Rise of the Footsoldier 3

Akční / Komedie / Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2017, 99 min

• kingik

Akční zvratek. I Buster Keaton se jednou ve filmu zasmál. Mně se to stalo až s tímto filmem. Dusil jsem se smíchy, jak to bylo příšerně imbecilní. Spadá to do kategorie Z. Vzpomněl jsem si, jak Fabiánová v herecké komisi mrdala Vašinku, Skopala a spol. za to, že nemají herecký talent. Co by asi tak prohlásila o těchto hercích. Nechtějte po mně, abych viděl i předchozí díly. Pokud tedy holdujete kreténským filmům, kreténským hercům i kreténským tvůrčím štábům, užijete si to, jak jinak, na kreténské úrovni. 0/10(12.3.2018)

Najprv som nechápal, prečo sa tvorcom chcelo točiť tretiu časť a zrovna o tom najväčšom chujovi! Navyše som sa k tomu všetkému i bál, že "trojka" bude mimo koľaj. Nestalo sa tak! Hoci nám tvorcovia pár fleshbackmi pripomenú predchádzajúce časti, ide si snímka svojou cestou. Je rovnako napínavá a rovnako brutálne nechutná. Avšak najväčšia bomba ale nastane v 65. minúte, ked' za spevu Neny a úplne iného záberu kamery začne Pat riešiť účty v base! Tak takú jazdu obe predchádzajúce časti teda nemali a ja som i napriek svojim obavám dostal viac, než som očakával. A špeciálne od chlapíka, ktorý točí komédie!(26.1.2018)

• Chrustyn

Slabší pokračování, nijak zázračné britské gangsterky, která je celá postavená na nesympatických postavách a bezmyšlenkovitém násilí. Kdyby se film nebral tak smrtelně vážně, mohla to být docela zábava, takhle se na ty ksichty nedá moc koukat.(2.5.2018)

Domnieval som sa, že bez ikonického Carltona Leacha to už nebude ono, no nevyspytateľný Pat Tate, stvárnený chlapáckym Craigom Fairbrassom to za asistencie ostatných bijcov z gangu Essex Boys hravo utiahol a prakticky nedal divákovi príležitosť nudiť sa. Toto tretie pokračovanie s príznačným podnázvom The Pat Tate Story nie je situované iba výlučne do essexských ulíc či nočných klubov a zachytáva aj iné epochy Patovho života, počas ktorých napríklad čeril vodu v španielskom drogovom podsvetí alebo bol zatvorený v kriminále, kde mal od vzorného väzňa na míle ďaleko. Takéto spestrenie príbehu bolo u mňa vítané a celkovo ma trojka bavila viac než druhé pokračovanie Footsoldiera.(5.4.2018)

Jedná se sice o třetí díl, ale ve skutečnosti je to film, který předchází prvnímu dílu. A nejde tu o nic jiného než o to, aby se ukázalo, jak si hajzlové žijí dobře, jak šukají, fetují a mlátí, případně i zabíjejí. Alespoň do chvíle, než se všechno posere, což je ale ve filmu řečeno jen ve finále. Víc jak na průměr to nevidím.(31.1.2018)

Carlton Leach zůstával v některých fázích svého života alespoň trochu člověkem, zatímco Pat Tate byl pravděpodobně vždycky vymletá násilnická mašina. A přesně v tomhle duchu se nese celý film. Násilí, nadávky, drogy a to všechno pořád dokolečka. A mě se to líbilo. Tempo je pekelné, rvačky brutální a Craig Fairbrass má násilnické charisma jako nikdo jiný. Kvalit předchozích dvou dílů tenhle prequel nedosahuje, ale pro milovníky přímočarých anglických gangsterek je tohle povinnost. 75%(11.3.2018)

Nic novýho pod sluncem. Slušná britská gangsterka, která je prequelem prvního Footsoldiera a věnuje se postavě Pata Tatea. Kromě hlavního hrdiny se vrátí i plno postav z prvního dílu. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů a nevadí mu, že celej děj je v podstatě jen banda nasranejch gangsterů, co někomu ubližujou, šukají, berou drogy a opakujou slovo "cunt", měl by se slušně bavit. Jedinou zásadní výtku mám co se týče tempa, který v prostřední části trochu drhlo. Jinak nic unikátního to není, ale dostal jsem přesně to, co mi film sliboval. Solidní zábava. 70 %(14.1.2018)

Již v titulcích je nalajnováno minimálně jedno fotbalové hřiště.A ano,správný gangster,ba i policista má vystudovanou FAMU,takže ty blbouni,co vás někde buzerujou za rychlou jízdu a nerozehrají u toho celou škálu mimických výrazů jsou pouze špatní herci a v žádném případě jim nic neplaťte!Ledaže by vám urazili půl hlavy cricketovou pálkou.(29.5.2018)

Má to spád a je to inspirováno popravou drogové bandičky z Essexu. Pro někoho asi málo, ale po dementních filmech, které jsem viděl v poslední době, to bylo příjemné přímočaré zpestření. Nevybavuji si druhý díl, takže to zítra musím napravit. Kdo má rád chlast, násilí, drogy, sex - ten bude pravděpodobně spokojený.(2.4.2018)

Tohle je naprosto bombastická minisérie!Viděl jsem první a třetí díl,druhý není k sehnání,alespoň ne s titulkama,ale ty dva díly byl nehorázný nářez.Gangy,chlast,děvky,drogy,steroidy,fotbal,kluby,prachy,prostě podsvětí jako prase.Navíc silně inspirováno známou popravou tříčlenného muscle-drogového gangu v Essexu,o kterém tato série vypráví.Skvělý střih,hudba,parádně odpracované drsné scény,a že jich tu je!Pokud človék není slečinka,musí u těhlech kousků chrochtat blahem.Já chrochtal a chrochtám ještě teď.Že Rise of the Footsoldier minul Českou distribuci mě ani nepřekvapuje,v době,kdy se do vlády serou komunisti se ani není čemu divit.(30.3.2018)