Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

• Dinoo

Ale nie ! Nemecký film o sexe? Je to príšerná hrúza snaď jediný dôvod prečo nedávam odpad je scénka s orgazmom na bicykli to je jediná scénka ktorá ma ako tak dokázala pobaviť. Inak nevidím na tomto úchylnom snímku nič zaujimavé a toto teda podla mňa určite neni film pre teenegerov kde by sa niečomu mohli priučiť alebo zasmiať..(11.12.2005)

• Zeek

Dočkal jsem se přesně toho, co jsem od tohoto filmu čekal a to do posledního puntíku. Trapná teenagerovská komedie z Německé produkce, snažící se napodobit ty americké, které taky nestojí za nic. Nechápu za jakým účelem se tyhle filmy točí, na to se snad nemůže nikdo dívat. Teda krom mé mladší ségry, no asi se pár lidí najde, ale mě už odrazuje samostnej název. Jestli nechcete 90 minut trpět, tak se na to nedívejte. Moje hodnocení: Odpad !!!(15.7.2007)

Zatímco kluci s orgasmem povětšinou problém nemají, u holek je to trochu složitější. A tak se Inken, Lena a Vicky vydávají na dlouhou cestu při hledání toho pravého, se kterým by orgasmu mohly dosáhnout... To si možná ani tvůrci amerických Prciček nemysleli, jakou lavinu svým filmem spustí. Snad každá země (dokonce i v našem českém rybníčku jeden podobný film vznikl) musela nějakou podobnou ptákovinu natočit. A že se do toho Němci vrhli s vervou. Do hlavních rolí se jim podařilo zvolit vcelku sympatické a hezké dívky (na to že to jsou Němky je to až s podivem), a dokonce ani nenaplnili film spoustou fekálních scén (ano - stojím si za tím, že dívka na kole je rozhodně koukatelnější než sex se špagetami). Původně jsem chtěl dát ještě o hvězdičku méně, ale když se mi nedopatřením podařilo shlédnout i Klukovskou variantu německých prciček, ještě rád jsem tu hvězdičku přidal...(28.12.2010)

• ronaldmekdon

Asi tak o tři chlupy horší a nevtipnější wannabe Prcičky. Přemýšlím, jestli to mělo být nějak stylizované, že všichni byli tak nehorázní slizouni.. a dělám chybu, nad takovými filmy se přece nepřemýšlí, hergot už. Předpokládám, že takováhle ptákovina se nemůže líbit nikomu jinému, než lidem v telecích letech. Jako kravina na pyžamovou párty celkem ujde, jinak to ani neni myšlený. (Miluju ten vtip, že každá hezká holka v Německu, je zákonitě turistka.. Tvůrci se museli něco nahledat.)(31.5.2013)

• kaylin

Tak jsem konečně po třinácti letech viděl tenhle film, německou odpověď na "Prcičky". Je to asi takové, jak se dalo čekat. Tuctové, nudné a nakonec v tom ani není nic moc erotického, je to jen teen romance, které vládnou tři titulní hrdinky a jejich snaha o orgasmus, což se úplně nedaří. Karoline Herfurth mám rád, tak ta mi film zpříjemnila.(18.9.2014)