Reklama

Reklama

Sandy Wexler

Trailer
USA, 2017, 130 min

Režie:

Steven Brill

Kamera:

Dean Semler

Hrají:

Adam Sandler, Jennifer Hudson, Kevin James, Terry Crews, Colin Quinn, Nick Swardson, Jackie Sandler, Rob Schneider, Lamorne Morris, Aaron Neville (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Sandy Wexler (Adam Sandler) je talentový manažer působící v Los Angeles v 90. letech 20. století, který pilně zastupuje skupinu výstředních klientů na okraji showbyznysu. (mokelembembe)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

SHI-SHA 

všechny recenze uživatele

Sandlerovy filmy se dělí do tří skupin : 1) Sandler opravdu hraje (Reign over me, Punch-drunk love...); 2) Sandler hraje sám sebe (Grown ups, Blended...); a konečně 3) Sandler hraje svou jedinou komediální postavu, kterou recykluje pořád dokola - pitvoří se, mluví otravným hlasem, dělá jednu hovadinu za druhou (Vodonoš, Billy Madison, Little Nicky... a Sandy Wexler). Bohužel na rozdíl od ostatních jmenovaných ve třetí skupině je Sandy Wexler poměrně dost nudný film a Sandlerovo pitvoření v něm působí hrozně nepatřičně. Neříkám, že je film vyloženě špatný, ale kdyby jeho postavu hrál kdokoliv jiný, dopadlo by to podle mě lépe. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám Adama Sandlera rád, ale tenhle snímek je prostě jen vykrádáním sama sebe. Máte pocit, že přišel s novou postavou, ale je to jen opakování se toho, co již bylo natočeno. A bohužel tomu chybí humor, a to v poměrně velké míře. Sandler je v tomhle prostě příliš průměrný, příliš hraje na jistotu, což je škoda. Nekorektnost skoro chybí. ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

Neviem teda, ale ja som si "Sandy Waxler" celkom užil. Nemôžem povedať, že ide o super kvalitný film, no v rámci svojho žánra som ostal celkom spokojný. Adam Sandler a jeho hlas je tu síce trošku otravný, ale postupne som si zvykol. Kevin James sa mi v tomto filme výrazne páči ako bábkar a Jennifer Hudson je podľa mňa vynikajúca. A hudba vo filme podľa mňa tiež funguje. Vyzerá to relatívne uspokojivo a nemôžem povedať o filme, že by nemal dobré miesta. Párkrát som sa zasmial, celkom som prijal Sandyho postavu a myslím si, že film ako celok vychádza relatívne okey. Viem pochopiť všetkých, ktorí majú pocit, že išlo o nudnú komédiu, ale ja som si tých 130 minút v pohode odsedel, nenudil sa a celkom príjemne si oddýchol. A tak za seba hovorím, že film je okey. Rozhodnite sa sami. Hodnotenie: C+ ()

HenryIvan 

všechny recenze uživatele

Príliš dlhé a vážne neviem, čo mám napísať. Smial som sa vtedy, keď tvorcovia chceli, no väčšina ľudí sa na tom nezasmeje. Opäť to je film určený len pre istú skupinu ľudí a aj tí nemusia byť potešení. Je to bohužiaľ ploché. Nemá to dynamiku, spád a v podstate ani logiku, je to postavené len na hereckom prejave Adama Sandlera ( tá rola sa možno hraje aj ťažšie ako to vyzerá ). Dalo sa to pozrieť a aj rôzne možné camea boli vtipné a povedzme že na mieste, no stále čakám kedy príde Adam s niečím čo má vážne dostane. Niečo také neukázal už dlho ( myslím jeho produkčnú prácu, lebo za posledné roky sa objavil v pár filmoch, v ktorých bol vážne skvelý a neboli to komické roly, no to nebola jeho produkcia ). 60 %. ()

URBAN 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler už má svoji nejlepší hereckou kariéru za sebou. Tento film není špatný, ale stojí prakticky jen na Sandlerovi a těm co ho nemají rádi se to líbit nebude a to co ho tak trochu zabíjí je stopáž, která je na komedii opravdu přemrštěná. Kdyby se na ní ubralo tak by se mi tento film zalíbil více. Vtipu bylo dost, ale taky bylo dost prázdných chvilek. ( 3.10.17/Netflix ) ()

Galerie (32)

Zajímavosti (4)

Související novinky

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Sandler zůstává u Netflixu

Sandler zůstává u Netflixu

27.03.2017

Adam Sandler vždycky věděl, jak se udržet v hollywoodské hře. Jeho komedie často vydělávají přes 100 nebo i přes 200 milionů dolarů, slavný komik ale po pár propadácích zpozorněl a pochopil, že se… (více)

Reklama

Reklama