sun.eagle

Robocop se stal kultem mého dětsví vedle Terminátora či Predátora. Ve dvojce je všeho víc, a já dvojku nemám rád o nic míň než slavnou jedničku i když ji stavím malinko výš. . Navíc jsem to jako malý fracek viděl v kině, a to jak jsem si strachem zakrýval oči při "operaci" aneb nač narkoza nezapomenu, jo to byli časy. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Říká se, že má uvnitř lidský mozek... Chci ho vidět!" RoboCop znovu jezdí ulicemi a zajišťuje zákon a pořádek. RoboCop vs. RoboCop2, který má v řídicím mechanismu mozek šíleného zločince. Plus smrad, který šéfuje podsvětí. To jsou nový protivníci. "Polib mi prdel senilní bastarde!" Dobré triky a více akčních scén než v prvním filmu. Kvalitou to rozhodně není horší než jednička. - 80%. ()