Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

AbelXavier

Konfrontace Jennifer a Jasona Batemana okolo jeho zazitku z tabora je top. Jednicka, ale zustava neprekonatelna, kazdopadne doufam, ze hosi prijdou potreti nebo s necim uplne jiny, Ta chemie se musi nechat. ()

Pathrose

Pokračování Horrible Bosses disponuje ještě lepším hereckým obsazením ve vedlejších rolích než první díl, ale přesto šla kvalita filmu velmi dolů. A určitě to nebude pouze slabším scénářem, například u Hangover byla jednička a dvojka jak přes kopírák a přesto jsem se i u dvojky velmi bavil. Většina 'vtipných' situací je tak moc předem vykalkulovaných, že o proti prvnímu dílu vůbec nefungují a jsou spíše trapné, užvaněnost Daye (která byla na hraně už v jedničce) dosáhla nesnesitelných rozměrů a film jako celek jednoduše nefunguje... celkově pro mě velké zklamání. ()

Zuchy

Nemůžu uvěřit, že se mi to povedlo dokoukat. Druhej díl je snad ještě o chlup otravnější než první. Snad se mi někdy poštěstí a najdu si k oběma dílům cestu, protože námět určitě měl velkej potenciál, ale všechno, co mělo bejt vtipný, mě vůbec nebavilo. ()

ZnalecH

Zatímco první díl byl bomba, tak druhý díl nestál za nic. Ano, smál jsem se, ale když jsem se zrovna nesmál, tak jsem pomalu brečel, jak hluboko tento film klesl. Spousta hlášek bylo opravdu primitivních a trapných. Doufám, že pokud budou chtít natočit třetí díl, tak že se bude podobat spíše jedničce, jinak si ho ani radši pouštět nebudu. 50% ()

E lan

Dobré pokračování a mnoha nechutnými scénami, které jsou překvapivě vtipné. Navíc skvadra známých herců dělá co může a člověk se nakonec velmi dobře baví. Prostě překvapení od začátku do konce... ()

ER

Dvojka dost recykluje fórky z prvního filmu a chybí mi tu dějová kompilace,která v jedničce přidávala na rozmanitosti a zábavnosti. I tady se slušně hláškuje a je tu dost humoru,ale již mnohdy očekávaného.Naštěstí tu je solidně vymyšlená zápletka a funkční Chris Pine (ovšem Jamie Foxx a scéna s hodinkami je opět naprostý cool,kéž by ho bylo více). Hold nic nového pod slunce...ani tady se dvojka nedokázala jedničce přiblížit. ()

gemi

Absolutně legendární scénka se sprchou chvíli po začátku. Tak jsem se chechtal, že jsem se málem udusil. Těsně pod čtyřma. 19. 7. 2022, druhé zhlédnutí. Tentokrát jsem to viděl hned po jedničce a je to potřeba, protože dvojka tak funguje MNOHEM lépe! Bez jedničky nemá šťávu, člověk nemá k těm postavám vztah, ten se buduje v jedničce, dvojka z něj těží. Je potřeba si to pustit po sobě a vnímat to jako jeden film. Taková příjemná tříhodinová komedie bez slabšího místa s trošku drsným, ale veskrze vkusným humorem. Zvyšuji hodnocení na čtyři. ()

Likan7

Lehce nadprůměrná jednička, která nikdy neměla dostat druhý díl, ho samozřejmě dostala. A myslím, že nepřekvapí nikoho, že se kvalitou jde celkem rapidně dolů. Méně Aniston, méně humoru, méně šéfů = velká nuda. Dobrý scény bych spočítal na prstech jedný ruky a z letargie mě dokázali dostat jen stále hot Aniston a užívající si to Jamie Foxx. Obrovská škoda, že tyhle dva nedostali větší prostor. Všechno je to šíleně nastavovaná kaše, která chutnala v prvním dílu, ale tady je jen odvarem. I toho Kevina tu je méně... Nuda, a dle tržeb, které byli jednou tak menší než u prvního dílu, jsem nebyl jediný. ()

bearmeedek

Pokračování, bez kterého by se filmový svět obešel. Toto už nebylo o smolařích, ale o dementech. A ještě to vyznívalo trapně. Velmi slabý děj. ()

Ceberus

Na rozdíl od slabší jedničky je tohle na tři silné hvězdy, a to jak hodnocením, tak i obsazením - jak hlavní trojice, tak i ta vedlejší (Pine, Waltz, Foxx, potažmo Anistonová) je tentokrát nějak vtipnější. Anebo jsem si jedničkou navykl na tenhle NSFW humor a po delší konzumaci mi přestal vadit. ()

Sharpooter

Jednička byla fajn, ale dvojka možná ani nemusela vznikat. Jde o jeden z těch filmů, které prostě neměli mít pokračování, ale stejně to pokračování vzniklo. Oproti jedničce jsem se moc nezasmál, bylo otřesné vidět, že postavy neprošli žádnou proměnou a pořád to jsou volové a možná i větší než v jedničce. No alespoň už název "Šéfové na zabití" opravdu sedí, protože oni jsou opravdu na zabití. Chvilkami mi přišlo, že režie nevěděla co má dělat, tak tam prostě dala náhodné scénky, aby film trochu natáhli... Na jedno zhlédnutí je to oukej, zabavilo mě to na jeden večer a určitě to nebylo nic zas tak hrozného. Už jsem viděl spoustu horších filmů. 5/10 ()

RAFT

Druhý díl se opravdu povedl,vůbec bych nečekal ,že se tak náramně vydařil.I když jak už to u některých pokračování filmů bývá někdy se povede a jindy ne.Tehle se povedl.Herci trochu lepší než v předchozím filmu,tady se dost rozjeli.Když to ,tak shrnu se vším všdy ,tak to je po 22 Jump Street ,druhá nejlepší komedie roku . ()

Lilien

Podľa mňa komédia ktorá srší vám srdce blízkym humorom,nespočetné krát vás rozosmeje si zaslúži len tie najvyššie hodnotenia. ()

No Remorse

Za mě o dost slabší než jednička, chvílemi všichni dost přehrávaj až se člověk stydí že se na to dívá, ale i tak tam bylo spoustu okamžiků kdy jsem se zasmál. Jennifer Aniston jako vždy skvělá ! ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze