poster

Rise of the Footsoldier 3

Akční / Komedie / Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2017, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • sochoking
  ****

  Najprv som nechápal, prečo sa tvorcom chcelo točiť tretiu časť a zrovna o tom najväčšom chujovi! Navyše som sa k tomu všetkému i bál, že "trojka" bude mimo koľaj. Nestalo sa tak! Hoci nám tvorcovia pár fleshbackmi pripomenú predchádzajúce časti, ide si snímka svojou cestou. Je rovnako napínavá a rovnako brutálne nechutná. Avšak najväčšia bomba ale nastane v 65. minúte, ked' za spevu Neny a úplne iného záberu kamery začne Pat riešiť účty v base! Tak takú jazdu obe predchádzajúce časti teda nemali a ja som i napriek svojim obavám dostal viac, než som očakával. A špeciálne od chlapíka, ktorý točí komédie!(26.1.2018)

 • kingik
  odpad!

  Akční zvratek. I Buster Keaton se jednou ve filmu zasmál. Mně se to stalo až s tímto filmem. Dusil jsem se smíchy, jak to bylo příšerně imbecilní. Spadá to do kategorie Z. Vzpomněl jsem si, jak Fabiánová v herecké komisi mrdala Vašinku, Skopala a spol. za to, že nemají herecký talent. Co by asi tak prohlásila o těchto hercích. Nechtějte po mně, abych viděl i předchozí díly. Pokud tedy holdujete kreténským filmům, kreténským hercům i kreténským tvůrčím štábům, užijete si to, jak jinak, na kreténské úrovni. 0/10(12.3.2018)

 • Karamanlis
  *****

  Domnieval som sa, že bez ikonického Carltona Leacha to už nebude ono, no nevyspytateľný Pat Tate, stvárnený chlapáckym Craigom Fairbrassom to za asistencie ostatných bijcov z gangu Essex Boys hravo utiahol a prakticky nedal divákovi príležitosť nudiť sa. Toto tretie pokračovanie s príznačným podnázvom The Pat Tate Story nie je situované iba výlučne do essexských ulíc či nočných klubov a zachytáva aj iné epochy Patovho života, počas ktorých napríklad čeril vodu v španielskom drogovom podsvetí alebo bol zatvorený v kriminále, kde mal od vzorného väzňa na míle ďaleko. Takéto spestrenie príbehu bolo u mňa vítané a celkovo ma trojka bavila viac než druhé pokračovanie Footsoldiera.(5.4.2018)

 • Chrustyn
  **

  Slabší pokračování, nijak zázračné britské gangsterky, která je celá postavená na nesympatických postavách a bezmyšlenkovitém násilí. Kdyby se film nebral tak smrtelně vážně, mohla to být docela zábava, takhle se na ty ksichty nedá moc koukat.(2.5.2018)

 • kaylin
  ***

  Jedná se sice o třetí díl, ale ve skutečnosti je to film, který předchází prvnímu dílu. A nejde tu o nic jiného než o to, aby se ukázalo, jak si hajzlové žijí dobře, jak šukají, fetují a mlátí, případně i zabíjejí. Alespoň do chvíle, než se všechno posere, což je ale ve filmu řečeno jen ve finále. Víc jak na průměr to nevidím.(31.1.2018)

 • Morholt
  ****

  Carlton Leach zůstával v některých fázích svého života alespoň trochu člověkem, zatímco Pat Tate byl pravděpodobně vždycky vymletá násilnická mašina. A přesně v tomhle duchu se nese celý film. Násilí, nadávky, drogy a to všechno pořád dokolečka. A mě se to líbilo. Tempo je pekelné, rvačky brutální a Craig Fairbrass má násilnické charisma jako nikdo jiný. Kvalit předchozích dvou dílů tenhle prequel nedosahuje, ale pro milovníky přímočarých anglických gangsterek je tohle povinnost. 75%(11.3.2018)

 • vegetol.mp
  ****

  Nic novýho pod sluncem. Slušná britská gangsterka, která je prequelem prvního Footsoldiera a věnuje se postavě Pata Tatea. Kromě hlavního hrdiny se vrátí i plno postav z prvního dílu. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů a nevadí mu, že celej děj je v podstatě jen banda nasranejch gangsterů, co někomu ubližujou, šukají, berou drogy a opakujou slovo "cunt", měl by se slušně bavit. Jedinou zásadní výtku mám co se týče tempa, který v prostřední části trochu drhlo. Jinak nic unikátního to není, ale dostal jsem přesně to, co mi film sliboval. Solidní zábava. 70 %(14.1.2018)

 • sadlokan
  *****

  Již v titulcích je nalajnováno minimálně jedno fotbalové hřiště.A ano,správný gangster,ba i policista má vystudovanou FAMU,takže ty blbouni,co vás někde buzerujou za rychlou jízdu a nerozehrají u toho celou škálu mimických výrazů jsou pouze špatní herci a v žádném případě jim nic neplaťte!Ledaže by vám urazili půl hlavy cricketovou pálkou.(29.5.2018)

 • celticek
  ****

  Má to spád a je to inspirováno popravou drogové bandičky z Essexu. Pro někoho asi málo, ale po dementních filmech, které jsem viděl v poslední době, to bylo příjemné přímočaré zpestření. Nevybavuji si druhý díl, takže to zítra musím napravit. Kdo má rád chlast, násilí, drogy, sex - ten bude pravděpodobně spokojený.(2.4.2018)

 • MUNRO
  *****

  Tohle je naprosto bombastická minisérie!Viděl jsem první a třetí díl,druhý není k sehnání,alespoň ne s titulkama,ale ty dva díly byl nehorázný nářez.Gangy,chlast,děvky,drogy,steroidy,fotbal,kluby,prachy,prostě podsvětí jako prase.Navíc silně inspirováno známou popravou tříčlenného muscle-drogového gangu v Essexu,o kterém tato série vypráví.Skvělý střih,hudba,parádně odpracované drsné scény,a že jich tu je!Pokud človék není slečinka,musí u těhlech kousků chrochtat blahem.Já chrochtal a chrochtám ještě teď.Že Rise of the Footsoldier minul Českou distribuci mě ani nepřekvapuje,v době,kdy se do vlády serou komunisti se ani není čemu divit.(30.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace