poster

Rick a Morty - Série 1 (série)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2013 - 2014, 4 h 1 min (Minutáž: 21–23 min)

Komentáře uživatelů k sérii (11)

 • choze
  *****

  Závratně frenetické a nápadité, s úžasným smyslem pro absurdní humor. A správně úchylné. U některých dílů jsem brečel smíchy.(14.1.2018)

 • Davies182
  *****

  Devět z deseti zednářů věří, že za seriálem Rick a Morty stojí intergalaktický spiklenecký spolek vedený hollywoodskou odnoží Menzy. Něco tak strašně sympaticky chytrýho a zároveň vtipnýho aby dneska člověk v televizi pohledal. Klenot!(5.12.2017)

 • Spiker01
  ***

  Trvalo mi skoro rok a půl dokoukat první sérii, to už o něčem svědčí. Pravděpodobně o tom, že jsem jako jeden z mála nedokázal docenit celosvětový fenomén. Pravděpodobně je proto, jak je seriál strašně hektický a zejména v prvních dílech jsem v tom dost ztrácel. Dan Harmon a jeho Community je ale super a u posledních dílů už jsem se tolik nenudil, takže tomu ještě šanci dám, ty nápady tam cítit jsou.(3.8.2017)

 • mm13
  *****

  Jedno pozretie nestačí, dve sú fajn, pri treťom sa stále nenudíte, pri štvrtom objavíte, čo ste si predtým nevšimli, piate je ako posedenie s niekym, koho až tentokrát naplno doceníte... a potom je to už asi navždy!(1.12.2017)

 • joker.george
  *****

  Po prvním díle jsem nevěřil svým očím a nebyl jsem si úplně jistý tím, co jsem právě viděl. S přibývajícími díly se ale můj úsměv od ucha k uchu stále zvětšoval a já jsem epizodám rád podléhal, i když ne se všemi jsem si padl do noty, což je však vzhledem k množství humoru, hříček, nápadů a dalších ingrediencí pochopitelné. A jsem rád, že se seriál nedržel jedné dějové kostry a dokázal si pěkně pohrát i s ní. (Netflix)(14.10.2017)

 • Wiikii
  *****

  Originál co tu snad ještě ani nebyl. Prostě chytlavá ujeťárna. .. Je tady sice co vylepšovat, ale na první sérii, parádní práce, proto přihazuji pár procent navíc. .... HODNOCENÍ: 90% (5*)(10.12.2017)

 • hansel97
  ****

  Z první série jsem byl trochu zmatený, než jsem si na ni zvykl a první díly se mi tolik nelíbilo, ale je to ukrutná šílenost a doufám, že mi to u následujících sérií vyjde i na 5 hvězdiček. Zatím je to ale fajn 20minutová věc na vypnutí s naprosto drsnými komentáři a výborným mluvení.(12.11.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Po první sezóně tohoto seriálu jsem byl naprosto nadšený. První epizoda mě úplně zahltila dojmy, a protože jsem do toho spadl bez přípravy, byl jsem lehce rozhozen. Už při dalším dílu jsem se stabilizoval a až do konce řady jsem si užíval všechno to, co je mi upíráno v takzvaných politicky korektních filmech a seriálech. Myslím, že nejvýstižnějším hodnocením jsou slova: brutální nářez.(7.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Taková zajímavá a a ještě šílenější a ultimátnější sloučenina už tak komických legend Back to the Future, Red Dwarf a South Park... 1. série = 90%(4.12.2017)

 • redsauce

  Je to jako Smolikovi 21.stoleti.Silenejsi,dravejsi,ale originalnejsi? Ne to ne.Rodina Smolikovcu byla genialni a toto je perfektni nastupce.Ale nemuzu nebidnout svy 7. lety holce nic z tohoto silenyho serialu.Nemuze se na to divat.Proc?Je to sice kresleny,ale je to jen pro 15+(1.12.2017)

 • romanspan
  *****

  Všechno je to divný ale zároveň dokonaly !!(15.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace