Kroll Show (TV seriál)

Komedie

USA, 2013

Tvůrci:

Jonathan Krisel

Nick Kroll, Jon Daly, Jenny Slate, John Mulaney, Jason Mantzoukas, Chelsea Peretti, Bill Burr, Ray Wise, Matt Medrano, Kathryn Hahn, Will Forte, Clement von Franckenstein, Tara Subkoff, Andrew Daly, Gabe Liedman, Jordan Peele, Mitchell Hurwitz, Zach Galifianakis, Brie Larson, Lauren Collins, Katy Perry, Craig Robinson, Seth Rogen, Laura Dern, Amy Poehler, Fred Armisen, Richard Kind, J.B. Smoove, Lin Shaye, Ed Helms, Jacob Vargas, Carlson Young, Rick Overton, Stacey Travis, Adam Brody, Rob Huebel, Rashida Jones, Lizzy Caplan, Peter Gallagher, Jon Heder, Rance Howard, Nick Offerman, Lucy Punch, Mindy Robinson, Andrea Savage, Lindsay Sloane, Del Zamora, Michaela Watkins, Jackie Debatin, Raymond Ma, Tonita Castro, Ike Barinholtz, Noah Garfinkel, Josie Totah, Samantha Futerman, Lauren Lapkus, Stephanie Allynne, Erin Gibson, Jamie Denbo, Joe Damian Daly, Casey Ruggieri, A Martinez, Tess Broussard, Sky Elobar, Jessica Lee, Isaiah Mustafa, Hannibal Buress, Bevin Kaye, Shawn Law, Jeffrey Anderson-Gunter, Nnamdi Asomugha, Jonathan Krisel, Malcolm Barrett, Kaliko Kauahi, Brett Gelman, Carlos Antonio, Christine Nangle, Marcos Mateo Ochoa, James Adomian, Ann Ryerson, Eugene Cordero, Rebecca Drysdale, Colton Dunn, Becky Thyre, Daniel Gray Longino, Joe Mande, Nathan Fielder, Janet Varney, Emilie Livingston, Jack Walsh, Nadia Gray, Josh Clark, Marc Evan Jackson, Tricia Cruz, Maya Eshet, Retta, Claudia O'Doherty, Neville Archambault, Jim Lau, Caitlin O'Connor, Ed Herro, Brian Donovan, Tami Sagher, John Gemberling, John Levenstein, Kalama Epstein

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• DEXTER099

Viděl jsem jednu epizodu a na mě až trochu moc trapný a to snesu skoro jakýkoliv humor.(3.4.2015)

Nick Kroll je výborný komik a díky své vlastní skečové show se může pořádně vyřádit a vyzkoušet si spoustu různých vtipů a hereckých poloh. Této příležitosti využívá naplno a prezentuje nám mnoho jednorázových scének, ale také poměrně hodně opakujících se postav. Ne vždy se jedná o trefu do černého, ale často se nám dostane výtečných vtipů, které se mi v hlavě přehrávají dodnes. Za poslední roky patří Kroll Show určitě k tomu nejlepšímu, co v daném žánru vzniklo a na pobavení a zvednutí nálady zabere spolehlivě, neboť i ve slabších epizodách se stále najde mnoho kvalitních momentů.(27.3.2018)