Nesporně výborná a poučná záležitost, ale oproti politickým thrilelrům Olivera Stona (J.F.K., Nixon) jí malinko schází větší intenzita, hloubka, snaha dobrat se podstaty problému - Pakula se přísně snažil o odstup, popisnost a nezúčastněnost, to je jistě chvályhodné a spousta lidí to jistě uvítá, ale mně jeho film připomínal spíš superdlouhou reportáž z veřejnoprávních Událostí. Navíc jsou Všichni prezidentovi muži určeni spíš lidem, kteří o celé věci už něco vědí, protože spousta faktů a jmen zůstává zoufale nevysvětlena a jen povšechně informovaný divák se dost ztrácí. Ale absolutorium rozhodně zaslouží herci, zvláště pak charismatický novinářský vlk Jason Robards.(10.7.2005)

Po technické a herecké stránce prvotřídní záležitost, z jejíhož sledování se ale bohužel moc nedozvíte, o čem celá ta Watergate vlastně byla, protože spolu s Woodwardem a Bernsteinem náhodně tápeme, jsme zaplaveni přehršlem jmen, která nám, Evropanům 21. století, vůbec nic neříkají a také proto, že film skončí přesně ve chvíli, kdy to celé začne být zajímavé.(21.4.2018)

Rekapitulace aféry Watergate, která začala v roce 1972 a v roce 1974 vyvrcholila rezignací tehdejšího prezidenta Richarda Nixona. Ve zveřejnění skandálu kolem tajných fondů a diskreditace politických oponentů se angažovali reportéři Robert Woodward a Carl Bernstein, kteří působili v novinách Washington Post. Ocenění - Oscar - vedlejší herec (J. Robards), výprava, zvuk, adaptovaný scénář; nominace: vedlejší herečka (J. Alexander), režie, střih, film. ......Kansas City Film Critics Circle Awards - vedlejší herec (J. Robards). .....National Board of Review - režie, anglicky mluvený film, vedlejší herec (J. Robards). .....National Society of Film Critics Awards - film, vedlejší herec (J. Robards). .....New York Film Critics Circle Awards - režie, film, vedlejší herec (J. Robards). .....Writers Guild of America - adaptovaný dramatický scénář. Scénář : William Goldman. .....Kamera : Gordon Willis. .....Hudba : David Shire. .....Hrají - Dustin Hoffman (Carl Bernstein)....., .....Robert Redford (Bob Woodward) nebo Jack Warden (Harry M. Rosenfeld).(25.4.2011)

Doba, kdy ještě mainstream zvládal plnit svou roli. Dnes nás zaplavuje titulky, které jsou často zavádějící, jen aby si to člověk přečetl, či rozklikl. Často řeší, kdo si nevzal kam podprsenku, komu se narodila čivava, co Kalousek řekl, nebo kdo kam komu kopl gól. Informace z OSN, Evropského parlamentu, nebo zásadní prohlášení vůdců velmocí, nebo přenos ze světových fór, kde se mluví o současném a budoucím světě se nekoná. Pro nás běžný lid asi stačí chléb, hry a marmeláda. A ti co se zajímají, musí číst amatérskou alternativu a pak jsou odsuzováni za hoaxy, Ruskou propagandu a konspirační teorie. Koho je to vina ?(24.3.2018)

strhujuci a vysoko napinavy film o nelutostnom boji novin washington post proti najvacsim skorumpovanym politickym gorilam USA. okrem skvelej rezie stoji za zmienku cele herecke osadenstvo na cele s vynikajucou dvojkou hoffman - redford. pre milovnikov napinavych konspiracnych filmov klasika a povinnost v jednom.(23.11.2007)

• - Frank Wills, hlídač, který objevil vloupání ve Watergate, hrál ve filmu sám sebe. (Kulmon)

• - Film obsahuje šestiminutovu scénu telefonátu, kterou s Robertem Redfordem režisér Alan J. Pakula natočil bez střihu na jeden „zátah“. Redford udělal chybu až na konci, kdy nazval osobu na druhém konci drátu špatným jménem. Působilo to ale tak věrohodně, že režisér chybu nakonec ve filmu nechal. (Listeroman)

• - V roce 2007 Americký filmový institut zařadil film na žebříček jako 77. nejlepší film všech dob. (Kulmon)