Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

PORTER44

Pro mě nudná parodie na komiksy a jiné filmy,vtipný hlášky mě moc nebavily,pár vyjímek bylo jinak jsem se moc nebavil,hlavní hrdina který se chce zabít a jeho kamarád x-menoví ohniví tlouštík.Do akčních scén sednul akorát J.Brolin. ()

JeyJ

První díl byl orginální a vtipný. Díl druhý, už je bohužel plný opakovaných vtipů, které jsou akorát "popošoupnuty" do ještě větších extrémů.. O originalitě se však, dle mého už příliš mluvit nedá. Někdo by mohl říct, že to je "typický Deadpool" a možná má i pravdu, nicméně za mě to už jednou stačilo. :) Tentokrát už je to pro mě spíš tuctová komiksovka s trochu ujetým humorem. ()

GameOfThrows

Je to trhlá akční komixovka s větší dávkou vtipu než vážnosti, což je asi záměr. Pro pobavení OK, to účel splní ale žádnou přidanou hodnotu nemá. [Spoiler ALERT!] Jen se trošku obávám aby se to vracení v čase nezacyklilo jako u Flashe... tak se nechám překvapit, a radši očekávání nemám. ()

Suzzie

Deadpool je proste pecka. A dvojka je nabita vtipnymi hlaskami a scenami stejne tak jako jeji predchudce. Takze smele do toho, nebudete litovat! ()

stuj

Bavilo míň než jednička. U hlášek a vtipkování se trochu moc tlačilo na pilu. Něco bylo dobré, něco ne. Byly tu povedenější marvelovky. ()

Pepa.Pepina

Musím říct, že se dalo na to koukat ale humor hlavní postavy mi prostě neseděl- Film mi přišel takový neosobní i když na mnoha místech jsem se i zasmál. Zlatá střední cesta. ()

kacacze

Od filmu jsem nic neočekával, prostě jsem ho pustil a čekal co se bude dít. Chvíli mi trvalo se do filmu dostat, ale pár povedených vtipů a hlášek mi k tomu pomohlo a nakonec, jsem se u něj zasmál jako dlouho žádnou dobu u filmu. Co Deadpoolovi dodávalo neustálou pozornost diváka, byl výskyt známých celebrit, nejvíce se mi do paměti zapsal Brad Pitt s jeho krátkou rolí jako Vanisher a Terry Crews pro nefanoušky známý především díky old spice reklamě. Dále zde bylo převzato spousta hlášek z cizích filmů, nejvíce mě dostala věta I AM BATMAN, po které jsem věděl že tento film mě bude bavit. Jediné co mi opravdu vadilo, byl herec Fire fista, u kterého jsem doufal že co nejdříve jako (většina superhrdinů ve filmu) zmizne. Tomu se ovšem nestalo a tak jsem se musel smířit s tím že tam bude hrát hlavní roli a výrazně tím zhorší můj názor. Ovšem i přesto se jedná o 4 hvězdičkový film, u kterého se pobaví většina diváků. ()

floppy4

Bohužiaľ sa nepodaril zopakovať úspech jednotky a osloviť ma ako komiksového antifanúšika. Čo sa týka humoru, za mňa úplný prepal toho, čo v jednotke fungovalo, tu som si pripadal tlačený do niečoho. ()

smirec1

X man mi uz tecie cez usi aj so Spidermanom a inymi hrdinami od Marvelu....ale deadpool je fakt dobry film...hlavne kvoli hlaskam ()

GoodStenly

Hmm, to i ta dvojka skautů od bobří galaxie byla výživnější, logičtější atd... Jestli toto má mít na čsfd celkem 80%, tak já jsem svatý Dalajláma verze 2.0 ()

LEFTFLANK

Jednoznačne oproti jedničke ešte prehnanejšie, nedrží to vôbec pohromade, príbeh je potrhaný do absolutória, je tu plno sprostého humoru ale v tomto prípade sa mi to vôbec nehnusilo. Prvé pozretie bolo divné a veľa som toho nepobral (asi preto že to bolo v dabingu ako vždy) no originál mi názor otočil o 180 stupňov. RR je fakt blbec ale fungujúci blbec a Brolinov Cabel je stokrát lepší ako večne filozofický Thanos, ale najviac ma zaujala Zazie a jej Domino je sakra parádna postavička. Samozrejme sa to topí v patose ale vie to otočiť v totálnu sprosťárnu. Až mám strach či dokážu rovnakú úroveň zachovať v pokračovaní :) ()

Hornet.CZ

73% / Tam kde jednička skončila, tak tam dvojka částečně i navázala, bohužel už to není ono co měl první díl, humorných a dementních scén dosti ubylo a nabralo se na vážnosti, což sice není úplně špatně ale mohlo by to být i lépe podané. Jinak jde stále o velmi dobrý film, který stejně jako první díl za to určitě stojí. ()

Caesarion

Držte se. Koupil jsem uhdbluray za litr a dostal v tom 4 disky. To jen pro zajímavost. Pecka jak prase. Neustále nonstop zábava a praso gagy jak cip. Skvěle natočené do naprosté komixove rakety. To chcete. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)