Reklama

Reklama

Balthazar

(seriál)
Thriller
Francie, (2018–2022), 27 h 57 min (Minutáž: 50–59 min)

Hrají:

Tomer Sisley, Constance Labbé, Yannig Samot, Philypa Phoenix, Côme Levin, Caterina Murino, Pauline Cheviller, Augustin Ruhabura, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Komisařka Hélene Bachová je novou posilou pařížské kriminálky. Do metropole se přestěhovala i s manželem a dvěma dětmi z Valence. Šaramantní a poněkud nekonvenční soudní lékař Raphäel Balthazar platí ve svém oboru za špičku. K profesi ho přivedla smrt partnerky Lise, která se před dvanácti lety stala obětí vraždy. Tato tragická ztráta a dennodenní konfrontace se smrtí přiměly Balthazara žít na plné pecky. Hélene Bachová a Raphäel Balthazar se v úvodní epizodě potkávají na svém prvním společném případu... (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Hrabovo odpad!

všechny recenze uživatele

Dala jsem první (a pro mne zároveň také poslední díl), je to pitomé po všech myslitelných stránkách. ()

a0001 odpad!

všechny recenze uživatele

"Largo Winch" súdny lekár.. Vyšetreovanie a la tragická komédia, nevierohodné, trápne-komické, naivné, infantilné. Toto je podobný prúser ako kriminálka Miami, ak nie ešte väčší. ()

Reklama

sportovec 

všechny recenze uživatele

Mimořádně zajímavý francouzský seriál sice občas přestřeluje, ale na druhé straně využití forenzního soudního lékaře jako detektiva sui generis je mimořádně nevšedním nápadem; autorům se navíc podařilo plně zvládnout žánrový půdorys detektivky a navíc ho dále rozvinout a obohatit. Když se dílo daří, tak se také vydaří. ()

zitush 

všechny recenze uživatele

Zboznujem serialy s vrazednou, medicinskou tematikou a Balthazar naplnil moje ocakavania. Urcite odporucam pozriet tym, ktori take serialy oblubuju. Nema to s Luciferom absolutne nic spolocne ... ()

Galerie (199)

Reklama

Reklama