Paradoxně mě tento film,ve kterém se víc jak dvě hodiny jen mluví,bavil více než leckterý akční trhák.Rád sleduju ve filmech novinářskou nebo prostě jakoukoliv investigativní činnost (Zodiac,Vysíláme zprávy) a proto jsem si Všechny prezidentovi muže moc užil.Velkou zásluhu na tom má samozřejmě ústřední dvojice,Hoffman a Redford jsou skvělí herci a tady to dávají skutečně znát.Poučilo to,nenudilo to,bavilo mě to.Co víc chtít? 85 %(24.3.2010)

Výborný Pakulov film o okolnostiach aféry Watergate. Ústrednú dvojicu investigatívnych žurnalistov, ktorých napriek ich rozdielnym povahám i dĺžke praxe zviedla dokopy náhoda, trpezlivo a vytrvalo skladajúcich čriepky utajovanej pravdy bravúrne stvárnili Redford s Hoffmanom. Tempo filmu je zdanlivo pomalé, informácií nadbytok a napriek tomu filmu vládne od začiatku do konca negradované napätie. Dialógy sú skvele napísané a tak mám iba dve výhrady. Jedna sa týka nadbytku informácií, ktorá film posúva od drámy viac k dokumentu a druhá, že na Slovensku takáto dvojica novinárov chýba. Ak by bola, nikto by tak ľahko aféru Gorila nezamietol pod koberec.(14.9.2013)

Nesporně výborná a poučná záležitost, ale oproti politickým thrilelrům Olivera Stona (J.F.K., Nixon) jí malinko schází větší intenzita, hloubka, snaha dobrat se podstaty problému - Pakula se přísně snažil o odstup, popisnost a nezúčastněnost, to je jistě chvályhodné a spousta lidí to jistě uvítá, ale mně jeho film připomínal spíš superdlouhou reportáž z veřejnoprávních Událostí. Navíc jsou Všichni prezidentovi muži určeni spíš lidem, kteří o celé věci už něco vědí, protože spousta faktů a jmen zůstává zoufale nevysvětlena a jen povšechně informovaný divák se dost ztrácí. Ale absolutorium rozhodně zaslouží herci, zvláště pak charismatický novinářský vlk Jason Robards.(10.7.2005)

Možno najlepší procedurálny thriller všetkých čias sa môže pochváliť skvelou atmosférou a až dokumentárnou štruktúrou príbehu. Herecké hviezdy Robert Redford a Dustin Hoffman sú takisto istotou, ktoré takmer nikdy nesklamali. Inšpirácia pre mnoho nasledovníkov, zdroj mnohých citácií a parádny filmový zážitok. Vďaka svojmu pomalému tempu a množstvu informácií nebude pre veľa divákov ľahkým orieškom. No vidieť by ste ho mali všetci.(13.6.2003)

Pakulovi by měl někdo prozradit, že i politické drama se dá natočit tak, abyste při jeho sledování ve snaze odehnat spánek nemuseli vypít tolik hrnků kafe, co Dustin Hoffman při zpovídání účetní. Nepřeberné kvantum informací a absence gradace děje mě spolehlivě uzemnily (v negativním slova smyslu). Howardovu Frost/Nixonovi to nesahá ani po kotníky. Na tohle člověk asi musí být americký vlastenec a navíc demokrat, jinak se to prostě vydržet nedá...(12.3.2010)

• - Kniha obou novinářů u nás sice nevyšla, ale podrobný popis celé aféry vydal známý spisovatel literatury faktu a filmový scenárista V. P. Borovička v roce 1976 v nakladatelství Orbis pod lakonickým názvem Watergate. (Robbi)

• - Film obsahuje šestiminutovu scénu telefonátu, kterou s Robertem Redfordem režisér Alan J. Pakula natočil bez střihu na jeden „zátah“. Redford udělal chybu až na konci, kdy nazval osobu na druhém konci drátu špatným jménem. Působilo to ale tak věrohodně, že režisér chybu nakonec ve filmu nechal. (Listeroman)

• - Telefonní číslo, které Robert Redford vytáčel na Bílý dům, je jeho skutečné číslo 456 1414. (Kulmon)