Epizody(11)

Malarkey

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co na tom všichni vidí? První díl jsem si pustil a po chvíli musel zkontrolovat, jestli jsem si opravdu pustil první díl. Seriál mě vhodil do světů Ricka a Mortyho tak rychle, že jsem ze začátku měl co dělat, abych tu zběsilost vyprávění ustál. Zběsilost je pak něco, co je tomuto seriálu vlastní a první sérii jsem si na ní dost zvykal. Je to taková kombinace Simpsonů (obydlí rodiny, rodina), South Parku (vulgarita) a Futuramy (sci-fi a fantasy náměty). To vše plné popkulturních odkazů, díky kterým je seriál tak oblíbený. Mě zatím neoslnil, zkusím ještě druhou sérii. ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ricka a Mortyho jsem hodně dlouho odsouval kvůli jednoduché a slabší animaci, ale nakonec jsem povolil. Neskutečně našlapaná jízda, s chytrými a často podvratnými zápletkami. Nepředvídatelnost, nekompromisní hlášky a kruté pointy. I to bourání čtvrté stěny funguje výborně. Některé díly sice se minou, ale většinou je to na plnou palbu. ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trvalo mi skoro rok a půl dokoukat první sérii, to už o něčem svědčí. Pravděpodobně o tom, že jsem jako jeden z mála nedokázal docenit celosvětový fenomén. Pravděpodobně je proto, jak je seriál strašně hektický a zejména v prvních dílech jsem v tom dost ztrácel. Dan Harmon a jeho Community je ale super a u posledních dílů už jsem se tolik nenudil, takže tomu ještě šanci dám, ty nápady tam cítit jsou. ()

Davies182

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Devět z deseti zednářů věří, že za seriálem Rick a Morty stojí intergalaktický spiklenecký spolek vedený hollywoodskou odnoží Menzy. Něco tak strašně sympaticky chytrýho a zároveň vtipnýho aby dneska člověk v televizi pohledal. Klenot! ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ja tieto animované mindfuckové veci naozaj môžem. Nie lenže je to skvelá paródia na sci-fi žáner, ale zároveň si robí srandu aj z určitých vedeckých teórií. Všetko to, čo ste si mysleli že nedáva vo filmoch zmysel je tu spravené veľmi zmysluplne. Alkoholik a debil na ceste dimenziami a vesmírom. Som nadšený. Prvá séria - 100% ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po první sezóně tohoto seriálu jsem byl naprosto nadšený. První epizoda mě úplně zahltila dojmy, a protože jsem do toho spadl bez přípravy, byl jsem lehce rozhozen. Už při dalším dílu jsem se stabilizoval a až do konce řady jsem si užíval všechno to, co je mi upíráno v takzvaných politicky korektních filmech a seriálech. Myslím, že nejvýstižnějším hodnocením jsou slova: brutální nářez. ()

joker.george

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po prvním díle jsem nevěřil svým očím a nebyl jsem si úplně jistý tím, co jsem právě viděl. S přibývajícími díly se ale můj úsměv od ucha k uchu stále zvětšoval a já jsem epizodám rád podléhal, i když ne se všemi jsem si padl do noty, což je však vzhledem k množství humoru, hříček, nápadů a dalších ingrediencí pochopitelné. A jsem rád, že se seriál nedržel jedné dějové kostry a dokázal si pěkně pohrát i s ní. (Netflix) ()

Wiikii

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Originál co tu snad ještě ani nebyl. Prostě chytlavá ujeťárna. .. Je tady sice co vylepšovat, ale na první sérii, parádní práce, proto přihazuji pár procent navíc. .... HODNOCENÍ: 90% (5*) ()

hansel97

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Z první série jsem byl trochu zmatený, než jsem si na ni zvykl a první díly se mi tolik nelíbilo, ale je to ukrutná šílenost a doufám, že mi to u následujících sérií vyjde i na 5 hvězdiček. Zatím je to ale fajn 20minutová věc na vypnutí s naprosto drsnými komentáři a výborným mluvení. ()

Ryuuhei

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl jsem už jednou viděl asi před rokem a tehdy jsem byl lehce šokovaný, s jakou odvahou seriál přišel a moc se mi nezamlouvala animace. O rok později jsem se rozhodl podívat znova a rovnou na celou sérii... a nelituju! Je to šílená jízda, která je něco mezi Futuramou a South Parkem - bizarní vesmírná dobrodružství střídá fekální humor a ke sprostému slovu se nejde daleko. Sice mi přijde, že se genialita prvních dílů postupně vytratila v čistokrevnou zábavu, ale i tak jsem si první sérii dost užil a oblíbil. ()

Jaro.Krafcik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Aj keď serial nieje nejako dlhý, tých 11 epizod sa zdalo priveľa. Rick and Morty ako dvojica podarená, ale ako celok nestačilo na to aby som si pozrel dalsie serie, postupom času možno dám šancu. Nakoľko som mal stiahnutú prvú sériu, musel som pozrieť. Slušný priemer, ktorý neprekonal ani futuramu a podobné seriály už vôbec. Až tak dobre to na tie vysoké percentá nebolo. 3* ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Onehdy jsem na Ricka a Mortyho již jednou zkusil narazit, aby mě už pilotem absolutně odradili svým hektickým přístupem k divákovi a až přespříliš vědeckofantastickým satirickým tématem. Nicméně jsem se teďko na Netflixu odhodlal dát seriálu druhou šanci a nikdy si ani nedovolím přemýšlet nad tím, že bych jí litoval. Hned po průměrném pilotu nás totiž série začne zásobit tak ulítlými, byť zábavnými epizodami, že jsem neměl problém sjet prvních 11 dílů během několika málo dní. ()

Sdoom

Trochu mi trvalo, než jsem se naladil na rick&Mortyovský humor, ale s každou další epizodou to bylo lepší a lepší. Rick je naprosto perfektní postava a takovýho dědu by chtěl mít asi každý - brutálně upřímný, cynický a geniální. :-) Některé díly byly i na 5 hvězd (např. Raising Gazorpazorp), některé byly slabší, ale jako celek jsem se bavil více než dobře. Líbí se mi, že na sebe díly alespoň volně navazují. Zhlédnutí dalších sérií v budoucnu jisté! (Netflix, orig.) ()

ComicGuy

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

[!SPOILERY!] Seriál som najprv videl ,len do 3. dielu a nakoniec som ho odhodil z dôvodu ,že ma to nebavilo. No dnes [31.12.2018] som sa rozhodol dať seriálu druhú šancu a pozrel som si všetky diely prvej série (zatiaľ). A musím povedať ,že už dlho som nevidel tak dobrú chobotinu! :D Prvé 3 diely ma nebavili ,pretože sa seriál eštelen začínal ,no zbytok je bomba! Najlepší diel bol ten s "Meeseekmi". (keďže som fandom Navratu do Budúcnosti tak je logické ,že aj toto ma nakoniec vtiahlo.) Škoda tak maximáne českého dabingu ,ktorý nieje žiadna sláva ,no dá sa to počúvať :/ Taktiež mi príde ,že 11 epizód je na sitcom málo. Za skvelé ukončenie roka 2018 vďaka tomuto seriálu ,dávam prvej sérií 5* a dúfam ,že príbeh s "Evil Mortym" sa ešte viac prehĺbi. ()

ZeroCZ1233

První série tohoto ultrahyped seriálu dopadla vcelku dobře. Svůj humor si tam najde asi každý, pro znalé kulturní reference, pro náhodně kolemjdoucí f-bomby a jiná sprostá slovíčka. Určitá míra symptomu horské dráhy je zde znatelná a davem rozšířená teze, že je tento seriál pro chytré jedince je hodně zcestná. 8/10. ()