Komentáře uživatelů k sérii (10)

Devět z deseti zednářů věří, že za seriálem Rick a Morty stojí intergalaktický spiklenecký spolek vedený hollywoodskou odnoží Menzy. Něco tak strašně sympaticky chytrýho a zároveň vtipnýho aby dneska člověk v televizi pohledal. Klenot!(5.12.2017)

Trvalo mi skoro rok a půl dokoukat první sérii, to už o něčem svědčí. Pravděpodobně o tom, že jsem jako jeden z mála nedokázal docenit celosvětový fenomén. Pravděpodobně je proto, jak je seriál strašně hektický a zejména v prvních dílech jsem v tom dost ztrácel. Dan Harmon a jeho Community je ale super a u posledních dílů už jsem se tolik nenudil, takže tomu ještě šanci dám, ty nápady tam cítit jsou.(3.8.2017)

Jedno pozretie nestačí, dve sú fajn, pri treťom sa stále nenudíte, pri štvrtom objavíte, čo ste si predtým nevšimli, piate je ako posedenie s niekym, koho až tentokrát naplno doceníte... a potom je to už asi navždy!(1.12.2017)

Po prvním díle jsem nevěřil svým očím a nebyl jsem si úplně jistý tím, co jsem právě viděl. S přibývajícími díly se ale můj úsměv od ucha k uchu stále zvětšoval a já jsem epizodám rád podléhal, i když ne se všemi jsem si padl do noty, což je však vzhledem k množství humoru, hříček, nápadů a dalších ingrediencí pochopitelné. A jsem rád, že se seriál nedržel jedné dějové kostry a dokázal si pěkně pohrát i s ní. (Netflix)(14.10.2017)

Originál co tu snad ještě ani nebyl. Prostě chytlavá ujeťárna. .. Je tady sice co vylepšovat, ale na první sérii, parádní práce, proto přihazuji pár procent navíc. .... HODNOCENÍ: 90% (5*)(10.12.2017)

Z první série jsem byl trochu zmatený, než jsem si na ni zvykl a první díly se mi tolik nelíbilo, ale je to ukrutná šílenost a doufám, že mi to u následujících sérií vyjde i na 5 hvězdiček. Zatím je to ale fajn 20minutová věc na vypnutí s naprosto drsnými komentáři a výborným mluvení.(12.11.2017)

Po první sezóně tohoto seriálu jsem byl naprosto nadšený. První epizoda mě úplně zahltila dojmy, a protože jsem do toho spadl bez přípravy, byl jsem lehce rozhozen. Už při dalším dílu jsem se stabilizoval a až do konce řady jsem si užíval všechno to, co je mi upíráno v takzvaných politicky korektních filmech a seriálech. Myslím, že nejvýstižnějším hodnocením jsou slova: brutální nářez.(7.11.2017)

Taková zajímavá a a ještě šílenější sloučenina už tak komických legend Back to the Future a Red Dwarf... 1. série = 90%(4.12.2017)

• redsauce

Je to jako Smolikovi 21.stoleti.Silenejsi,dravejsi,ale originalnejsi? Ne to ne.Rodina Smolikovcu byla genialni a toto je perfektni nastupce.Ale nemuzu nebidnout svy 7. lety holce nic z tohoto silenyho serialu.Nemuze se na to divat.Proc?Je to sice kresleny,ale je to jen pro 15+(1.12.2017)

Všechno je to divný ale zároveň dokonaly !!(15.10.2017)