Pomsta

Bohatí milující tatínkové od rodin se jako každý rok sejdou uprostřed pouště, aby posílili své mužství a vybili stres pořádným lovem. Tentokrát si ale jeden z nich přiveze milenku, neuvěřitelně sexy lolitu, o níž se rychle začnou zajímat i ostatní... Věci se vymknou kontrole a oni nechají umírající dívku uprostřed pouště... Té se však podaří sebrat poslední síly a chlapský výlet se změní na nemilosrdný lov... (Bohemia MP)

GameboyNES

Začátek velmi ucházející, dlouhý záběry na tu její pěknou prdelku mě fakt bavili. Pak už je to spíš taková parodie na reverenge filmy z 80.let. ()

Najt

Tak rozhodně to není horor :D a ta hudba byla přímo tragická až nechutná a filmu podrazila nohy takovým způsobem, že z docela dobrého filmu udělala sračku, na kterou se už nikdy nepodíváte. Přitom to vůbec nebylo špatný, efekty a akce v druhé půli filmu byly dobré a některé scény byla celkem jatka, stačilo to vzít vážně a mohl to být celkem slušný film. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Ženská 40 kilo...s přeraženou páteří...propíchnutá stromem...ztratí minimálně 50 litrů krve...a likviduje "profesionální" lovce. Aha :D Hvězda navíc za tu prcinu. ()

Homerking

Ženatý milionář Richard a jeho atraktivní milenka Jen cestují do odlehlé africké pouště aby si užili vášnivou noc v sídle které zde Richard vlastní. Druhého dne po noci plné sexu dorazí do domu i Richovi přátelé, když uvidí nádhernou dívku začnou na ní mít také zálusk. Krásnou Jen nečeká s těmito pány uplně ten nejpříjemnější pobyt. /// Absurdní, nelogický ale zábavný horor z "přihrádky" rape and revenge, se spoustou krve a násilných scén. Nejvíc mě ale oslovila skvělá Matilda Anna Ingrid Lutz v roli nesmrtelné lolitky. Chvilkama sice trochu nůďo díky přepálené stopáži ale jinak slušná jízda. Určitě doporučuji. ()

ESW

Všichni dostali, pro co si do nadherny pouštní scenérie přijeli - sweet gore rape revenge! Bez zbytečného blaboleni a s výběrovou symbolikou. Jo a ona je kus. Scena se strepem v noze - tolik upřímný srandy v kině člověk jen tak nevidí! ()

Danny723

To je tak absolutní odpad, že tomu musím dát tři hvězdičky. Víc přitažený survival film jsem snad ještě neviděl. ()

horor2

Matilda Anna Ingrid Lutz je moc sexy. Chápu, proč byla znásilněna :-D Film, u kterého nejezte, protože byste mohli hodit šavli. U některých scén se mi dělalo mdlo. Komu se líbilo Plivu na váš hrob, tak by měla potěšit i tahle brutalita. Těšil jsem se, dostal jsem, co jsem chtěl a chovejte se k ženám hezky! ()

Pitryx

No dobrá. Já uvěřím tomu, že člověk má sto litrů krve a dalším capinám. Když to tak režisér chce, budu tomu věřit. A nebudu si všímat do očí bijících nesmyslů, které se na diváka valí jeden za druhým. Nemohu dát jinak než za skoro plný počet. Deset strhávám za zbytečně dlouhé vidiny, a deset za sem tam mírnou stagnaci v ději. A je to. +++9.4.2023. Vcelku souhlasím s předchozím komentem, jen bych dal ještě o deset méně. Takže sedmdesát a to je definitivní stanovisko. ()

Mire

Ak sa odprostím od toho, že už prežitie úvodného pádu z útesu s napichnutím na konár je veľmi nereálne (nehovoriac o tom čo bude nasledovať v priebehu celého filmu), tak musím povedať, že ma tento film celkom bavil (koniec koncov, o nič iné ani nejde). Pekná blondínka, ktorá celý film sotva niečo prehovorí, sa zmení z rozmaznanej štetinky na zabijácku mašinu, ktorá dokáže prežiť všetko čo sa jej prihodí do cesty. K tomu veľmi, ale fakt veľmi veľa krvi (až má človek pocit, že títo ľudia majú viac krvi ako bežný človek). Mňa tento film bavil, takže dám štedré štyri hviezdy :) ()

metuj

Pozor spoiler! Celý film mi docela hodně zkazila scéna z první třetiny. Dívku jako z Playboye shodí z patnáctimetrové skály tak nešťastně, že se nabodne středem těla na ostrou větev. Celkem logicky ztratí vědomí. Probere se po nějaké době po slušné ztrátě krve. Její první pohled padne na zapalovač, který si obratně přisune, pod větev (která je pod jejím tělem) nahrne trochu suché trávy a zapálí ji. Větev poslušně přehoří, aniž by oheň ugriloval její tělo a ona se tak zachrání.  To mi zní jako nejpitomější nápad roku. ()

Zeker

Toto je francúzsky film? COOL! Veľmi dobre spracovaný v podaní Francúzov. Lepšie ako niektoré Hollywood filmy. Jeden z najlepších thrillerov (nie francúzska, ale celého sveta). ()

srolyma

Co se stane, když vypatlanou barbínu shodíte z dvacetimetrového útesu na tlustý špičatý kůl? Umře. A pokud se mi paní režisérka snaží namluvit, že následkem toho fatálního pádu se z té tupé roztleskávačky, jejímž jediným životním cílem bylo nechat se vydržovat od postarších pracháčů, najednou stane nesmiřitelná bojovnice proti mužskému šovinismu, odbornice na chirurgii dutiny břišní, expertka na boj nožem z blízka a odstřelovačka, tak jí to prostě nevěřím. ()

jokino

Mám rád Francúzsku kinematografiu, najmä ich horory. Ale toto im fakt nevyšlo.. Dlhšie som zápasil sám so sebou, aby som nedal - ODPAD! Ale z úcty k ich rôznym iným / ostatným filmom, nedám. A niečo k tomuto "zázraku"..? Baba - modelka, je s partiou chlapou v púšti, v modernom dome. Neskôr, po určitých udalostiach, spadne z okraja útesu a nabodne sa na starý oschnutý strom. Ostane na ňom prebodnutá pár hodín, tečie z nej krv, ako z porazeného prasaťa. Neskôr sa preberie, akoby nič, podpáli pod sebou strom, čím sa z neho dostane, pohybuje sa po masívnej strate krvi, akoby mala len vyvrtnutý členok a pod., a následne vykoná brutálny revenge na celú onú partiu..? To ako vážne..? Podľa jej chovania, hmotnosti, "skúseností" a krokov k pomste, by bola minimálne 10x dávno po smrti.. Celá táto snímka, podľa mňa, neskutočná kravina.. Škoda času. ()

J.Mayen

Mno na nekterymi zvraty zustava celkem rozum stat, mozna budu trochu spoilerovat,ale zadny strachy, nebudu toho psat moc. Jak se ta napichnuta konkubina dostala pomoci zapalovace z toho stromu dolu mi zustava zahadou i tyden po shlenduti, nehlede na to , ze musela mit prorazeny snad vsechny organy v tele. Nicmene pomsta byla slibna a gore zabery pro hororove fajnsmekry jako delane, krvi se tu rozhodne nesetrilo. ()

blondboss

Moderný revenge krvák z francúzskej produkcie, ktorý vás bude prvú polku skutočne baviť, pričom vás navnadí aj soundtrack. Po určitej minúte sa to ale zvrtne v totálne naivnú a tupú hovadinu bez akýchkoľvek zmysluplných dejových liniek. Len bohapustá krvavá lázeň, ktorá vás postupne prestane baviť. Trošku škoda premrhaného potenciálu. Každopádne ale Matilda Lutz diabolsky zvodná. 50 % ()

Mamutol

Kdybych ve filmu uviděl alespoň jednou náznak nějaké nadsázky, tak ano beru to. Ale tohle je myšleno smrtelně vážně a paní režisérka je pravděpodobně přesvědčena, že lidské tělo obsahuje nekonečné množství krve a že fatální zranění břišní dutiny nezanechá na hlavní hrdince žádné stopy. Ba naopak, ona si to zranění vyléčí z přední strany rozpálenou plechovkou od piva a zadní strana sroste přes noc sama. Jedna hvězda za ty krvavé orgie. ()

ScarFace_V8

Nečekala, že se všechno tak strašně zvrhne a pokusí se jí zabít. Původně dva dny, na které si mladá Jen přijede užít s borcem do jeho letoviska někde v poušti, se změní v cestu za pomstou. A je to velmi zábavné. Cool scény, barevný tón obrazu, krev, akce a napětí ve filmu fungují skvěle. Není to nic v čem bych hledal nějakou velikou smysluplnost nebo logiku či realističnost. Zranění, která většina postav ve filmu utrpí jsou smrtelná prakticky už od zásahu, některé scény by se daly vyřešit jinak, ale tak proč ne? Je to prostě zástupce takových těch rape & revenge filmů a tak to také hodnotím. ()