvelé gegy a vtípky počas celého filmu, fajn záporáci, vtipný dej. Ja som spokojný a môžem film odporučiť. Zabaví aj tých najmenších, aj ich doprovod. Kto pozerával seriál, SK dabing mu sadne. Trochu zbytočný mi prišiel druhý tím a záver sem tam strácal tempo, ináč super, nasmial som sa do sýtosti. ()

RAFT

Po madagaskar 3 tu máme 4 maníky ve fraku a jejich první celovečerní film.Sice seriál se dal,film dejme tomu ušel ,ale spíš bych bral madagaskar 4,ale budiž.Děcka si pohádku o tučnácích vyloženě oblíbí,dospělí se občas budou nudit.Když už do filmu vrazili vlka nebo co to bylo za zjeva,tak kde byla doprdela karkulka. ()

Lilien

Kto má rád Madagaskar a hlavne jeho tučniakov tak si príde jednoznačne na svoje. Ale aj tí čo ich až tak radi nemajú sa zabavia. ()

rezzzy

Vrátila jsem se z dnešního kina za pade. Tenhle animák ukázal, že z Madagaskaru se dá pořád ještě solidně těžit, i když už po tolikáté. K mému příjemnému překvapení není další „pokračování“ natahováním a přiživováním se na tom, co už tady bylo, ale poměrně sebevědomě samostatný odklon. Smála jsem se od začátku do konce, a to mu musím nechat. :-) Protože některé hlášky a scénky se co do vtipnosti fakt povedly. Ale na druhou stranu nechci jen vychvalovat, jelikož i když celkově hodnotím kladně, tak přes počet procent udělených zde se tento animák mezi mé srdcovky… prostě nezařadí. Chybělo mi tam právě nějaké to neuchopitelné kouzlo, co srdcovku dělá srdcovkou. V tom u mě tučňáci selhávají, a to i přestože je prej Vojín roztomilý na rozdávání (podle mě by ale mohl víc). A ještě jednou si dovolím vrátit se k výše uvedené vtipnosti. Malá poznámka, někdy se možná moc tlačilo na pilu, až vtipnost hraničila se ztřeštěností, míň by bylo zde asi víc. Ale jinak dobrý, kvalitní a vtipný kousek :-) za 3,5 hvězdy a 65% ()

Marty7CZ

Bylo tam několik opravdu hustejch hlášek a s dcerkou jsme se v kině docela nasmáli... Ale téměř všechno tady už bylo. 65% ()

Jozka7

Bláznivá animovaná jízda slavného komanda tučňáků ve stylu starých dobrých Looney Tunes a Merrie Melodies. Akce stíhá akci, vtipy jsou vršeny jeden na druhý se zběsilou kadencí a po většinu filmu se chválabohu nic extra neřeší. Žel to nevyšlo až do úplného konce, takže se tato lahodná jednohubka (či spíše sýrová křupka) ve finále poněkud zasekne v krku. Což však nic nemění na faktu, že taková honička v Benátkách, cesta do Šanghaje či pád z letadla (včetně dopadu) budou jistě patřit do zlatého fondu animovaných grotesek. ()

cheonsacz

Ačkoli to s filmem a tučňáky vlastně nemá nic společného tak mě nejvíc potěšilo, když do filmu zařadili píseň Nobody od Wonder Girls :) ()

Zombiepod

Akčnejšie, adrenalínovejšie, zábavnejšie a roztomilejšie, ako bol kedy Madagascar. Z vedľajších postáv sa stali hlavné a tučniaci konečne dostali zaslúžený celovečerák. Popravde som dostal presne to, čo som aj od animáku tejto kategórie očakával - a bez sklamania. Poteší hromada hlášok, výrazný a skutočne zlý zloduch, a priamočiary príbeh je výborne okorenený emóciami (najmä v poslednej štvrtine filmu), ako aj súperiacim tímom agentov. Akčňák pre najmladších, na ktorý sa nezabudne. ()

beso74

Stará pravda potvrdená, to, čo funguje ako geniálna vsuvka v inom príbehu, či už vyplznutá veverička, žlté tic-taky alebo samotné tučvtáky, si už horšie vedie, keď má byť hlavným ťahúňom filmu práve ono. A navyše, chýba tu nejaký skutočný záporák (chobotnica, čo jej nikto nevie prísť na meno a pribrzdený vlk sú len slabé náhražky). Ešte šťastie, že najmladší člen ambiciozného čierno-bieleho tímu psychopatov to ťahá, čo mu jeho sily stačia za výdatnej pomoci (až na výnimky) nelietavých súkmeňovcov. Ale aj napriek jeho snahe, kadencií hlášok, krkolomných naháňačiek (milujem Benátky) a decentnej animácii (ale na to si už každý zvykol) to u mňa na viac ako 60% tím vo fraku nedotiahol. Btw. Ten Madagaskar sa objaví akurát tak vo forme nápisu v titulku a ešte na jednej krabici... ()

TommyDiamond

Mé obavy se do puntíků vyplnily. Tučňáci, kteří v Madagaskaru 1,2,3 dostávali svými excelentními glosami diváky do kolen, teď dostali obrovskou lekci z produktivity. Prostor, který dostali v celém filmu jim vůbec nesvědčil, a vydařená (k zasmání) byla tak každá třetí až pátá scéna. Navíc příběh do kterého je páni tvůrci dosadili byl ohraný až hanba. Toto zklamání ohodnotím dvěma hvězdama.... ()

Don82

Před dvěma roky jsem vychvaloval promyšlené třetí pokračování Madagaskaru. Trochu jsem čekal, že by se úspěch mohl zopakovat u Tučňáků z Madagaskaru. Ne že bych byl úplně zklamán, ale premiéra filmových Tučňáků mohla dopadnout o něco lépe. Jednoduše řečeno, zpracování (děj, dialogy, vizuál a scény) mi nepřišlo tak zajímavé, aby bavilo i dospělejší publikum. Samozřejmě jsou zde mnohé povedené hlášky a gagy, přesně pasující to tohoto typu filmu, ale podle traileru jsem je čekal v daleko hustším výskytu. Jinak jde ale o nadprůměrný animák a těch 90 minut uteče celkem bez problémů v pohodovém tempu. ()

DaweForeman

Bohužel oproti předchozím filmům Madagaskar 1 - 3 je tohle o hodně slabší. Sice to má několik vtipů, ale už chybí rozmanitost, pravé dobrodružství a emoce. Spíše už to vychází jako blbost a ne v tom dobrým slova smyslu. ()

Uesbe

intro by bolo za 6....ja neviem, či mala niekedy nejaká animovaná rozprávka tak úžasné, sarkastické intro...to ani nie je pre deti...MOŽNO SPOILER: a to poučenie s rozkošnými zvieratkami a managementom krízových situácií, wow.....super, super, super len fakt nie pre malé deti ()

Scraffy

Film nemá moc veľa príbehu a hlavne sa zameriava na niečo typu grotesiek s tučniakmi. Tučniaky som mal celkom rád v Madagascare a aj v ich seriály zo ZOO, ale na film nikdy nemali a ani mať nebudú, pretože sami ako postavy nemajú moc čo ponúknuť a nepomôže tomu ani len pridanie nejakých postav typu ľadový medveď, vlk a podobne. ()