Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

URBAN 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler už má svoji nejlepší hereckou kariéru za sebou. Tento film není špatný, ale stojí prakticky jen na Sandlerovi a těm co ho nemají rádi se to líbit nebude a to co ho tak trochu zabíjí je stopáž, která je na komedii opravdu přemrštěná. Kdyby se na ní ubralo tak by se mi tento film zalíbil více. Vtipu bylo dost, ale taky bylo dost prázdných chvilek. ( 3.10.17/Netflix ) ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Sú fakt veci, ktoré nepochopím. A jednou z nich je, že niektoré filmy Adama Sandlera mám fakt rád. A nehovorím o jeho vážnych úlohách. Myslím tie jeho prostoduché komédie, kde sa parta kamošov stretne na jednom mieste a blbnú za strašné peniaze v príbehoch bez vkusu a s tak natlačeným morálnym posolstvom až vám idú z toho puknúť oči a uši. A predsa. Príde deň kedy to potrebujem ako rannú kávu. Sandy Wexler je tým lepším z jeho tvorby. S podstatne menším množstvom wtf momentov a nebyť otravného Sandyho hlasu dalo by sa na to zvyknúť skôr. Kupodivu je aj napriek počiatočnej neznesiteľnosti Sandy ľúbivý hrdina. A dá sa s ním sympatizovať. Je to guilty pleasure ako vyšité. Ale naozaj som sa tých 130 minút nenudil. A plejáda cameo roličiek naozaj poteší. ()

Reklama

SHI-SHA 

všechny recenze uživatele

Sandlerovy filmy se dělí do tří skupin : 1) Sandler opravdu hraje (Reign over me, Punch-drunk love...); 2) Sandler hraje sám sebe (Grown ups, Blended...); a konečně 3) Sandler hraje svou jedinou komediální postavu, kterou recykluje pořád dokola - pitvoří se, mluví otravným hlasem, dělá jednu hovadinu za druhou (Vodonoš, Billy Madison, Little Nicky... a Sandy Wexler). Bohužel na rozdíl od ostatních jmenovaných ve třetí skupině je Sandy Wexler poměrně dost nudný film a Sandlerovo pitvoření v něm působí hrozně nepatřičně. Neříkám, že je film vyloženě špatný, ale kdyby jeho postavu hrál kdokoliv jiný, dopadlo by to podle mě lépe. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Neviem teda, ale ja som si "Sandy Waxler" celkom užil. Nemôžem povedať, že ide o super kvalitný film, no v rámci svojho žánra som ostal celkom spokojný. Adam Sandler a jeho hlas je tu síce trošku otravný, ale postupne som si zvykol. Kevin James sa mi v tomto filme výrazne páči ako bábkar a Jennifer Hudson je podľa mňa vynikajúca. A hudba vo filme podľa mňa tiež funguje. Vyzerá to relatívne uspokojivo a nemôžem povedať o filme, že by nemal dobré miesta. Párkrát som sa zasmial, celkom som prijal Sandyho postavu a myslím si, že film ako celok vychádza relatívne okey. Viem pochopiť všetkých, ktorí majú pocit, že išlo o nudnú komédiu, ale ja som si tých 130 minút v pohode odsedel, nenudil sa a celkom príjemne si oddýchol. A tak za seba hovorím, že film je okey. Rozhodnite sa sami. Hodnotenie: C+ ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám Adama Sandlera rád, ale tenhle snímek je prostě jen vykrádáním sama sebe. Máte pocit, že přišel s novou postavou, ale je to jen opakování se toho, co již bylo natočeno. A bohužel tomu chybí humor, a to v poměrně velké míře. Sandler je v tomhle prostě příliš průměrný, příliš hraje na jistotu, což je škoda. Nekorektnost skoro chybí. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama