Holky to chtěj taky

Mädchen, Mädchen

• Německo

Mädchen Mädchen!

Girls on Top

Baby to chcú tiež... ale poriadne

Baby to chcú tiež

Komedie

Německo, 2001, 90 min

• Figusek

Na tento film jsem si normálně vzpomněl včera, při mé každodenní cestě do práce. Můj skvělý kolega, který začal při lehkém jarním počasí sportovat a jezdit do zaměstnání na kole, mě dostatečně připomněl velmi známou scénku z filmu "Holky to chtěj taky", když blonďatá slečinka Diana Amft okusí prvně orgasmus od svého koženého sedátka. Mám obrovskou radost, když ho před směnou na jeho horáku zahlídnu, protože vím, že nic tak směšného, už se mi v ten pracovní den nenaskytne, tedy pokud ho zase neuvidím jet vedle mě ještě cestou z práce. Má nožičky do X, nad kterými je prostě nemožné najít sedlo, a to vše mě jen utvrzuje v tom, že je možné opravdu celé sedlo zasunout s přehledem do prdele, i když je jeho velikost desetkrát větší než otvor na sraní... Má přezdívku Monty, pač má rád hodně sýry (asi rozumíte), a proto si vysloužil také rýmovačku "Monty, Monty na prdel se ti stojej fronty". Dnes je mi jasné, že když fronta není dostatečná, Monty jezdí s chutí na kole a vychutnává si každičký hrbolek, který se na cestě vyloupne! Jinak tahle německá kravinka za 30%(10.4.2014)

Tehdy to muselo přijít a nejen ze Spojených států. Vlnu, kterou vyvolal úspěch Prciček a jeho prvních sexuálních pokusů i omylů, chtěli chytnout také v Německu. Orgasmus by chtěla každá, každá má trochu odlišnou metodiku. Panny totiž nejsou, ale tahle oblast je jim zatím zapovězená. Němci to stejně jako bratři Weitzové dokázali s vtipem a patřičným nadhledem, nejsou zbytečně vulgární, pochopitelně nemůžeme očekávat nějaký seriózní pohled na dané téma. Smyslem je pobavit, možná i dojmout.(16.8.2017)

Koukal jsem hlavně z nostalgie, protože v době vzniku filmu jsem byl čistej puberťák a tehdy mě to samozřejmě hodně pobavilo. Teď, s odstupem času, už to taková sranda nebyla, ale dalo se to bez problémů večer zkouknout. Líbil se mi nápad obsadit do hlavních rolí pěkný mladý holky a ukázat, že se za sexem nehoněj jenom chlapi, tři slabší hvězdy. PS: Prcičky maj jablečnej koláč, Holky to chtěj taky zase jízdní kolo :)(21.1.2012)

• ScreamJay

Jednou šel takhle jeden soudruh z německa a zřel amíckou úleťárnu Prci, prci, prcičky. A řka: "Proč tohle neudělala po nemecku a fíc gut s dífčinama?" sesmolil tuhle ptákovinu. Ovšem narozdíl od American Pie je tohle absolutně nezábavné, humor popírající a zábavu zabíjející. S příběhem si tu nikdo hlavu moc nelámal, takže "strastiplná" cesta za poznáním onoho magického pocitu zvaného "orgasmus" asi patrně nikoho nepřekvapí. Prakticky za celou dobu sem ze zasmál jen třikrát, dvakrát u filmu a potřetí když sem si přečetl vtip v časpopise. Dobře erekční psten a jeho odnímání má punc originality a místo extáze servírované pilulky na potenci dejmetomu taky, ale vytrhne to celý film? Rozhodně ne! Takže váhám nad totálním odpadem, jenž se za ladného pohupování na sedle kola rozjiždí kamsi v zapomnění bězného filmového fanouška a jednou hvězdičkou za snahu a odvahu, udělat něco typicky amerického typicky evropským, tedy spíše řečeno německým. Mít svůj styl a nekopírovat, asi by to i za něco stálo.......(15.7.2004)

• Gilmour93

Na ja, Deutsch Zwiboch - jen o něco kleine tupější, než byl můj pesimistický předpoklad. Zatímco u amerických komedií podobného ražení je alfou a omegou zasunutí pohlavního údu do čehokoliv o teplotě kolem 36,8°C, tak soudruzi z NSR se na to v rámci vymýcení povrchnosti podívali z dívčího úhlu a zaměřili se především na ten koitus (občas) doprovázející elektrizující pocit, co by slavný cyklistický závod po dlažebních kostkách Paříž - Roubaix proměnil v nekončící nirvánu slasti.. Jen tak mimochodem, mou drahou polovičku jsem požádal, aby mi to vždycky okamžitě oznámila, když bude mít při sexu orgasmus a ona je, představte si, natolik ohleduplná, že řekla ne, protože mi nechce pořád volat do práce..(3.2.2011)