poster

Papillon

 • Velká Británie

  Papillon

Životopisný / Krimi / Drama

Srbsko / Černá Hora / Malta / USA, 2017, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psychor
  **

  O třídu lepší než Schaffnerova úmorná tříhodinová verze z roku 1973, přesto tento remake zrovna velký aplaus nesklidí. Noer totiž nedokáže uspokojivým způsobem pracovat s tempem, což je při 133-minutové stopáži učiněná pohroma, a nový Papillon tak zákonitě kráčí ve šlépějích nezáživného originálu. Tvůrci si však dali záležet alespoň na letmém vykreslení ústředních postav a jejich vzájemné interakci. Snímek pochopitelně ani vzdáleně nepřipomíná psychologickou vztahovou studii, ale bohatě stačí, že dává zapomenout na neduhy původního díla, tedy toporné dialogy odříkávané počítačovou intonací či krajně machistického Papillona v podání McQueena. Papillon ode mě obdrží dvě slabší hvězdy.(9.9.2018)

 • Pepinec
  ***

  Chvilema jsem si rikal, ze tenhle film je delsi nez Jagrova kariera; chybelo jeste asi tolik a byl ze me na konci taky motyl. Jako opicit se po legende proc ne, kazdej to dela, ale chce to taky pridat i neco svyho. Protoze kino a copycentrum jsou dve uplne jiny budovy. (Vancouver, Kanada)(22.9.2018)

 • DANAT
  *

  Velke sklamanie, som fanda "originalu", a tak toto ma nemohlo oslovit.(26.8.2018)

 • majo0007
  ***

  Zatiaľ čo Pappi z 1973 sa držal knihy detailnejšie, nový Motýľ je len takým výcucom (žiadna kolónia malomocných, žiadny lovci perál...) pre teenee generáciu.(16.9.2018)

 • Arsenal83
  **

  Pôvodná verzia je pridlhá, ale má charizmu McQueena. Táto verzia má stopáž lepšiu, ale charizmu tu nemá nikto.(22.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace