poster

Holky to chtěj taky

 • Německo

  Mädchen, Mädchen

 • slovenský

  Baby to chcú tiež... ale poriadne

 • slovenský

  Baby to chcú tiež

 • anglický

  Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

 • P@\/EL
  ***

  Ne zrovna oslnivá německá komedie, která si nic nezadá s kvalitním humorem a zajímavou podívanou. Děj mi přišel dost slabý a navzdory sexuální tématice málo žhavý. Abych ovšem jen nekritizoval, tak je třeba uznat, že párkrát jsem se některým povedeným scénám, jako je třeba ta se zaseklým erekčním kroužkem, zasmál.(17.3.2012)

 • ronaldmekdon
  **

  Asi tak o tři chlupy horší a nevtipnější wannabe Prcičky. Přemýšlím, jestli to mělo být nějak stylizované, že všichni byli tak nehorázní slizouni.. a dělám chybu, nad takovými filmy se přece nepřemýšlí, hergot už. Předpokládám, že takováhle ptákovina se nemůže líbit nikomu jinému, než lidem v telecích letech. Jako kravina na pyžamovou párty celkem ujde, jinak to ani neni myšlený. (Miluju ten vtip, že každá hezká holka v Německu, je zákonitě turistka.. Tvůrci se museli něco nahledat.)(31.5.2013)

 • nash.
  ***

  Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám.(16.7.2012)

 • _DAVE_
  ***

  Vcelku prijemna teenagerska komedie ktera nejde tak daleko jako treba "Prcicky" a tudis se nemusite divat na plnymi dousky vypitou sklenici se spermatem a podobne. Vic mi taky sedi "evropsky styl".. Rozhodne od toho ale necekejte nejake moralni poslani nebo neco podobneho, je to film hlavne pro pubertaky a ti si na takove veci moc nepotrpi..(13.1.2005)

 • Aluska88
  ***

  Na rozdíl od chlapecké verze této komedie, je její dívčí alternativa značně povedená a velmi se mi líbila. Na to, že se jedná o německou komedii s jasně sexuálním námětem, mě vždy potěší, že se zde nevyskytují skoro žádné sprosté či trapné dialogy nebo odpuzující či nechutné scény, jak tomu bylo v případě děsivých "Kluků, kteří to taky chtěj." Když vezmu v potaz, že spousta komedií s podobným námětem, se všemožným vulgaritám a narážkám nemá vůbec potřebu vyhýbat. Ale možná proto, že se jednalo o čistě ženský pohled na věc, pojali tvůrci zpracování jemně dívčím způsobem. Uvolněně, mile a zábavně. V rolích holek, co touží po prvním, nezapomenutelném orgasmu, se představuje sympatické obsazení. Diana Amft jako blonďatá, kudrnatá, "sexy girl", Felicitas Woll jako roztomilá Vicky a Karoline Herfurth coby, po velké lásce toužící Lena. A zde jsem poprvé poznala Maxe Riemelta. Vydařené scény, dialogy a vtípky, dynamická hudba. Orgasmická scéna Inken při jízdě na kole napříč městem je kultovní:) Jistě, film obsahuje množství přemrštěných pasáží a podobných výjevů, které budou na spoustu diváků působit nejspíš trapně a zcela nevtipně. Já se ale zasmála a ráda se na tento kousek vždy podívám. A to už rozhodně nejsem v pubertálních letech. A je mi jedno, že má jen 36%:) Zároveň je obdivuhodné, kam až to od jednoduché, pubertální a směšné komedie, dokázali režírující Dennis Gansel a účinkující Max Riemelt, dotáhnout. "Jdu chcát, jdeš taky?"(1.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace