Reklama

Reklama

Sandy Wexler

Trailer
Komedie
USA, 2017, 130 min

Režie:

Steven Brill

Kamera:

Dean Semler

Hrají:

Adam Sandler, Jennifer Hudson, Kevin James, Terry Crews, Colin Quinn, Nick Swardson, Jackie Sandler, Rob Schneider, Lamorne Morris (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Sandy Wexler (Adam Sandler) je talentový manažer působící v Los Angeles v 90. letech 20. století, který pilně zastupuje skupinu výstředních klientů na okraji showbyznysu. (mokelembembe)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Sú fakt veci, ktoré nepochopím. A jednou z nich je, že niektoré filmy Adama Sandlera mám fakt rád. A nehovorím o jeho vážnych úlohách. Myslím tie jeho prostoduché komédie, kde sa parta kamošov stretne na jednom mieste a blbnú za strašné peniaze v príbehoch bez vkusu a s tak natlačeným morálnym posolstvom až vám idú z toho puknúť oči a uši. A predsa. Príde deň kedy to potrebujem ako rannú kávu. Sandy Wexler je tým lepším z jeho tvorby. S podstatne menším množstvom wtf momentov a nebyť otravného Sandyho hlasu dalo by sa na to zvyknúť skôr. Kupodivu je aj napriek počiatočnej neznesiteľnosti Sandy ľúbivý hrdina. A dá sa s ním sympatizovať. Je to guilty pleasure ako vyšité. Ale naozaj som sa tých 130 minút nenudil. A plejáda cameo roličiek naozaj poteší. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Neviem teda, ale ja som si "Sandy Waxler" celkom užil. Nemôžem povedať, že ide o super kvalitný film, no v rámci svojho žánra som ostal celkom spokojný. Adam Sandler a jeho hlas je tu síce trošku otravný, ale postupne som si zvykol. Kevin James sa mi v tomto filme výrazne páči ako bábkar a Jennifer Hudson je podľa mňa vynikajúca. A hudba vo filme podľa mňa tiež funguje. Vyzerá to relatívne uspokojivo a nemôžem povedať o filme, že by nemal dobré miesta. Párkrát som sa zasmial, celkom som prijal Sandyho postavu a myslím si, že film ako celok vychádza relatívne okey. Viem pochopiť všetkých, ktorí majú pocit, že išlo o nudnú komédiu, ale ja som si tých 130 minút v pohode odsedel, nenudil sa a celkom príjemne si oddýchol. A tak za seba hovorím, že film je okey. Rozhodnite sa sami. Hodnotenie: C+ ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám Adama Sandlera rád, ale tenhle snímek je prostě jen vykrádáním sama sebe. Máte pocit, že přišel s novou postavou, ale je to jen opakování se toho, co již bylo natočeno. A bohužel tomu chybí humor, a to v poměrně velké míře. Sandler je v tomhle prostě příliš průměrný, příliš hraje na jistotu, což je škoda. Nekorektnost skoro chybí. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem napsat, že se divím, že Adam Sandler na tento snímek kývnul, ale pak jsem si uvědomila, že role Sandyho Wexlera mu opravdu sedla na tělo. Jediná výtka k jeho hereckému podání - šišlavost. Ach Bože proč? Bylo to tak otravné, poslouchat to celý film, jak šišlá jako ten největší blbec. Kdyby to byl alespoň pouze tento film, ale Sandler začíná šišlat v každé možné roli. Hej Adame mám pro tebe novinku, už to od tebe není originální, když to děláš pořád! Film má ale i svoje plusy, líbil se mi ten smích hlavní postavy, vždy mě to dokázalo rozesmát, zpívající scéna na konci byla super a navíc je skvělé, že dokázali do filmu dostat všechny Sandlerovi kámoše. ()

SHI-SHA 

všechny recenze uživatele

Sandlerovy filmy se dělí do tří skupin : 1) Sandler opravdu hraje (Reign over me, Punch-drunk love...); 2) Sandler hraje sám sebe (Grown ups, Blended...); a konečně 3) Sandler hraje svou jedinou komediální postavu, kterou recykluje pořád dokola - pitvoří se, mluví otravným hlasem, dělá jednu hovadinu za druhou (Vodonoš, Billy Madison, Little Nicky... a Sandy Wexler). Bohužel na rozdíl od ostatních jmenovaných ve třetí skupině je Sandy Wexler poměrně dost nudný film a Sandlerovo pitvoření v něm působí hrozně nepatřičně. Neříkám, že je film vyloženě špatný, ale kdyby jeho postavu hrál kdokoliv jiný, dopadlo by to podle mě lépe. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

Související novinky

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Sandler zůstává u Netflixu

Sandler zůstává u Netflixu

27.03.2017

Adam Sandler vždycky věděl, jak se udržet v hollywoodské hře. Jeho komedie často vydělávají přes 100 nebo i přes 200 milionů dolarů, slavný komik ale po pár propadácích zpozorněl a pochopil, že se… (více)

Reklama

Reklama