Vxxx

Chmmm. Je to relativně příjemný snímek. Rozhodně neurazí. Ale na to, jakou trailer sliboval hlubokou myšlenku, působí samotný film docela povrchně. Místo na Julesino manželství, se měli spíše soustředit na její vztah s matkou. (Manželství je docela ohraná písnička a náznaky s tou mámou tam byly... ) Herci samozřejmě super, komediálně taky fajn. První polovina, kde byla v hlavní roli firma, práce a kolegové, byla fajn. Ale druhá polovina, která se soustředila spíše na vztah Jules s Benem, nebyla nic moc. A to hlavně proto, že na tento vztah bylo pohlíženo ze špatného úhlu. Bývala bych dala i 3*, ale čekala jsem nějaký hezký, pořádný konec a ono to skončila tak nijak a hlavně z ničeho nic. Příjemná oddechovka? Ano. Výjimečný snímek? Ne... 2* ()

MartinezZ

Neskutečně genericky průhledná feel-good romanťárna a přerovnávání si hodnot v "konfrontaci" s životními zkušenostmi. Bylo to tak sladkobolné, že jsem ani nevěřil, že to fakt mohlo vzniknout. K filmu by se měla dodávat bonboniéra. A Shapirova variace na Newmana byla taky dost... vypočítavě strojená - jako celý film. ()

Wysch

Tož to asi jedna * navíc za Anne, Rene a Adama. Jinak veskrze bezpříchuťový film o tom, že stárnout se asi dá celkem dobře, když to člověk má v kebuli srovnaný. ()

Rosana

Komedie to rozhodně nebyla. Spíš nějaké sociologické rodinné drama. Pořád jsem si říkala, co se z toho vyklube, jak to dopadne. A ono se to nevyklubalo a nijak to nedopadlo. Respekt před De Nirem. To je všechno. ()

Baronne

Krásně ukázaný, že přátelství mezi mužem a ženou existuje, i když tady je trochu ortodoxní (40 let rozdíl, podřízený nadřízená). A Nancy dokazuje, že režisérka může bejt minimálně stejně dobrá jako režisér. ()

JJ.Gibson

Na Stážistu jsem se docela dlouho těšil. Robert De Niro je super stařík, který má vše na háku a vlastně ani jeho věk ho nijak zvlášť nelimituje mezi mladými. Spíše všichni mladí jsou limitování úplně vším. Je trochu škoda, že De Niro není nijak více konfrontován s prostředím, které by jistě dali za vznik spoustě komických situací. Takhle všechno dává, všichni mu naslouchají a vlastně žádné "vzrůšo" se nekoná. Jinak milý film, ale nic víc nepřináší... ()

Pierre

Tento film je tak sladký, až je otravný. Tak nuceně milý, až je vlezlý. Tak unylý, až jsem v něm viděl sebe po ránu. S tolika všudypřítomnými barvičkami, až mi připomněl jak jsem se jednou přecpal lentilkami. S tolika klišé, až by si u něho každý kvalitní filmový kritik vylámal vlasy. No z toho všeho už může být docela pěkně šoufl. A taky, že je. Jediná pasáž, co s ostatních vybočuje je ta s vloupáním do domu kvůli smazání emailu. Ta je opravdu jak z jiného filmu a ukazuje, že Stážista měl nějaký potenciál. A ten dědula Roberta de Nira je místy i lehce sympatický. Ale jinak je to prostě takový nechutně americký film, který asi nikdy nemohl být takový jak bych chtěl. ()

Tirion

Nevím, jak to mohl někdo zařadit do žánru "komedie", ale budiž... Přesto je to docela neobvyklý scénář a feel-good film. Ústřední dvojka hraje suprově. To musela být radost režírovat. Docela dobrý studijní materiál, jak by měla dnešní společnost zacházet s těmi "nepotřebnými" důchodci. Kdyby se tak dělo alespoň z 30%, tak bych mohl říct, že se společnost někam posunula. Je fajn hodit za hlavu ten náš povrchni kapitalismus. ()

Makky

Najcharakteristickejšie pre tento film je slovíčko milý. Taký good feeling, aký z toho srší, aký pôsobí hlavne teda zo samotnej postavy De Nira, to sa len tak nevidí. Nancy Meyers vytvorila z tuctovky skvelý film a poskytla nám Stážistu, ktorý diváka zadarmo vytrhne z každodennej rutiny a vyčarí úsmev na tvári. Najpohodovejší film roka! ()

kaylin

Robert De Niro je prostě tak skvělý herec, že mu uvěříte každou roli, i když není třeba tak dobře napsaná. Tohle ale není ten případ. Jeho stážista není tak plochá postava, jak se na první pohled zdá, a Robert mu dává vyniknout, přitom je v pozadí. Hlavní postavou by měla být Anne Hathaway, ale i když je skvělá, legendární De Niro prostě září. Navíc je to příjemně zábavné, akorát dojemné a celkově fajn. ()

Rakosnicek77

Na tento film nemůžu reagovat jinak než pěti hvězdami. Je jasné, že to není žádný majstrštyk, nicméně jsem dostal maximum toho, co bych od návštěvy kina očekával. Dvě hodiny byli ty tam, během pro mne strašně krátké doby, pohoda a relax z filmu sálala na celé čáře, děj zajímavý a příjemný, takže co víc si přát? Maximálně víc a víc jemu podobných odreagovaček! :-) ()

rt12

Než vlezete do kina zvedněte ruku, nejlépe pravou a přísahejte - vypínám mozek. Pak nebudete řešit díry ve scénáři, křečovitou Anču, ale necháte se unášet příjemným šarmem stárnoucího gentlemana s kapesníkem. Na konci filmu si zatlačte slzu štěstí (vždyť přeci všechno dobře dopadlo) a jděte hledat vhodný kopec, na němž si zacvičíte Tai chi. Druhý den stejně nebudete vědět o čem to bylo. Prostě cajk. Jedna hvězda navíc za prima masáž. ()

Maq

Aby dědek dozrál do téhle formy, musí být splněno několik předpokladů: nesmí ztratit duševní svěžest a pozitivní vztah ke světu, a musí vyrůst ze svých ambicí. Zdaleka ne každý dědek se takhle vydaří (v mém případě se ztratil pozitivní vztah ke světu). Robert De Niro se snad za takového povedeného kmeta považuje, přinejmenším si ho rád zahrál. Film celkem potěší, ale scénář je tuze slabě inspirovaný, dialogy tuctové, nic o čem bych psal domů nebo velebil na csfd. ()

Herr_Flick

VAROVÁNÍ: Shlédnutí snímku může přivodit Diabetes mellitus! Tak přecukrovaně totiž působí každá scéna aneb De Nirova proměna z Raging Bulla na Sugar Bena a já jen kroutím hlavou. Jedna * za mě, 3 od přítelkyně... takže za 2. ()

Lucjen

Opäť si pridávam Nancy Meyers do obľúbených režisérov. Milý dôchodca vo svete mladej generácie. Neznelo to veľmi lákavo, predstava, že senior zisťuje čo je to facebook, instagram a ako vlastne zapnúť počítač. Aj toto sa objavilo, ale iba na chvíľku a bolo to vtipné. Skutočne som sa viackrát zasmiala, Hathaway je krásna a De Niro vie starnúť. Druhá polovica filmu sa snaží vytiahnuť vážnejšiu linku, ktorá je o niečo slabšia než tá prvá, ale vo svojom žánri je to stále nadpriemer. Myslím, že každý by sme vo svojom živote niekedy potrebovali Bena Whittakera. :) ()

runner85

Pre mňa jedno z najväčších prekvapení za tento rok. Film pôsobí ľahko a krásne. Miestami vtipný, miestami sentimentálny ale hlavne dojemný. Komédia ktorá nepotrebuje k vtipnosti kúpanie sa v zvratkoch, robenia si srandu z malej krajinky ktorá nezdieľa náš spôsob života, atď (tých hlúpych a trápnych komédií sa každým rokom urodí ako maku, netreba ich všetky rozpisovať). Áno je to nesmierne patetické ale mne to v tomto momente sadlo ako riť na šerbel a parádne som si u toho oddýchol ... ()

kajas

Návštěvy kina jsem rozhodně nelitovala. Pěkná pohádka pro dospělé, ve které neexistují záporné postavy a problémy se vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Tyto faktory mě zároveň na filmu mrzely nejvíc, protože řešení manželské krize hlavní hrdinky působilo opravdu dost nereálně. Zábavné a dojemné okamžiky spolu s kouzelným De Nirem ale převažují nad negativy a i u televizní reprízy jsem se dvě hodiny culila jako měsíček. P. S. Proč byl Nat Wolff na plátně asi tak deset vteřin, proč? ()

PP66

Příjemný herecký koncert, v němž hraje první housle Robert De Niro a Anne Hathaway mu zdárně sekunduje. Má to myšlenku, má to děj, je to milá komedie... ()