Kryštůfek Robin

• USA Christopher Robin (více)

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

C0r0ner

Milé. To je slovo, které tenhle film přesně vyjadřuje. Samozřejmě nemůžeme mluvit o nějaké scenáristické genialitě, ale ty postavičky zvířátek jsou tak parádně udělané, že se i moje kamenná duše zatetelila blahem. Ideální film na vypnutí a takové to mentální pohlazení. 75% ()

Sammya

"What's a Madeline?" Kouzelný pohádkový film, který je spíše cílen na dospělé publikum s duší dítěte (což jsem i já). Celkový zážitek byl příjemný a Ewan McGregor bojující pomocí deštníku s imaginárním monstrem byl boží :D ()

Pajky3

Medvídek Pú je jedna z těch pohádek, které provázely moje dětství a malého medvídka s hlavou věčně zaseklou v nádobě s medem bylo těžké si neoblíbit. Ale film vypráví trochu jiný příběh, příběh dospělého Kryštůfka Robina, který se proti své vůli musí vrátit do dětství. Má to takovou zvláštní melancholickou náladu, ale tak nějak povedeně zajímavou. Sice to není pohádka, kterou nejspíš Disney zamýšlel, ale kouká se na to dobře a Pú s Ijáčkem vás donutí se zasmát. ()

CinemaRanger

Disney v nejlepší formě. Krásná komorní podívaná pro dospělé, která je správně humorná, chvílemi i smutná, ale především silná a dojemná. ()

chelseaman22 odpad!

Nesnáším Kryštůfka Robina a začínám nenávidět Ewana, který poslední dobou bere jednu stupidní roli za druhou. Tlustočerva na něj! odpad! Celosvětový příjem ke 12. 8. 2019: $197,744,377, což je 2,64 násobek rozpočtu ()

filmmovier

Vynikající film a od Disneyho rozhodně nečekané a překvapivé nejen co se týče zaměření (film hlavně pro dospělé), ale i co se týče atmosféry (která je velmi často neveselá). Celý film vypadá velmi televizně, ale je velmi dobře, že televizní není. Ewan McGregor je vynikající, plyšáci vypadají skvěle a scénář je jeden z nejpovedenějších posledních let. A navíc je Kryštůfek Robin tím dojemným kouskem, který pohladí po duši a zlepší náladu, i když se tak vůbec netváří, ale přitom mu vůbec neschází ani tolik potřebná hravost a radost. Jeden z nejlepších filmů roku 2018. ()

Johnny.ARN

Všetci sme na Púovi vyrastali. Pre mňa trochu veľmi tlačenie na emočnú pílu. jasné, treba v tom hľadať medzi riadkami to posolstvo a druhý rozmer ( hmla), ale aj tak. Našťastie to nebolo dlhé a vcelku aj pozeratelné. Prenieslo ma to do detských čias. 3 z 5 ()

Dado

Takže už konečne chápem, prečo sa tento film v tunajších kinách distribuoval len s titulkami. Christopher Robin možno vychádza zo svetoznámej detskej rozprávky, svojím príbehom sa však prihovára skôr dospelým a nič na tom nemení ani otrepaný, no zrejme nevyhnutný záver. Väčšinu času, ktorý je venovaný hľadaniu zdanlivo neexistujúceho vnútorného dieťaťa v dospelom Christopherov, sympaticky a presvedčivo stvárnenom spoľahlivým Ewanom McGregorom, sa film navyše nesie v pochmúrnej nálade. Tá občas dokonca nebezpečne kolíše nad depresívnou priepasťou, no od pádu do nej nás našťastie zachraňuje prítomnosť plyšových hrdinov, ktorí sú vtipní, ale nie smiešni, a občas zo seba akoby náhodou dostanú i myšlienku, nad ktorou sa človek musí pozastaviť. Od typickej Disneyho produkcie to teda má ďaleko ako Macko Pú od správnej životosprávy, no mne osobne toto chvíľkové vybočenie zo zabehnutých koľají určite neprekážalo. (80%) ()

Mrkvič

S načtenou knížkou je Kryštůfek hodně moc příjemné pokoukání. Už v úvodu, který ukazuje poslední kapitolu rozloučení Půa a Kryštůfka ze znalého diváka ždíme emoce. Prostřední část filmu s vytíženým tatínkem je taková tuctovější, ale jen se na scéně zase objeví hloupoučký medvěd, začne být film zajímavý. Animace je dost zvláštní a ne každému musí sednout. Ošuntělé hračky jsou ale krásnou volbou a udělají z celého příběhu realistický příběh. Představa, že by Pů a ostatní vypadali jako z animovaného seriálu, nebyly by emoce tak silné a realičnost by byl ta tam. ()

oveckaoa

Jak se říká z hovna bič neupleteš a to je přesně problém tohoto filmu (ono co taky čekat od filmu založeném na animáku a knížce kde medvěd věčně žere med a malé děcko mluví s mluvícími zvířaty a představuje si imaginární tvory) . Nepatřím mezi lidi co vidí logo Disney nebo Marvel a automaticky se udělám tak, že dám 5 hvězd. Už, když jsem viděl trailer tak jsem si říkal, že je to příšerné a koho to může lákat realita je taková, že dívat se na to dá, ale nic nečekat radši. Pro děti je to chvílemi hodně temné a depresivní dospělé to zase neudrží v pozornosti celou dobu. Chybí zde absolutně vtipné scény a cokoliv vtipného (na obhajobu to aspoň není tak tupé a parodické jako oba Paddingtoni dohromady a nezpívá se tam). Ty 2 hvězdy jsou za tu holku a za film jako celek. Na závěr několik poznámek P.s. 1 Baví mě, kdy nezaměstnaná ženská ( v celém filmu nepadne ani slovo, že má práci a něco dělá) vyčítá zaměstnanému chlápkovi, že pracuje a má práci předpokládám totiž, že všechno platil on ze své práce pokud teda neměla milionovou sociálku P.s. 2 V celém Londýně je pouze jedna firma vyrábějící brašny a každý kdo půjde na dovolenou asi od ní musí povinně koupit brašnu navíc kdo ty brašny bude teda vyrábět, když všichni budou na dovolené P.s. 3 při sledování filmu můžou někteří jedinci dostat takovou depku, že se můžou zabít z toho, že dospěly a , že nemají tak jednoduchý život jako měly jako malí nebo při nejmenším můžou dát výpověď v pracích jelikož jim to žere volný čas. ()

MikyAff

Něco tak miloučkého jsem dlouho neviděla. Malé děti se pobaví, dospělí k tomu i zamyslí a přidají trochu nostalgie. Kamera je špičková a jsem nadšená víc, než jsem čekala, proto dávám plných pět hvězd. Kupujme si balónky, jezme medík a Ijáčka chci domů! ♥ ()

elanius

(100/2018) / Štýlovo natočený rodinný film, ktorý netuší čo chce vlastne byť. Po väčšinu času je hlavná postava v ťažkej depresii aby sme ku koncu zažili očakávany sladučký happy-end. Ewan to ale dal veľmi dobre a trochu to celé zachránil. Inak všetky plyšáky vyšli na jednotku, ale práve Winnie je podľa mňa docela odpudivý. (6/10) ()

Pavlínka9

Mám silné nutkání dát místo 4* pět. Je to pro to, že film může na povrch působit dětsky, povrchně, jednoduše a pro někoho dokonce jako blbost. Nicméně - pokud- ať už znáte příběh Medvídka Pú a nebo se na film podíváte pozorněji, než na cokoliv jiného - porozumíte tomu, že toto není film pro děti - ale pro dospělé. Já jsem nikdy neměla ráda Medvídka Pú :D A je to venku :D Já jsem měla nejraději Prasátko. Mám pro to své důvody a celou "partu" jsem vlastně nepotřebovala - mě stačilo Prasátko. A v tomto filmu ať chcete či ne - jsou tam všichni. A vlezou Vám pod kůži - Robinovi až do domu. Je to o dětství, to ano - ale o dětství v myšlenkách dospělého člověka.... ()

venison

Není to filmem, je to mnou.. Ale i přes všechna velká očekávání se mi to nelíbilo.. Bylo to neucelené, kostrbaté, rozhárané, nedrželo to koncept podívané pro celou rodinu. Staří dobří animovaní kamarádi krom pár otřepaných frází vůbec nevynikli. Na Ewana McGregora v roli dospělého Kryštůfka jsem se těšila, ale bohužel působil příliš submisivně a unyle. Čekala jsem v tm větší stdíčko a hlubší životní moudra. Film je natolik předvídatelný a unylý, že jsem jeho 2/3 pronudila. Achjo. Navíc styčné téma "silného dobrodružného dětského hrdiny, který zapomene na svou fantazii a své dětství a stane se z něj upracovaný namručený dospělák, který přehlíží svou rodinu" dobře znám už z daleko lepšího kapitána Hooka. ()

hroubek

Nemůžu říci, že by se mi líbil trend Disneyho, kdy předělává animované filmy do hrané podoby. Ale poté co jsem viděl trailer na Kryštůfka Robina, tak jsem si řekl, že tohle by mohlo být jiné a taky mnohem zajímavější. A taky to je jiné. Marc Foster je zkušený režisér, ale v jeho kariéře najdeme dost kolísavou stupnic kvalit jeho snímků. A to více jsem byl zvědaví, jak se tímto filmem popere, jelikož tyhle "malé" osobní dramata umí. A jsem rád, že mohu napsat, že se mi film dost líbil. Na druhou stranu pochopím, proč se spoustě lidem líbit nebude. Tento film není pro všechny. Pro děti je to málo pohádkové, pro puberťáky tam chybí jistá stylovost a zábavnost a pro dospělé to může místy působit trochu jako kýč. A právě pro nás dospělé je tento film určený. Je to pohádka pro nás, i když to tak nemusí zprvu vypadat. A Foster to nakonec krásně prodá. Ewan McGregor mě v této roli hodně sedl, a fakt jsem si užíval to jeho zmatení, rozkol mezi prací a rodinou a taky konfrontaci se starými přáteli. Hayle Atwell je opět krásná a dobře hrající, nemá sice tolik prostoru ale své si v pohodě odehraje. Bronte Carmichael byla dobrá a opět se jedná o ten typ dětské herečky, která je sympatická a zábavná. Moc mě bavil Mark Gatiss a jeho výkon se mi líbil. Film má krásnou atmosféru, jenž je doplněná o velmi pěknou hudbu a vizuálně se na film kouká moc pěkně. Mě osobně se líbilo jakým způsobem jsou ztvárněny známé postavy od Púa, Tygra nebo Ijáčka, který si svými hlášky krade spoustu scén pro sebe. Místy jsem byl překvapený, jak je film dojemný a prodává rodinné hodnoty nenuceně a velmi přirozeně. Kryštůfek Robin je krásná pohádka pro dospělé a těším se až jí někdy uvidím znovu. ()

sskrblik

Když jsem byl malý kluk, tak jsem to vždycky tak nějak skrytě tušil, že Kryštůfek Robin zestárne a na své drogistické kamarády a jejich večírky z mladí .zapomene. Půjde do války, založí rodinu, zplodí dceru a bude dělat do zavazadel v Londýně. To by to nebyl ale Hovňous Pú. , aby ho nepřivedl zpátky. Inu, musím konstatovat že Marek to natočil výborně, jen ten scénář neví co si vybrat a na jakou notu pro diváka hrát. Což je na filmu bohužel očividné. ()

klima777

Hezké. Jistě. A přece něco chybí a něco přebývá (IMHO). ---- V rámci zenového přístupu doporučuji zhlédnout v rychlém sledu filmy Christopher Robin a Mayhem (na pořadí příliš nezáleží...). ()

Jaro.Krafcik

Milý a prijemný film ktorý sa dobre sledoval. Nostalgický závan do detských čias, kto by nepoznal macka pú a jeho kamarátov? Ktorí ukázali že nemusia byť len kreslenými postavičkami. Christopher Robin je obyčajný mladý chlapec a aj on raz vyrastie. Vyber Mcgregora je skvelý opäť potvrdil svoju kvalitu v herectve. Humorné scénky boli aj smutnejšie a veselé, všetko čo by mal dnešný film mať. Taká rozprávka pre starších takmer dokonalá ktorá zanechá skvelý pocit. Zrejme rodinný film roka 2018.. 5* ()

svobik

Melancholická pecka a důkaz, že Forster pořád ještě umí. Na konci jsem měl co dělat, i přes ne jedno klišé. 8/10 ()

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman