Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

blackrain

V kině by to bylo asi mnohem lepší. Velké plátno je přece jenom velké plátno. Dwayne je pořád sympaťák. Zahrál svůj klasický standard. Jeffreyho Deana Morgana mohlo být víc. Z něho to charisma přímo odkapávalo. Tohle je oddechovka, když venku zrovna leje jako z konve. Mozek můžete klidně nechat odpočívat a ještě vám za to poděkuje. ()

italka63

Konečně po dlouhé době večer jen sama pro sebe a nemohla jsem ho strávit lépe, než v přítomnosti mých oblíbenců , kteří se dokonce objevili v jednom snímku najednou, no to bylo jako Ježíšek. Když jsem kdysi viděla prvně Morgana v nemocničním seriálu, kde hrál Dennyho trpícího rakovinou, úplně jsem přestala dýchat. Ty jeho oči, ty byly pravé, vědoucí, a ten úsměv...nechápu, že nemá lepší role, protože ať je kde je, všude je skvělý. No a Dweyn, to je bez komentáře, zkrátka super monster jízda, co si na nic nehraje, jen vás chce bavit i s napětím a akcí, což se povedlo a bylo to super. Nejlepší byl krokouš, To byl frajer ! ()

JohnMiller

Dal by som aj nižšie hodnotenie, no nedá sa poprieť to, že snímka má kvalitné efekty. Vizuálna stránka monštier bola, na tak mizerný príbeh, spracovaná veľmi kvalitne (boli celkom desivé). Súboj zmutovaného krokodíla a Dwayna Johnsona mal až mytologický nádych. Niečo také v súbojoch titanov alebo v Odysei by som v dnešnom spracovaní bral okamžite. To ostatné bolo však tak neskutočne zlé, že som neveril vlastným očiam. Ide on filmovú verziu starej arkádovky, z roku 1986, ktorá má s týmto filmom spoločné iba jedno.. A to tri monštrá. Je to hádam ešte zbytočnejší film ako Super Mario Bros.. Nechápem zmysel tejto snímky, koho vôbec napadlo natočiť tak zbytočný film? Pre ktorú kategóriu divákov je to určené? Atď... Nebyť hviezdneho obsadenia a dobrých efektov, povedal by som, že ide o céčkový film z produkcie SYFY. ()

Blackhand47

Máme tu další videoherní adaptaci, která tentokrát vychází z klasické arkády. Jak znám Hollywood, tak lepší snímek z toho asi udělat nemohli, hra je to opravdu jednoduchá a o nic jiného než ničení města tam vlastně ani nejde. Snímek jako takový jej jinak strašné béčko, které je plné laciných fórků a hlášek a také trapných klišé. Nejvíce jsem si užil asi první půlhodinu + pár záběrů z konce, kdy potvory demolují armádu, ale jinak jsem se u filmu docela nudil. Záporáci byli fakt o ničem, což se také podepsalo na samotném filmu (aneb jak praví staré přísloví - film je tak dobrý jako jeho záporák). Asi už bych měl na tyhle filmy plné digibordelu přestat koukat, vždycky se pak jenom vztekám, jaká to byla vlastně blbost. 65% ()

Brennos

Neskutečná blbina, na kterou se ve 3D IMAXu celkem dobře kouká. A dá se z toho sestříhat poměrně našlapaná a nahláškovaná upoutávka. ()

Trevor

Zdá sa, že zisk ktorý prinášajú série Marvel inšpiroval štúdia v tom, aby servírovali podobné množstvo príbehov ladených v štýle King Konga či Godzilly. Film Rampage svojou atmosférou celkom prekvapil, humorné scény tentokrát naozaj pobavili, hlavne tá záverečná, a kedže aj ničenie mesta či obrovský krokodíl vzbudili rešpekt na film sa pozeralo ozaj dobre. Aj keď sa atmosféra filmu tej v City aréne v zápase Spartaka proti Cervenej Zvezde zďaleka nevyrovnala, možno aj preto že som mal za sebou sériu podpriemerných filmov s hodnotením jednej hviezdičky, mal som z filmu Rampage ozaj dobrý pocit. ()

IceQueen

Ako dvanásťročnú by ma Besnenie možno dohnalo k slzám a nadšenému tyvolovaniu, teraz ma skôr doháňalo k zívaniu. Už som videla vyčíňať zopár veľkých, bielych, chlpatých opíc, mentálne na úrovni dieťaťa predškolského veku, s pochybným zmyslom pre humor a slabosťou pre nadmerné užívanie fakáčov. Takže pre mňa nič nové. Odporúčam vypnúť kritické myslenie, lebo nad niektorými vecami ostáva rozum stáť. ()

Fíla

Klasická, akční podívaná, na kterou jsme v roli Dwayne Johnsona zvyklí. Liší se snad trochu tím, že středem pozornosti tu není jen "The Rock" ale i gorilí samec, albín George, který na sebe umí dobře strhnout pozornost. Ani bych neřekl, že se jedná o něco překvapivého, co by vybočovalo ze zajetých kolejí, podobného žánru. Dwayne se pokouší, s krásnou genetičkou, zastavit běsnění, tří obřích monster, která se řítí na Chicago, kvůli vysílajícímu signálu, kteří spustili dva jedinci, kterým jde jak je již známo, hlavně o prachy. Baví mě ovšem lidskost, která se v Georgeovi objevuje a tím Vás nutí mu jednoznačně fandit, i v momentech, kdy není zcela kladná postava, díky vyvinuté vakcíně. Jediné, co trochu vybočuje do takového nesmyslu, je začátek, který se odehrává ve vesmíru a zapadá do děje pouze tak, že 3 vakcíny, spadnou na zem, ve třech různých lokacích. ()

ilemas odpad!

Proč se sakra pořád točí takové ptákoviny, vydržel jsem do druhé reklamy. Přitom je tolik dobrých nejen sci-fi knih, které dodnes nebyly zfilmovány. Teď je doba komiksová, výplach mozků. ()

Darth Revan

Rock se nebere vážně a po postřelení lítá s bouchačkou v rukou bez větších problémů po Chicagu, aby to nandal přerostlým zvířatům. Občas hodí hlášku a v doprovodu Deana Morgana a Naomie Harris přináší skvělý film, který je asi nejlepší videoherní adaptací, bez prdele. Jen škoda malého využití Joea Manganiella, mohli si to rozdat Black Adam a Deathstroke :)). Ale i tak 5*. ()

M.i.k.e

zábavná blbina,která až překvapivě dobře kombinuje akci,vtipné hlášky a vážnější momenty.Co mě pak překvapilo ještě víc je fakt,že když se pronáší potřebná moudra a vážné dialogy,nepůsobí to hloupě jako v mnoha podobných filmech a prakticky vůbec se tu nešustí v rámci scénáře papírem.Samozřejmě že ani tady se nevyhneme nějakému tomu klišé,ale vzhledem k tomu,že jde pořád spíš o pohádku,vůbec to nevadí.Dobré triky jsou samozřejmostí a z Rocka definitivně vyrostl herec,který je zábavný a nemám problém mu věřit i "vážnější" polohu....80% ()

Joe321

Hehe, dobrá blbina. Připomněla mi dávná léta, kdy jsem koukal na monster movies v noci na televizi. Tempo a potvory dobré. Chybí tomu jen trošku ulítlejší a charismatický záporák. Dwayne se taky drží zbytečně na uzdě. Jinak skvělý na popcorn a pivo... ()

Wiikii

Tři hvězdy, protože tento snímek je velká fanouškovská vydíračka, kde hlavním tahákem je Dwayne Johnson. .. Ale když hledáte něco opravdu, opravdu jednoduchého, ale vizuálně skvostného s občasným jednoduchým, nýbrž dobrým humorem, tak zde máte vítěze. P.S.: Je to něco jako San Andreas, také s Johnsonem. .... hodnocení: 60% (3*) ()

Figu

Těšil jsem se moc, nakonec tak půl na půl spokojenost... Jo, Rock má daleko na víc, naopak je super, že zkouší všechno a tak nějak mu vše vychází a sedí. Ovšem toto je asi jeden z těch jeho slabších šlápanců. Digitální masakr, kterej né vždy vypadá grandiozně svěže a na pohodu... První půlka filmu je určitě lepší, závěr je trochu až moc. Jinak pohodovka a filmek na vyplou palici společně s čokoládou či pivkem. Nebo manželkou??? 55% ()

Jonash87

Blbost to byla, předvídatelný děj, ale zábavné to bylo též. Negan ve vedlejší roli potěšil. Přesně na pomezí 2 a 3 hvězd, vyberte si. ()

rakovnik

Akční a zábavná sci-fi blbůstka. Nebýt Dwayna, ani bych nedokoukal. Rozhodně slabomyslné bé, které je ale pohledné. ()

Rocky88

Blbina, ale neskutečně zábavná a přepálená, s parádní akcí a triky. Chytne už úvodní sekvencí ve vesmíru a nepustí, dokud se Johnson s Jirkou nezbaví Killer Croca. Hodně mě ještě bavila sekvence se speciální jednotkou žoldáků a samozřejmě každá scéna, kde se byť jen mihne Jeffrey Dean Morgan. Tomuhle blockbusteru nic nechybí (ani nadhled), takže si rád dám někdy opáčko. ()

bourec

Což vo to,v některejch chvílích je to neskutečně cool,jak Rock,tak J.D.Morgan tady perlej,ale co je mi to platný,když prostě ta konečná půlhoďka s tim trapnym ničením u mě všechno vo kus srazí do příkopu.Mě prostě všechny tyhle přerostlý zvířata v ulicích měst povětšinou připadaj děsně trapný,a nic s tim neudělám.Zábava jo,ale s rezervou.60%. ()

Nach

Je to průměrná až podprůměrná vykrádačka filmů King-Kong, Transformers, Godzilly a Planety opic. Akční jízda od začátku do konce s digitálním vyzuálem a celkem přehlednou akcí. Bohužel ale záživnější dramatický příběh za tím nehledejte. Jen popcornovku na jeden chod, který ale už pak nebudete mít potřebu si kdykoli připomenout, protože neukazuje zhola nic, co bychom dříve nikde jinde neviděli. A proto tentokrát ani ty tři slunce nebudou. 55% ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle