Pomsta

Bohatí milující tatínkové od rodin se jako každý rok sejdou uprostřed pouště, aby posílili své mužství a vybili stres pořádným lovem. Tentokrát si ale jeden z nich přiveze milenku, neuvěřitelně sexy lolitu, o níž se rychle začnou zajímat i ostatní... Věci se vymknou kontrole a oni nechají umírající dívku uprostřed pouště... Té se však podaří sebrat poslední síly a chlapský výlet se změní na nemilosrdný lov... (Bohemia MP)

amalia

Všude samá krev, kde to vzali, sama sobě doktorem, po drogách...rána zázračně zmizela, nikde nic.....začalo to dobře, ale ten konec.... nevím, no. ()

Baru.Class

frantíci dělaj spoustu věcí dost bloody (např. TOP Martyrs) takže sem se těšila....a ikdyž celej film vlastně popírá všechny fyzikální zákony a každej měl v průběhu těch 90min asi tak 59x vykrvácet, tak na špinavou holku s bouchačkama v prádle se vždycky hezky kouká..takže za tenhle trošku víc přiblejší Tomb Rider, kterýmu budou feministky nadšeně tleskat, dávám 2* ()

Jizwa

Tahle věc má díru v logice tak velikou, že bys skrz ní projel kamion. A je to škoda, protože kamera se povedla. Největší škoda je ale nevyužitého potenciálu mladé nadějné a jistě velmi talentované herečky - protože kde sakra byla když byl casting na novýho Tomb Raidera?! P.s.: zvířata se kvůli filmu nezabíjejí - i když jde třeba jen o pavouka. ()

I.ball

Neudržel jsem se a musím okomentovat. Takovou legraci jsem už dlouho nezažil. Hlavně při vyndávání střepu z nohy mi skoro praskla bránice. Prostě gory taškařice a navíc, jak zde někteří již okomentovali, se skvělou hudbou v pozadí. A Matilda v bikinách a bosa také slušná (i s mexickým cejchem na bříšku). 70% ()

Pavlo

Dobry film na jedno posedenie. Tema zaujimava, spracovanie standardne pre akcne filmy. Herci su fajn a niektore natur sceny boli pre mna silne kafe (vytahovanie skla z nohy, atd.). Celkovy dojem hlavne kazia niektore moc nadsadene sceny (prezitie pri urcitych zraneniach,..). Inak na Francuzov dobry kusok. Mam taky pocit,ze hlavna hrdinka mala vzor v Lare Croft :) . ()

w.w.

odkedy má človek v sebe 20 litrov krvi? príliš neuveriteľný príbeh McGyvera v sukni, ktorý pravdepodobne prešiel špeciálnym výcvikom SEALS len nám to režisér neukázal dopredu...inak ak niekoho naháňate s puškou v ruke je dobré mať ukazovák na spúšti, nie na hlavni... ()

Tr0nic

Vzhľad nenápadne pripomínajúci Tomb Raidera. Krvi toľko, že by sa z toho dal napustiť bazén, ale nič nové to do žánru neprinieslo. ()

Accuphose

Ten film působí zezačátku dost béčkově, obsazením i profilem postav, výše rozpočtu je na výsledku taky znát. Naopak se mi líbí kamera a efekty. Je z toho cítit vášeň pro žánr. Hlavní představitelka to hraje celkem dobře, a od půlky filmu je celkem autentické i chování zbylých postav. Takže první půlka jedna hvězda, druhá je za čtyři. Takže takové lepší dvě. ()

Unrealik

Naturalistické, což je fajn. Vadily mi ale nesmysly, byť zřejmě úmyslné, když na ně tvůrci vyloženě upozorňovali (třeba zima ve vyhřátém autě, teplo po koupeli). ()

felixRR

Hrozně rozporuplný film. Pár zajímavých nápadů, solidní herecké výkony, neotřelá práce s kamerou. Zároveň je tu ale spousta zbytečných nelogičností, zraněním a jeho ošetřením začínaje a proměnou blondýny na brunetu konče. ()

Gadzetina

Výborná hra kamery a zvuku. A i když je děj předvídatelný, vůbec mi to nevadilo. Z určitých scén mi běhal mráz po zádech. ()

digiMonster

jedná sa o francúzsky komorný filmík o štyroch hercoch ( ak nerátam pilota vrtuľníka, ktorý sa tam objaví na tri sekundy) s celkom aj neotrepaným námetom. Takýto tip filmov o malom počte hercov mám aj rád, lebo veľa krát to býva milé prekvapenie a tam kde neboli financie býva väčšinov aspoň prepracovaný príbeh. Bohužiaľ režisér ktorý si podľa všetkého písal k filmu aj scenár moc nad realistickosť-ou možného a nemožného si nad niektorými (dosť podstatnými) vecami moc hlavu nelámal. Takéto nereálne filmy sa točili snáď v deväťdesiatich rokoch, ale dneska si myslím že sme už troška inde a divák je dneska náročnejší a od takéhoto trileru čaká jednoducho viac, alebo som len ja taký náročny? :D hmm nuž je to možné..Súdržnost s realitou je v tomto filme nulová a chýbala mi asi najviac.Ako fakt sorry ale režisér bol asi pekne zhúlení, keď spravil s naivného dievčatka čo si myslí že dobije Hollywood za pár hodín nesmrteľnú Laru Croft :) toto je film fakt na jedno pozretie film určite mal potenciál ale režisér si ho sám aj pochoval.. 30% a dve hviezdy a ta druhá len za pekný zadoček v nohavičkách ;) ()

ReMusiCZ

Je tam několik minimálně nepravděpodobných ne-li přímo nereálných momentů, případně nepromyšlených, který mě byly do očí, ale pokud je opomenu, nebylo to špatný. A během sledování se mi několikrát vybavila lehce souvisejí hláška ze South Parku - nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře. :)) ()

maro0902 odpad!

bože neskutočna sračka.....to mal byť pôvodne sci-fi..lebo je..úť z vyšky na konar zlé´č.1.........stratiť hektolitre krvi zlé č.2.......behať pol dna s dierou v bacjhore zlé č.3 dokonca double... jedine plus davam za peknu riťku..vlastne žiadne plus :)) ()

Socirel

Docela dobře natočený film se super soundtrackem, ale celkově to na můj vkus působí až moc přestřeleně. Chápu, že od akčních filmů nejde čekat realitu, ale tvůrci se měli s tou červenou tekutinou držet trochu při zemi, takhle to vypadá, že jí máme v sobě 50 litrů. ()

karelhura

Mě by zajímalo jestli to po sobě ten režisér zhlédl ? Já vím že podobné filmy jsou přeháňky, ale co je moc je moc. I s přihlédnutím k tomu že člověk má 20l krve je film hrozná kokotina. Já to dokoukal jen proto abych zjistil co vše chce rejža do nás naprat. Jo a ti herci byli marní. ()

F50Ferrari

Nebylo to vůbec špatný ..., herečka krásná a připomnělo mi to Tomb Raidera ... fanoušci rebootu určitě pochopí :) Dávám 5 hvězd, protože hodnocení se mi zdá opravdu nepřiměřeně nízké. ()

princeznaaur

Toto se nevydarilo,dlouhe pasaze,nesmyslne sceny a hektolitry krve,normalni smrtelnik uz by vykrvacel ale lolitka sbira furt sily,aby se pomstila.konecna scena taky zdlouhava no pretaceli jsme pretaceli. ()