Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

Bezejmený

Když jsem byl malý, tak jsem hrozně žral seriál. Stejně už tehdy jsem tušil, že to je blbost. Škoda, že se film té brakavosti a zábavnosti seriálu neblíží. Nebo, že by ano, ale já po cca dvaceti letech už to vnímám jinak?:-) ()

gu-staff

Tendle film s největší pravděpodobností chtěj vidět jenom lidi, který viděli původní seriál, kterej se u nás vysílal kdovíkdy. Já jsem jeden z těch pamětníků, takže jsem si říkal, proč se na to nemrknout. Ale ejhle. Celý to je normální kundovina. Čekáte celou (!!!) hodinu a půl na první morfování, Megazord utvořej asi 2 minuty před koncem, a jinak sledujete klasický americký teenage kretény, který se 90 minut snažej přijít na to, proč nemohou morfovat. Snaha o nějaký vysvětlování jak a proč vznikli Power Rangers je podle mně zcela zbytečná, nikoho to kurva nezajímá. Měli najít šutry, začít morfovat a pak to dvě hodiny kosit. Todle je xblití. Ve finále to má míň diváků, než kolik to koprodukovalo zemí. Napsat o tom, že to je víc než příjemná teen blbina, jak píše nějakej kokot tady, to ho lituju. Musí mít velmi smutnej život ve společnosti jednookýho kocoura, svý pravačky a matky, která chce, aby jí večer vykoupal.... ()

Kushina

Co si budeme povídat. Laciné béčko, které se kvality snažilo dohnat efekty a barvy, které se vám před očima míhaly snad pořád. Na druhou stranu první půl hodinka mě bavila víc než celý zbytek filmu. Hlavní záporák stál za starou bačkoru a celkově to režisér moc nezvládal. 45% ()

Jan.Sus

Přijde mi že většina zde neviděla původní seriál. Byla to sračka, stejně jako tohle, ale prostě to bylo super. Tak nad tím přestaňte ohrnovat rypák a vypněte mozek. ()

tonyczech14

Pokud očekáváte popcornovou jízdu ve stylu Power Rangers, při které se doporučuje částečně vypnout mozek, dostanete přesně to, co od filmu očekáváte ()

bigmatko

keď poznáte pôvodných PR tak u nových to bude fungovať vdaka nostalgii. Pre dnešné deti však už strážcovia vesmíru nebudú mať také čaro, lebo ich drví konkurencia. Ako detské fantazy je to dobré. Príbeh je zameraný hlavne na vznik samotných PR a ich zmysel. Nebolo to až také zlé ako som čakal a dokonca ma to aj bavilo. Ak si od začiatku uvedomíte že cieľová skupina divákov je od 5 do 15 tak Vás film nesklame. ()

hawa

Je to strašná blbost, kterou jsem si od začátku do konce strašně užila. Herci hrají špatně, scénář taky nestojí za nic, zápletka je mizerná (i když záporák mě příjemně překvapil) a vůbec nejhorší je kamera, která jako by nevěděla, co točit, a tak se tak nějak divně otáčí, třepe nebo zabírá naprosto nepodstatné věci. Přes to všechno jsem byla upřímně nadšená tou úžasnou nostalgií, když Rangeři konečně morfovali a zazněl dokonce jejich song. I když jsem už dospělá, Jetix mi opravdu chybí, jelikož jsem na něm vyrůstala, a proto bych - nebýt zbytečně táhlého začátku - hodnotila klidně pěti hvězdičkami. Za úvod o ničem 80 %. ()

mrGhostly

Asi nejlepší počin z celé této jaksi stupidní série. Ale kdo jako malý neviděl ze Strážců alespoň pár dílu, nebo na nich rovnou neujížděl? Pomineme-li povrchní příběh a nějaké nelogičnosti (což je zde již zaběhlým schématem, které k tomu tak nějak patří...), pak hlavním problémem filmu je, že tři čtvrtiny stopáže se strašně vlečou a na plátně se něco pořádně děje až v posledních dvaceti minutách. Je to škoda, protože film jinak bezpečně zvládl aktivovat mozkové nostalgické centrum a třeba efekty na velkém plátně stály za to. P. S.: Fláknout $100 M production budget mohl buď velký odvážlivec, nebo čirý blázen. // 2D // dabing // 23. 4. 2017 // 60% ()

TOPmoovie

3 iba za vizual. hrozne su tie detske patosy , ako ked sa 5 rocne decka hraju na vojaka rayna, asi tak heroisticky a vazne to posobi. inak neviem, preco nieje uvedene v popise , ze je to komedia, hudba dobra. ()

jenspifa

Dobrej pokus oživit dávno zapadlej TV seriál, snaha se cení, ovšem výsledek vždycky nemusí být až tak povedenej. Někdy jsem se smál "plochosti" scénáře, jindy jsem se smál z nostalgie, protože některé scény jsou povedené, a ke konci i "funguje" chemie mezi strážci. Taková hezká blbost :) 60% ()

Lord_Denvil

Prijemna jednorazovka... je zajimavy, ze treba v Transformerech teenagery nikomu nevadili.... asi morface... ted erupce na slunci nebo co... z vetsiny komentaru z posledni doby (ne jenom k tomuto filmu) je citit zlost a agrese... bezte si to ventilovat nekam jinam... ;-) davam 3 hvezdy + 1 za hezke baby ;-) ()

HMTD

Dávám nějaké body z nostalgie. Je úžasné jak si s námi naše paměť zahrává, například já bych tvrdil že v původním seriálu vypadali Zordy dobře a hodně trapně vypadali a chovali se záporáci. Teď jsem se podíval do hysterie a musím říci že hrozně vypadali i Zordy, jen nám to tenkrát nepřišlo. Tengle film má dobrou právě designovou stránku, ale scénář je hrozný. Hlavně v začátku se postavy chovají nelogicky. Možná to měli radši pojmout jako parodii. Škoda od scénáristy Ocelové pěsti bych čekal víc. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)