Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

spar

Pri komente typu ,,Deadpool bol lepsi ako Avengers 3" som očakával nejaké veľké bum, ale to neprišlo. Nehovorím že to bolo zlé, no spomínam si na prvú časť, akoby som tam bol včera, a musím povedať že som sa bavil viac (možno preto že som tam vtedy išiel bez očakávaní, narozdiel od dnešného večera). Ryan ukazuje čim ďalej tým viac svoj potenciál a humor, preto dúfam že príjde s ním viac filmov typu Deadpool, Zabijak a bodyguard.... A snáď nie dalši Lantern :D ()

Narg79

Byl jsem na tom v kině a objednal si blueray. Blueray je lepší, protože je tam víc záběrů, které v kině nebyly a dost toho tam vysvětluje, co mi v kině nedávalo smysl. :) ()

r3musko

Rovnaká pecka ako jednotka! Rovnako vtipné. Rovnako akčné. Rovnako dobré. Ak sa vám páčila jednotka, tak sa vám bude určite páčiť aj dvojka. A dúfajme, že bude aj trojka! ()

Patriarch odpad!

Sorry jako, musím to hodnocení srazit, protože na to, že film čerpá jen z přehršel vůlgárních "vtipů" a nechutností, tím pádem nemá daleko k lidské stonožce, z které si utahuje, tak to fakt jinak nejde a to se mi jednička Deadpoola i celkem líbila. 2 se mi nelíbila ani jako parodie ani jako vážný film, nevím, asi jsem mimozemšťan a nesdílím s většinou stejný vtip pro humor a už vůbec mne nebavilo koukat na ty všechny úchylnosti, co jsem ve filmu mohl vidět. ()

Roach

Asi jsem viděl nějakou cenzurovanou verzi nebo co, ale oproti jedničce to byla uchcaná a zvážnělá limonáda. Tam kde první deadpool šel s humorem přes čáru, tady je jen tuna digitální krve a spousta hlášek co padne vedle. Neříkám že jsem se v kině 3x nezasmál nahlas, oproti prvnímu dílu to byla ale vážně slabota. 6/10 ()

Majkowski

Deadpool přitvrdil. A to nejen v humoru, ale i ve všem ostatním. Víc akce, zajímavější zápletka, skvělé herecké obsazení, pár nových zajímavých charakterů a téměř nepřetržitá palba vtipů a humorných scén, ze kterých je vážně vtipné mnohem větší procento, než jsem čekal. Upřímně jsem se smál průměrně každých pět minut. A to celé je doprovázeno našlapaným soundtrackem. Upřímně můžu bez výčitek prohlásit, že to bylo značně lepší, než první díl. (90%) ()

Mach Tom

Naprostá paráda, bavil jsem se od začátku až po potitulkové scény. Už jsem se bál, že Američané nedokážou natočit dobrou komedii, ale tahle nemá chybu. Za mě určitě 100% ()

Fiffty

Už podľa prvých reakcii som čakal, že to bude lepšie ako prvá časť, ale musím povedať, že lepšie ako jednotka to nebolo. Humoru tam bolo požehnane a taktiež čo potešilo bolo oveľa viac akcie. Nové tváre ako Cable a Domino ma potešili najviac a scény s nimi boli naozaj super a povedal by som, že si kradli film pre seba, najmä Cable. Josh Brolin ho zahral perfektne a verím, že to nebolo posledný krát čo sme ho videli. Čo mi vadilo bolo príliš rýchle tempo a vtipy sa chŕlili jedna báseň a niekedy bolo ťažké všetko naraz vnímať preto očakávam, že po druhom pozretí možno zmením hodnotenie na lepšie. Nakoniec potitulková scéna bola naozaj vynikajúca takže sa oplatí si na ňu počkať. ()

Decado23

Třeba se vy homosexuální prostituti poserte a šetřete s hvězdičkama u tupejch komentářů, které jsou podle vás vtipný a rádoby odborný. Napálím tomu pět kousků bez váhání a není na světě síla, která by to měla či mohla zvrátit, i kdyby se Domino na hlavu stavěla. ()

teekanee

Jako nasmál jsem se parádně, za to si film zaslouží obrovský uznáni, jelikož většina vtipů byla opravdu velmi povedená a některé sou přímo geniální. Pochválit si také zaslouží úvodní titulky. Pořád se, ale tak nějak nemůžu zbavit toho, že film mohl být lepší. Prostě jsem očekával, že budu z kina odcházet fakt nadšenej, třeba jako po Infinity war, to se ale bohužel nestalo. Jinak postavy poměrně super, hlavně Deadpool a Cable. Herci rovněž skvělý. Akci jsem čekal trochu lépe natočenou, ale docela ujde. 82% ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)