Holky to chtěj taky

Mädchen, Mädchen

• Německo

Mädchen Mädchen!

Girls on Top

Baby to chcú tiež... ale poriadne

Baby to chcú tiež

Komedie

Německo, 2001, 90 min

• haushinkaa

Takový pokus o Prcičky v sukni... Diana Amft mě svým výkonem zaujala nejmíň, Karoline Herfurth zase nejvíc... V rámci možností... Pro teen-děti je to možná zábavné a líbí se jim to, neplatí to ale pro všechny, což můžu potvrdit, protože když Mädchen, Mädchen dorazilo k nám, bylo mi nějakých 13 a že bych z toho byla nějak odvázaná, to se fakt říct nedá. Pro mě to byla, je a bude bezduchá náhražka bezduchých (ale vtipnějších) Prciček.(30.6.2008)

Já se bavil. A při scéně s kolem v obýváku jsem málem přepadl přes gauč i já! Vtipně a cudně podaný příběh o necudnostech. A o strastech, kterých nás kluky naše jinošské noční poluce ušetřily. Což je od přírody vůči holkám asi trochu nespravedlnost... Celý film jsem držel těm holkám palce , aby dosáhly své zasloužené sladké odměny a nenudil jsem se ani chvíli. Všechny tři herečky byly dobře vybrané, zajímavé typy, přirozeně hezké, takzvaně obyčejné holky od vedle. Tři sympatické kočky na cestě za svým prvním orgasmem... co chtít od sobotního večera víc? Viděno zatím třikrát, zařazeno v oddychových komediích v pohotovostním šuplíku pro případ podzimní depky. Poctivé tři hvězdy, za každý orgasmus jedna... Čtvrtá hvězda natruc všem uživatelům, kteří těm holkám tu rozkoš asi nepřáli (nebo záviděly?) :-)(23.12.2012)

Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám.(16.7.2012)

Tehdy to muselo přijít a nejen ze Spojených států. Vlnu, kterou vyvolal úspěch Prciček a jeho prvních sexuálních pokusů i omylů, chtěli chytnout také v Německu. Orgasmus by chtěla každá, každá má trochu odlišnou metodiku. Panny totiž nejsou, ale tahle oblast je jim zatím zapovězená. Němci to stejně jako bratři Weitzové dokázali s vtipem a patřičným nadhledem, nejsou zbytečně vulgární, pochopitelně nemůžeme očekávat nějaký seriózní pohled na dané téma. Smyslem je pobavit, možná i dojmout.(16.8.2017)

Milí neznalci filmové historie, ty slavné Prcičky jsou jen nijak vyvedeným epigonem mnohem kultovnějších německo-izraelských "zmrzlin na klacku" - Eis am Stiel (ano, Němci začali točit sexy teenagerské komedie dokonce dříve než Američani), jejichž pokračování se točila od roku 1978 celých deset let, či kanadských "Screwballs" atd. V "Holky to chtěj taky" je minimum fekálních trapáren (což velice oceňuji), představitelé hlavních rolí vypadají na svůj filmový věk a jejich sexuální zážitky jsou tomuto věku úměrné. Srovnám-li to s - pro mnohé nepochopitelně kultovními - "Prcičkami", pak vězte, že pohled na mladého muže vypadajícího na pětadvacet a souložícího se štrůdlem mi přijde "neveselý, truchlivý" (jak napsal při jiné příležitosti klasik K.J.Erben).(4.9.2008)