Je to strašně omezený v tom kalkulu aby na to čuměla celá rodina, děcka i rodiče. Na druhou stranu i tak se z toho podle mě ještě vytřískalo docela dost. O nudě bych nemluvil ani vteřinu, naopak jsem to zkouknul během pár večerů. A navíc, hned několik scén bylo fakt docela silných, zpětně si vybauvuju přejezd scheriotů po po vulkanickým poli, nebo výbuch rakety v 8 díle. Za mě celkově uplně v pohodě.(25.10.2018)

Vizuálně ohromná show, která ovšem v honbě za hollywoodkou epikou poztrácela koule i vlastní ksicht... a logiku. Není to špatný, kouká se na to dobře, ale tak jak je většina seriálů o postavách a jejich útrapách, je Lost in Space spíš o snaze být velký. Zapomíná přitom na fakt, že původní originál byl rodinou humornou sci-fi rozprávkou, jenomže tady humor absentuje, a tak - protože příběhově to není nic extra - to zkrátka nemá ten správnej zábavovej efekt. Taky soundtrack je debilní (většinou)! Ale bez problému se prokoušete všemi epizodami.(13.4.2018)

Lost in Space nejsou nijak mimořádným či revolučním seriálem a už vůbec nejsou žádným dílem, které si budete nějak dlouho pamatovat. Kdysi jsem několikrát viděl jen devadesátkový film s LeBlancem a Oldmanem, žádnou jinou verzi jsem neznal a tak jsem se na tenhle seriál docela těšil. Můžu říct, že teď se těším i na druhou sérii. Ve sci-fi ani v jiném žánru tenhle seriál nepatří k výjimečným, ale je výborně obsazený, má naprosto fantastickou hudbu (John Williams!) a zabaví naprosto skvěle, což je jeho hlavní (a jediný) účel a ten funguje, takže je vše v pořádku. Co nefunguje, je občas ta vážná nota na kterou to hraje (někdy až přehnaně), jinak je to ale fajn podívaná, kterou jsem si i přes všechny zápory užil a o zklamání se z mé strany rozhodně nečeká. Vlastně jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže ve výsledku spokojenost. 75%.(23.6.2018)

Originální seriál jsem neviděl, ale film se mi proti obecnému hodnocení opravdu líbil... Být to vysíláno na Disney Channelu tak to má rakerový úspěch... Od Netflixu jsem čekal trochu víc... Ano je to natočeno kvalitně a levné to určitě nebylo... Je to rodinná sci-fi zábava, ale i přesto, je to místy trochu moc pomalé, je tam i na rodinný seriál trochu moc hloupostí a dějová linka s Dr. Smith je vysloveně dementní!!! Jinak OK a protože "ztraceni ve vesmíru" jsou vlastně až po první sérii, tak jsem na tu druhou opravdu zvědavý... 1. série 59%(6.5.2018)

Nevím, můžu to hodnotit, když jsem to nedokoukal? Po pátým dílu už snad jo, víc toho asi nedám. Každopádně jsem se do hlubokého vesmíru s Robinsonovými vrhal bez přehnaných očekávání, doufaje v nenáročnou ani ne moc chytrou ale zábavnou a napínavou rodinou podívanou. Nenáročnosti a nemocchytrosti jsem dostal plné lopaty, zábavu a napínavost asi po cestě spolkla černá díra. No, co říct...je to nuda, postavy jsou nesympatický, jejich rodinný problémy jsou spíš otravný, než aby přinášely napětí a tření. Doktorka Smithová no to je fuj, škaredá jak noc a záporák na první pohled. Nechápu, že ji někdo nepíchne jen tak pro sichr do ledviny cikánskej teploměr. A když už sakra nechám bandu nesympaťáků ztroskotat na planetě Šupiter, tisíce a jednoho zázraku, tak ukážu nebo vymyslím něco zajímavýho... no ne? Tohle je tak průměrný a tuctový, že tomu ani nechci dát odpad. Dal bych dvě, ale s ohledem na to, že jsem to nedokoukal dám tři, pustím si radši znovu Joeho ve vesmíru a tohle už je váš boj.(14.2.2020)