Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb" + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! (Bontonfilm)

Vyhy

Lepší tři hvězdy. Stále jsem zastáncem toho, že francouzi umí natočit kvalitní komedie. Zde to opět potvrdili, i když se o žádný zázrak nejedná. Celkem ujetá komedie, kde musíte nad spousty věcmi přivřít oči, ale jde to. Až na pár momentů příběh pobaví. Jen bych umírnil tupost kameramana plus jeho schopnost vše natáčet, i když je vyhrocená situace. Ale je to komedie, takže nad tím přivřu oči. ()

M.i.k.e

ve stejném duchu a podle stejné šablony jako jednička a hlavně pořád stejně zábavné a vtipné.U obou dílů sem se pobavil až nečekaně.Už dlouho se mi nestalo,že bych se u komedie smál nahlas a to několikrát...80% ()

Martin741

Babysitting 1 som videl uz davnejsie , namakana francuzska komedia, v dvojke mali aj vyraznu podporu, konkretne Christiana Claviera /Dovolena po Francouzsku, Asterix a Obelix 1999/. Clavier je rodeny komik, a aj ti dvaja celkom usli, po dlhom case kvalitna francuzska komedia, ked uz stari komici a la DeFunes vymreli a Pierre Richard mal 84, ze jo : 75 % ()

C0r0ner

Rozjezd byl pomalejší a ze začátku se to poměrně táhlo, ale jakmile se skupina dostala do jeskyně, začala solidní jízda, která trvala až do konce. Samozřejmě to není kdovíjaký kinematografický skvost, ale na jednorázové pobavení ideální věc. 70% ()

angel74

Ze začátku jsem si myslela, že to bude další zoufale nevtipná komedie, jejíž zhlédnutí je jen ztrátou času. Nicméně zhruba od návštěvy jeskyně a následné situace kolem pádu ultralightu, u které jsem se dost nasmála, mě to začalo bavit. Mezi nejzábavnější okamžiky pak určitě řadím ty, v nichž vystupuje babička Jolanda. (65%) ()

HorrFi

Francouzi prostě umí.. ani tahle komedie neni vyjímkou a dostal jsem víc než jsem od toho čekal a tady to bylo ještě smíchaný s Found Footage což jsem u komedie viděl poprvý.. kdo bude chtít tak si na tom chyby najde, ale já jsem se pobavil a babča tomu nasadila korunu.. ()

David.Darco

Čistý konzum, oddychovka s funny momentmy. Humor sadnr väčšine divákov, nejedná sa však o nič intelektuálne. 3* aj za sexi herečky vo filme a za babku na elektrickom voziku. ()

Johnny.ARN

Úplne skvelá francúzska komédia, ktorá baví každou minútou, so skvelými scénkami, vtipnými udalosťami a peknými herečkami. parádna vtipná jazda, pri ktorej som sa pobavil ako už dlho nie. 4 z 5 ()

Sany33

Milovníkom pubertálneho humoru medzi ktorých sa hrdo hlásim bude tento film pripadať geniálny. Nakoľko je hlavná dejová linka nudná a nezaujímavá, je divákovi úplne jedno ako hlavný predstaviteľ dopadne. Podstatné sú subscénky ktoré tvoria samy o sebe vtipné gro celého filmu. Philippe Lacheau sa vo francúzskom komediálnom priemysle asi celkom dobre zahniezdil a to je dobre. Pozerá sa na neho síce dobre asi ako na Sajfu a to teda vážne nie je kompliment, na druhej strane keď dostáva na držku tak mu to vážne prajete. Ide o blbinku ktorá pobaví ale netreba si ju pozrieť viac ako raz. 70% ()

Hollohlaway

Neurazí, neublíží...exotické reálie potěšily, krásné Francouzky taky... Někdy ta ztřeštěnost byla vážně přehnaná, ale zábavné to bylo tak akorát, takže nelituju. ()

Hanys_

Tuctová francouzská taškařice. Chybělo mi tady něco, co třeba z Pattayi v mých očích dělalo pohodovku, kterou nebudu mít problém vidět někdy znovu. ()

kolemjdouc

chtěla jsem se nechat pobavit, tak jsem nebyla hnidopich.Nechala jsem příběh těch zmatkařů plynout.Pobavil mě  oddávající panda s rumba koulí.To nevymyslíš.Fakt se Francouzi urvali.Dnes už by to tak asi nenatočili. ()

filipvrbik

Ze začátku celkem nudné, ale potom se to celkem povedeně rozjede a je to hodně vtipné a mimořádně zajímavě natočené...60% ()

janabel

Příjemná a hlavně opravdu vtipná komedie plná hlášek a nečekaných zvratů. Co víc si v tomto žánru přát? ()

mira007

Sluníčko, moře, holky v bikinách a jedna solidní vtipná jízda, která se přes nudnější začátek rozjede do svižné zábavné parády. Zasmál jsem se - je to oddychovka jednoduchá, přímočará na jedno fajn odpoledne. Trochu překvapilo, že největší hvězda Clavier tu měl menší prostor, ale jako celek to fungovalo. ()