Po technické a herecké stránce prvotřídní záležitost, z jejíhož sledování se ale bohužel moc nedozvíte, o čem celá ta Watergate vlastně byla, protože spolu s Woodwardem a Bernsteinem náhodně tápeme, jsme zaplaveni přehršlem jmen, která nám, Evropanům 21. století, vůbec nic neříkají a také proto, že film skončí přesně ve chvíli, kdy to celé začne být zajímavé.(21.4.2018)

Jde o tzv. dokudrama, tedy spojení dokumentu s dramatickým vyprávěním. Z hlediska teorie vyprávění jej ale řadím spíše do linie, kterou pracovně označuji jako „narativní filmy faktu“ (kam spadají třeba Dobrou noc a hodně štěstí nebo Zodiac). Nezajímá mě totiž ani tak reference ke skutečným událostem, ale spíše způsob zprostředkování příběhu. Více viz Douglasovy poznámky(31.8.2012)

Nesporně výborná a poučná záležitost, ale oproti politickým thrilelrům Olivera Stona (J.F.K., Nixon) jí malinko schází větší intenzita, hloubka, snaha dobrat se podstaty problému - Pakula se přísně snažil o odstup, popisnost a nezúčastněnost, to je jistě chvályhodné a spousta lidí to jistě uvítá, ale mně jeho film připomínal spíš superdlouhou reportáž z veřejnoprávních Událostí. Navíc jsou Všichni prezidentovi muži určeni spíš lidem, kteří o celé věci už něco vědí, protože spousta faktů a jmen zůstává zoufale nevysvětlena a jen povšechně informovaný divák se dost ztrácí. Ale absolutorium rozhodně zaslouží herci, zvláště pak charismatický novinářský vlk Jason Robards.(10.7.2005)

Velmi dobrý konverzační film mapující jeden z největších skandálů, co se kdy v americké politice udál. Na snímku mi mírně vadila chvilková nepřehlednost ve jménech a po nich následných souvislostech. Po zjištění že kniha od dvou skutečných novinářů (podle níž vznikl film) byla ještě podrobnější, mě přivádí k faktu, abych před scénáristou (pomyslně) smekla. Ukončím to úryvkem z Forresta Gumpa který nelze nezmínit: ''V protějším hotelu asi vypli proud, protože tam chodí nějací lidé s baterkama'' :)). Podobné filmy- JFK, Duel Frost/Nixon.(31.7.2012)

Vynikajúca rekonštrukcia aféry Watergate, zaujímavá aj z historického hľadiska...Spolu s dvojicou investigatívnych neodbytných novinárov môžme sledovať postupné zaujímavé odhaľovanie nových skutočností a mien, ktorí sa podieľali na masívnej konšpirácii. Film len odhaľuje fakty, nedočkáme sa žiadnych šokujúcich a pompéznych scén odhalení, režisér sa nesnaží pútať na seba pozornosť, dominuje príbeh. Celé je to veľmi civilné a prirodzené, rovnako ako vynikajúce ústredné herecké duo. Klasika...(5.9.2009)

• - Do scénáře se nezaneslo nic, co nebylo několikrát ověřeno. Pouze se upravila postava editora Rosenfelda (Jack Warden) tak, aby ladila s vážným pojetím filmu. Rosenfeld byl ve skutečnosti až příliš velký pohodář a vtipálek, což by ve filmu působilo rušivě. (Mirokukii)

• - V době filmování ve Washingtonu D.C. Redford zůstával v hotelu Watergate. (Kulmon)

• - V roce 2007 Americký filmový institut zařadil film na žebříček jako 77. nejlepší film všech dob. (Kulmon)