Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

MisaP3

Mr. Pool nezklamal, opět akce, akce, vtip, akce, vtip, vtip, akce... a mezitím něco maličko na vážné téma. Hlášky a vtípky na téma ostatních Marvelovek prší jedna za druhou, akce plná super muziky, krev je všude a na všem, nic se nebere vážně. Pohodový rodinný film pro všechny. ()

PRINC1

Pro mě jednička lepší ať už v humoru či v akci víc jsem se nasmál prostě víc mě bavila byla taková lehčí ale záporák ve dvojce dobrý , myslím si že trojku už netočit.Abych byl upřimný jedničku jsem viděl 3x a dvojka mi stačí 1x. ()

evita_

Tak toto bola naozaj sranda...prvý diel som síce nevidela (nevadí, dobehnem, sľubujem), ale absolútne to nijako neovplyvnilo zážitok z pozerania dvojky. Trocha by mi asi unikali niektoré súvislosti, ktoré ako veľmi veľmi slabý znalec komiksov skutočne nepoznám (nevadí, dobehnem, sľubujem) ale našťastie moja fantastická spoločnosť v kine mi všetko včas vysvetlila, takže som nebola ochudobnená ani o jeden zábavný moment filmu. Ďakujem teda šarmantnej spoločnosti za prežitie krásneho (nie len filmového) zážitku :)))) ()

Pavlis.xxx

Neřekl bych, že to je horší ani naopak lepší díl. Dvojka je určitě akčnější a vyhláškovanější. Byly momenty, kdy jsem se fakt řezal smíchy a ani na chvilku jsem se nenudil. Humor super, prostě ukecanej otravnej žoldák. Ani mi tak nevadil ten rodinnej přístup, kterej rozvíjel postavu DP a tím se film trošku posunul. Představení spousty postav bylo super, i když tomu netrvalo dlouho. Juggernauta jsem fakt nečekal a Vanisher to prostě zabil :D Ale ten WOW efekt z jedničky,kdy se DP vyloupl na povrch v té dobře nadávkované brutalitě a humoru už tam nebyl a to je to co mi krapet vadilo nebo spíš chybělo i když to šlo čekat jak je u dvojek zvykem. Wolverina už bohužel s DP neuvidíme, ale Cable byl dobrej a společnej počin klidně snesu. Akorát za mě bych teda ubral humoru, přidal temnosti od DC :D a když už to je v Rkovej film pořádně bych tomu naložil ať se potenciál brutality DP a Cabla fakt využije a neshazuje to ta komediálnost. Takovej záverečnej díl proti Mistru Sinistrovi by fakt stál za to... V Loganovi byl náznak, ale Wolverin už to asi nedotáhne i když jeho návrat ze záhrobí by byl extra třída a proti komu jinému by teda tento superpadouch měl vystupovat, když ne proti Deadpoolovi? ()

mdf

V jedničce jsem se bavil určitě víc,první půlka jede tak nějak pomalu,ty hlášky mě tedy nerozesmáli na celé kolo,chvílema to ztrácí tempo,jako kdyby to chtělo být zábavné za každou cenu.Vizuálně se bylo na co koukat,ale doufal jsem,že to půjde o level nahoru. ()

goauld

Myslím, že mohlu být spokojený. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Deadpool bavil od začátku až (téměř) do konce. Hlášky byly zábavné, děj neutuchající, občas se i pauzička "na záchod" objevila, takže jako proč ne ;-) Bohužel "jedna dolů" bude za to ječící dítko v písničce (ani nevím o čem byla, protože nejsem zrovna anglofonní člověk a titulky k tomu jaxi nebyly, takže důvod proč to dítko tak "procítěně" kvíjelo jsem nedekódoval), které bylo více než rušivé. A další padající hvězdička byla za zbytečně natahované "umírání" hlavního hrdiny... (dobře - chvíli je to zábavné, ale pokud se to "opakuje" několikrát dokola, tak už to přestává být zábavné a spíše je to trapné). Nakonec však přišla jedna "silná" nelogičnost v podobně onoho "strojčeku" (jak ho mohli "opravit"(a dále používat), když byl jen jeden a ten si ON vzal zpátky ssebou???). Každopádně závěrečný song od rockerky Bentar byl bombastický..... ()

Aguirre

Paradoxne vztahove zalezitosti, ktorych som sa bal, boli to najlepsie na filme. Plus hudba (A-ha na konci) bola skvela. Vsetko ostatne otravne jak vyrazka na zadku. Radoby vtipne hlasky, ktorymi hlavny hrdina musel vsetko nasilu komentovat ... otravne a nevtipne. Az na par veci. Hrdina, ktoremu nedrzite palce je katastrofa. ()

Docktor

Tak ako jednotka je to dobrý, vtipný, trocha anti-hero movie-- ale aj tak ma dokázal pobaviť a hlavne zaujať a neodradiť. Dávam takých nemeckých 90%. ()

Redukovana.K

Marvelovka o magorovy co to umí s katanou, je nesmrtelný, uvědomuje si že je v komiksu resp. ve filmu a nemá žádné zábrany ani v otázkách intimních (i když tak hluboko film ani komiks nezacházel). Každopádně co od takového filmu čekat to přesně dostanete. Relativně jednoduchou zápletku, spoustu krve násilí, humoru. násilí, krve, humoru, humoru a zase krve a počkat vlastně ne ještě Sten Lee. (že jste neviděli ten plakát váš problém :-) ) Tak a protože všichni znají Deadpoola ví co čekat přesně to dostanou. Kdo nezná deadpoola zná Marvel a opět co čeká to dostane (snad jen dostane daleko daleko víc humoru). Kdo deadpoola nezná tak.... Počkat on na to vážně šel nebo chce jít někdo kdo nezná deadpoola? Asi bych toho sepsal víc, ale to by mělo tu nevýhodu že by tahle recenze nešla použít i na první díl, Ok tak tedy střih povedený a tak trochu hollywoodsky standardní, příběh celkem jednoduší, ale v mezích Marvelovského komiksu, Herecký výkon je prostě špička. Ryan Reynolds si prostě tuhle roli užívá a Brad Pitt má tu roli kterou jsem mu vždy přál. Triky klasická fabriková CGI. Prostě po řemeslné stránce standard. Co z toho ale dělá hit je deadpool a jeho "parta" pošuků (ti co to viděli berte zřetel že nelze vše prozradit). 4/5 protože Deadpool a Brad Pitt v roli která mu naprosto sedí. ()

Tafee

Jo, vážně jen tři *. U prvního MrdPoola jsem se nachlamal... no věru, zdosti... Druhý MrdPool je víc Mrd, než Pool. Několik opravdu dobrých gagů to nezachrání, naopak povícero nechutných gejů to posílá hlouběji do "míst, kam nechodí slunce". Jo, a abychom nezapomněli objeví se i dvě lesby. Už mi tam chyběl snad jen frankofonní inuita s homixovým ocelovým pérem, které bude nadrženě strkat tu do lední medvědice, tu do lachtanice, až ho nakonec dokáže uspokojit Džugernaut. Čekal jsem víc - sorry jako... ()

KcarlosK

Typická dvojka. Větší, zběsilejší, ale také horší. Už to prostě není ta chuť. Cable podle mě celkem nevyužitý. ()

laker4life

Potom, jakej hype tenhle film zaznamenal, jsem trochu zklamanej. Asi jsem čekal víc. Vtipnách hlášek je ve filmu dost, ale místy mi přišlo, že už Reynolds přehrává. Scénář taky slabší, vykradenej terminátor. Co mě bavilo, byla úvodní a závěrečná titulková scéna. ()

Grease

Nikdy jsem nepochopila jak může hrát 1 herec více hrdinských postav, např.Chris Evans - Captain America/ Human Torche a zde Ryan Reynolds Deadpool/Green Lantern. Ikdyž potitulková scéna s Green Lantern byla asi nejlepší z celého filmu :-) Mám ráda volnost a nespoutanost Deadpool serie, myšlenka otevřenosti je všeobjímající. Takže buďme stateční! ()

princeznaaur

Skoda ze na konci neumre,pze tuto trapnost sledovat jeste dal,tak to uz nedavam.Nechutarny ve stylu tarrantina. Ale plus davam za akcnost snimku od zacatku do konce. ()

Fibonacci

mnohokrát lepsie ako jednotka. trefne odkazy na iné filmy inteligentne použité, miestami fakt vtipne hlášky a v porovnani s #1 som sa ozaj zabavil. robia to inak a je to kool. viac nie je potrebné. ()

krftcz odpad!

Hahaha! Jsem fakt špatnej film, ale vlastně jsem dobrej, protože si ze sebe umim udělat srandu. Sorry jako, takhle to nefunguje. ()

krasava

Místy ufňukané, naštěstí dobrých cynických hlášek stále dost. Pobavilo mě, další pokračování mi nebude vadit. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)