Balthazar

(seriál)
Thriller
Francie, (2018–2022), 27 h 57 min (Minutáž: 50–59 min)

Tomer Sisley, Constance Labbé, Yannig Samot, Philypa Phoenix, Côme Levin, Caterina Murino, Pauline Cheviller, Augustin Ruhabura (více)

Série(4) / Epizody(32)

Tváří v tvář sérii složitých případů vražd se nová policejní velitelka Héléne Bach musí naučit pracovat s brilantním, ale zároveň podrážděným Raphaëlem, který dokáže přimět mrtvé mluvit jako nikdo jiný. (Voyo)

Hrabovo odpad!

Dala jsem první (a pro mne zároveň také poslední díl), je to pitomé po všech myslitelných stránkách. ()

a0001 odpad!

"Largo Winch" súdny lekár.. Vyšetreovanie a la tragická komédia, nevierohodné, trápne-komické, naivné, infantilné. Toto je podobný prúser ako kriminálka Miami, ak nie ešte väčší. ()

sportovec

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mimořádně zajímavý francouzský seriál sice občas přestřeluje, ale na druhé straně využití forenzního soudního lékaře jako detektiva sui generis je mimořádně nevšedním nápadem; autorům se navíc podařilo plně zvládnout žánrový půdorys detektivky a navíc ho dále rozvinout a obohatit. Když se dílo daří, tak se také vydaří. ()

selfesteem

U mě Balthazar zabodoval. Sympatičtější hlavní postavu by člověk pohledal. Pokaždé, když se objeví na scéně, začnu se usmívat, zkrátka mě dostal. Kombinace Dr. House a Six Feet Under. Balthazar je elegantní a okouzlující chlapík, co umí vařit a vychutnat si nejen jídlo, ale i život, geniální chlap, co miluje svou práci, sport a skoky padákem, krásně tančí a který přes to všechno prožívá velkou životní bolest. Nechápu, proč to na ČT2 běží tak strašně pozdě, ale zase díky za tu možnost vidět seriál v původním znění. Příběhy jsou zajímavé, někdy průměrné, ale to vůbec nevadí, vše vyrovnává to očekávání, které všichni známe např. u Dempseyho a Makepaceové nebo Muldera a Scullyové, House a Cuddyové, atp., zkrátka kdy na to Bathazar a kapitánka konečně vlítnou. Těším se na každý nový díl a veřím tomu, že budou stát za to. ()