Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (CinemArt)

Chrustyn

Populární tučňáci z úspěšné animované série "Madagaskar" konečně "vyfasovali" svůj vlastní film a potěší tím hlavně své příznivce a mladší publikum, hledající nenáročnou zábavu. Starší se neunudí, ale ani nebudou nijak nadšeni. ()

Jirka_Šč

Samotní tučňáci jsou cool a super. Jejich protivník nenadchne, ani neurazí, naopak jemu podřízené jednotky chobotnic se mi líbily hodně (zajímavé charaktery) a byly nečekaným pozitivem. Konkureční tým vlka, medvěda, tuleně a sovy shledávám dost slabým článkem. Každopáně prťata se bavila a já také. Celkově slušný průměr. ()

Stanislaus

Nejvtipnější postavičky z Madagaskaru dostaly konečně regulérní celovečerní film a tvůrci toho náležitě využili, aby nám, divákům, naservírovali slušnou podívanou, která je nabitá jak vtipem tak řádnou akcí. V hlavě mi nejvíce utkvěla honičková scéna z Benátek, která byla naprosto perfektní, ultimátně akční a humorná, rovněž nesmím opomenout dokonalou scénu s bavorským tanečkem v "Lederhosen", která mě jako germanistu pobavila o to více. Druhý záchranný tým, ve kterém byla polární zvířátka, moc neohromil, ale ani neurazil (viz věčně frustrovaný lední medvěd). Zkrátka podařený animák se strážci dobra ve "fraku", kteří čelí silnému nepříteli pomocí úsměvu na tváří a řádného placáku ("křídláku") přes záda. ()

Jinny

Přiznám se, že tyhle Tučňáky jsem si i ve svojem věku oblíbila v seriálových kraťasech a měla trochu obavy, jestli jejich skečovité příběhy utáhnou i celovečerní stopáž. Leč přechod na plátno zvládnuli pánové ve fracích s grácií. Od první minuty Tučňáci nečetří akcí ani slovním i vizuálním humorem. A nic z toho rozhodně není jenom pro děti. P.S. Ty chobotnice chci místo gumové kachničky do vany. ()

honajz

Hrozně utahané a nudné, i pro děti. Vtipů moc není, střet s chobotnicí Davem a soupeření s konkurenčním Severákem mi přišlo na hraně stupidity, některé scény jsou vyloženě špatně vypointované, A když se neustále staví jen na pitvoření, připomene mi to čertíky z Troškových pohádek, kde je toho také zbytečně moc. Seriál je dobrý v tom, že v podstatě staví na krátkém vtipu, s nečekanou pointou, ale tady to bylo prostě rádoby bondovské, ale přitom ani akce, ani humor, a konečně ani celkový příběh za moc nestojí. ()

ARI50

Byla jen otázka času kdy se tahle banda profíku objeví ve vlastním filmu a rozhodně nenudily a chyba to nebyla. ()

ScarPoul

Najzábavnejšie postavičky z celej Madagascar série majú svoj vlastný film. V istom zmysle je veľmi fajn vidieť ich v akcií a užívať si naplno ich naivitu a precíznosť a sakramentské šťastie. Ale príbeh stojí za hovno. Je mi jedno, že, by to mala byť zábava pre deti. Chýba tomu niečo nové a zaujímavé. Neviem či sa do konceptu vôbec hodí záporák. Až na niektoré veci(komolenie mien hollywoodskych hviezd, alebo neschoponosť Cumberbatcha povedať slovo Penguin), je film až trestuhodne nevyužitý. Všetky vtípky si odbil v trailery. A som schopný tolerovať gondolu na motorke aj tučniakov v jet pegu, ale lietadlo za 19 miliónov dolárov je už trocha moc. Snaží sa to byť nad vecou, ale nie je. Rozhodne najslabší animák roku, ale na druhú stranu pomerne pozerateľný. ()

BoPo

Prekvapivo slabo hodnotený animák. Necieli primárne na dospelejšie publikum, ako napríklad Coco. Ani nemá pomer dospelej a detskej zábavy dobre vyvážený ako Zootopia. Prináša však veľa vydarených nápadov a fórkov. Vtipné postavy na čele s bavorskými chobotnicami prefrčia akciou, za ktorú by sa miestami nemusel hanbiť žiadny zo starších Bondov. Zbesilosť, ktorá poteší hlavne svojou hravosťou a minutážou za ktorú stihnete pochrúmať vhodný počet sáčkov syrových chrumiek. Nie top animák, ale modré % sú zárez. ()

Terva

CITÁT - Nemáš rodinu a všichni tu umřeme.............. Tak jsem nevěděl, zda dát za tři nebo za čtyři. Smíšené pocity se nějak nechtěly rozhodnout. Nakonec rozhodla scéna s křupkama a nástup jiných postav. Jakoby se tvůrci chtěli posunout dál a naštěstí nenechají tučňáky táhnout celý příběh. CITÁT - Bylo dokázáno, že Kočičí jazýčky obsahují jen 17% koček........ ()

liquido26

Podobně jako Veverka v Době ledové nebo Mimoni v Já padouch, jsou Tučňáci tím nejvtipnějším v celé sérii Madagaskar, takže jsem se na jejich sólovku hodně těšil. Sice jsem asi čekal nějakou větší řežbu, nicméně Tučňáci nezklamali a bavili mě od začátku do konce, i když ne tolik jako jejich skeče v Madagaskarech. ()

corpsy

To čo nemali bondovky ( a ono to ani vlastne nikdy nechýbalo ), majú TUČNIACI Z MADAGASKARU. Turbulentné komediálne spracovanie, kde sa nikdy nič nadobro nezastaví a kde gagy a humorné pointy majú niekedy až geniálnu úroveň. Zrejme som sa zabával viac ako decká. ()

hous.enka

Tučňáky mám ráda jak v celovečerním filmu Madagaskar, tak v těch krátkých seriálech, co jsou ke zhlédnutí ráno na české nejmenované televizi. Ale tohle... z výsledku mám pocit, že jsem viděla Barbie film o teplym psovi a lednim medvědovi, kteří byli něco jako super bozi. Tihle Tučňáci z Madagaskaru jsou dělané spíš pro malé diváky a mně teda neoslovili, ač se o to snaží každou minutu, kdy mohou. Humor tučňáků totiž zůstává tak nějak při zemi a nemá šanci oslovit odrostlejšího diváka. Madagaskar je zkrátka vycucnutý jak vodová zmrzlina ze sámošky. Anebo jsem moc skeptická? ()

VojinRyan

Tučniaci už vo filmoch Madagascaru vždy vyčnievali a bolí tí, čo robili najväčšiu srandu a bordel. A preto dostali vlastný seriál a tentokrát aj vlastný film. Zo začiatku sa pozrieme do ich minulosti, že ako rýchlo sa dali dokopy a vyrástli spolu. Ako našli Vojína, prečo Rico nikdy nerozpráva sa aj tak nedozviete. Hlavná dejová línia sa síce rozrástla o nové vedlajšie postavy, ale nie sú tak dobre spracované, aby Vás zaujali. Ale Tučniaci to ešte stále vedia a dokážu zabaviť malých i tích väčších. 77% - 4*. ()

MartinezZ

Tisíckrát nic umořilo vola; Příliš mnoho psů, zajícova smrt; Jak Pejsek s kočičkou pekli dort... a tak dále nějak by se tohle dalo dokola a dokola popisovat. Tučňáci jsou skvěle trhý nápad, pokud mají v rámci jiného filmu svá mimořádné nezvířecí akční potrhlá camea, možná ještě tak vlastní seriál s krátkými epizodami (neviděl jsem), ale celý film postavený stále na tom stejném, to nebyl dobrý nápad. Navíc to celé rozředěné nějakou skupinou/organizací North Wind, která tu co by další "cute animal" skupina je navíc a jen zdržuje a protahuje film. Přitaženost za vlasy je tedy OK, ale čeho je moc, toho je příliš a jen to podtrhuje skutečnost, že by se se vším ohledně "Madagascarů" mělo přestat dřív, než to od jen už trapné vykalkulované penězoždímačky dospěje do totálních sraček. ()

Laxik

Ty jo, asi takhle - spin-off Tučňáků je únavná neoriginální sračka, jejíž příběh pravděpodobně napsal nějaký tučpták náhodně ťapkající po klávesnici. Tenhle film, to je divoká nekoordinovaná slalomová jízda na vodním skútru, jehož jezdec není schopen vyhnout se snad jedinému klišé v historii (nejen) animovaných, akčních a špionážních filmů. Z některých si Tučňáci z Madagascaru sice pokouší udělat srandu, ale nejde jim to tak jako v případě filmů Já, padouch nebo Strážci galaxie. U jiných se o parodii ani nesnaží a prostě vám jen fláknou pod nos stokrát přežvýkaný guláš o nedoceněném členovi týmu a padouchovi s náhodným a nezajímavým mindrákem. Jenže co naplat, mezi tou příběhovou nudou a marnými pokusy o vtip jsem se hned několikrát zběsile rozřehtal nahlas. Protože nehledě na scénář mají Eric Darnell a jeho čtyři tučňáci pořád šmrnc a pár geniálních nápadů v rukávu. Nebýt finále, které je vyloženě zahozené, přihodil bych třetí hvězdu a nestyděl se za ni. ()

gogos

Neoriginální těžce ujetá slátanina, která nemá obdoby... A je neskutečně zábavná! Po epozodních rolích si tučňáci konečně ukradli vlastí film a zcela poprávu je to pecka. Kadence akce, hlášek, skečů a gagů je taková, že se člověk ani na chvilku nenudí.Zběsile šílené tempo je občas zaseknuto perfektním dialogovým humorem a když dokáže člověk vypnout mozek, tak se musí skvěle bavit... Solidní 4* ()