Jazero Charles v Louisiane je idylickým miestom na oddych, Mekkou vyznávačov vodných športov, ale aj tých, čo dávajú prednosť chytaniu bronzu a leňošeniu. Práve sem zamierila skupinka mládežníkov, aby strávila v domčeku na ostrove víkend plný zábavy. Nikto z nich nemá tušenia, že naoko pokojné vody jazera sú domovom jedného z najhrozivejších predátorov – aligátora. Keď na to prídu, je už neskoro. Čln je fuč a oni ostanú uväznení na ostrove v spoločnosti obrovského aligátora pripravujúceho sa na hostinu zloženú z niekoľkých chodov. Podarí sa niekomu z nich ujsť a nestať sa súčasťou jeho jedálnička? (beso74)

Campbell

Tak tohle zklamalo. Ne že bych čekal více, ale plakát je hodně dobrý ale jakmile začal film tak jsem věděl že jsem byl obelhál. Tohle je skoro amatérský film který si náhodou všimla Bell(kterou považuju za sexy babu a obstojnou herečku). Nicméně proč šla do tohoto filmu nechápu. Vražd moc není a většinou jsou mimo kameru a to nejhorší jsou herci kteří jsou tak neuvěřitelně špatní a při tom se tu objevý pár herců kteří už něco za sebou mají, takže nechápu jak to mohly takhle zpackat. Efekty aligatora nejsou nejhorší a to je asi jediná záchrana. Protože jinak se jedná o podprůměrný eko horor který nestojí za tu námahu ho dokoukat. ()

Wacoslav1

No viděl jsem i horší filmy na tohle téma. Tady si pravda moc zábavy neužijeme, ale aspoň to na první pohled nepůsobí jako totální amatérský brak od jednoho nejmenovaného studia, ale tím výčet pozitiv bohužel končí.35% ()

kaylin

Tohle je opravdu zlý, nepěkná věc. Na plakátu to ještě vypadá docela dobře, ale jakmile se na film začnete dívat, zjistíte, že i přes přítomnost Zoë Bell, je tohle to nehorší, co se ještě může natočit. To, jak se zde hazarduje s digitálními triky, to je skoro až neuvěřitelné. Hnusnějšího krokodýla jen těžko uvidíte. ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie) a Helena, Birmingham (Alabama, USA) (fanda124)