Nastala chyba při přehrávání videa.
 • URBAN
  ***

  Adam Sandler už má svoji nejlepší hereckou kariéru za sebou. Tento film není špatný, ale stojí prakticky jen na Sandlerovi a těm co ho nemají rádi se to líbit nebude a to co ho tak trochu zabíjí je stopáž, která je na komedii opravdu přemrštěná. Kdyby se na ní ubralo tak by se mi tento film zalíbil více. Vtipu bylo dost, ale taky bylo dost prázdných chvilek. ( 3.10.17/Netflix )(3.10.2017)

 • HenryIvan
  ***

  Príliš dlhé a vážne neviem, čo mám napísať. Smial som sa vtedy, keď tvorcovia chceli, no väčšina ľudí sa na tom nezasmeje. Opäť to je film určený len pre istú skupinu ľudí a aj tí nemusia byť potešení. Je to bohužiaľ ploché. Nemá to dynamiku, spád a v podstate ani logiku, je to postavené len na hereckom prejave Adama Sandlera ( tá rola sa možno hraje aj ťažšie ako to vyzerá ). Dalo sa to pozrieť a aj rôzne možné camea boli vtipné a povedzme že na mieste, no stále čakám kedy príde Adam s niečím čo má vážne dostane. Niečo také neukázal už dlho ( myslím jeho produkčnú prácu, lebo za posledné roky sa objavil v pár filmoch, v ktorých bol vážne skvelý a neboli to komické roly, no to nebola jeho produkcia ). 60 %.(20.3.2018)

 • majo0007
  **

  Tradičná nasilu sandlerovka, zase s tým jeho prijebaným šušlavým akcentom, ktorému sa už hádam nesmejú ani Sandlerovi najbližší príbuzní. Áno, človek sa pár krát zasmeje (opakujem pár krát, pritom má film cez 2hod!), ale väšinou prekračujú fóry hranicu trapnosti (ak vás po pozemku naháňa tlupa dobermanov, možno sa scénke zasmejú 10ročné deti, ale keď sa tento "vtip" objaví vo filme ešte aspoň 5 krát, je to do plaču, nehovorím o cameách celebrít rôzneho rangu, ktorí asi ani nevedeli, že je pustená kamera). Minulá priemerná sandlerovka The Do Over je oproti tomuto Fabergé klenot!(18.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Mám Adama Sandlera rád, ale tenhle snímek je prostě jen vykrádáním sama sebe. Máte pocit, že přišel s novou postavou, ale je to jen opakování se toho, co již bylo natočeno. A bohužel tomu chybí humor, a to v poměrně velké míře. Sandler je v tomhle prostě příliš průměrný, příliš hraje na jistotu, což je škoda. Nekorektnost skoro chybí.(24.5.2017)

 • SHI-SHA
  **

  Sandlerovy filmy se dělí do tří skupin : 1) Sandler opravdu hraje (Reign over me, Punch-drunk love...); 2) Sandler hraje sám sebe (Grown ups, Blended...); a konečně 3) Sandler hraje svou jedinou komediální postavu, kterou recykluje pořád dokola - pitvoří se, mluví otravným hlasem, dělá jednu hovadinu za druhou (Vodonoš, Billy Madison, Little Nicky... a Sandy Wexler). Bohužel na rozdíl od ostatních jmenovaných ve třetí skupině je Sandy Wexler poměrně dost nudný film a Sandlerovo pitvoření v něm působí hrozně nepatřičně. Neříkám, že je film vyloženě špatný, ale kdyby jeho postavu hrál kdokoliv jiný, dopadlo by to podle mě lépe.(17.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace