Akta X – Akta 9: Redux (video kompilace)

The X-Files – File 9: Redux

The X Files – File 9: Redux

Drama / Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1997, 125 min

Chris Carter

Komentáře uživatelů k video kompilaci (5)

Druhá nejhranější kazeta. Probulel jsem u toho tolik slz, že se k tomuto srdceryvnému eventu datuje atypický vznik slaného jezírka uprostřed Sídliště Řepy, naproti Bowlingu Manta. Film bez akce, ale zato s tolima konspiracemi a myšlenkami, až se z toho zatočí kebule. Scullyová, drž se!!(28.4.2018)

Vrchol čtvrté i páté řady..(5.12.2017)

Závěr čtvrté a úvod páté série ve kterém Mulder předstírá smrt, aby pro Scullyovou získal lék na její šířící se rakovinu. Mytologie je to sice už trošku slabší, příběhově je pořád ale zaraceně silná a dramatická, všechno je našlapané a ani chvíli to nenudí. Opět narvané konspiracemi, démonickým W.B.Davisem a vším, co od mytologie seriálu chcete a očekáváte. Nemůžu si stěžovat, Redux je naprostý vrchol celého seriálu. 100%.(24.3.2016)

Souhrnné vydání posledního dílu čtvrté a první dva díly páté řady.(11.12.2016)

Skvelé.Naozaj som myslela, že sa zabil. Prekvapil ma CSM muž, ktorý dal najavo, že mu na Mulderovi záleží a ako mu odľahlo, keď zistil, že žije. A tá scéna s odhalením zradcu z rad FBI pre porotou, to nemalo chybu, fakt som čakala, že obviní Skinnera a prišlo prekvapenie. Celá dynamika deja bola výborná.(2.3.2018)