Velká škoda, že aféra Watergate je tak provařená, protože pak by to bylo neskutečně napínavý. Film má přes dvě hodiny, ale pořád je to napínavé, protože děj se stále posunuje dopředu. Hoffman s Redfordem hrajou jako vždy a je z nich cítit novinářský zápal. Je to nejen dobrá sonda do aféry Watergate, ale právě i do chodu novin. -"Woodward. Bernstein. You're both on the story. Now don't fuck it up."(19.8.2008)

Pro mě nezapomenutelné. Před filmem jsem o aféře Watergate slyšela jen útržkovitě a o to víc pro mě bylo napínavější společně s hrdiny pátrat "kdo za tím krucinál je". Perfektně zpracovaný scénář podle knihy dvou novinářů, kterým se podařilo rozkrýt složitý propletenec intrik a podvodů sahajících až na nejvyšší místa v americké politice. Škoda, že je dnes takových novinářů jako šafránu a všichni se jen honí za krátkodobou senzací. Herecké výkony dvou Pánů Herců Redforda a Hoffmana netřeba vychvalovat, ocenění jejich práce jsou jistě dost výmluvná. Skvostná ovšem byla i režie A. J. Pakuly, nadchlo mě jak chytře za sebou inscenuje jednotlivé scény (například za každou noční temnou scénou následuje scéna z novinářské kanceláře s ostrým bílým světlem). "Všichni prezidentovi muži" jsou dnes již klasikou politického thrilleru a já si vlastně teď zpětně uvědomuji, jak moc z ní dnes ostatní filmaři čerpají.(5.7.2005)

Po technické a herecké stránce prvotřídní záležitost, z jejíhož sledování se ale bohužel moc nedozvíte, o čem celá ta Watergate vlastně byla, protože spolu s Woodwardem a Bernsteinem náhodně tápeme, jsme zaplaveni přehršlem jmen, která nám, Evropanům 21. století, vůbec nic neříkají a také proto, že film skončí přesně ve chvíli, kdy to celé začne být zajímavé.(21.4.2018)

Jak je možné, že laskavý a jindy nedotknutelný „Rýša“ Nixon měl najednou z ostudy kabát a musel se poroučet z Bílého domu?! To bylo tak, dnes to vypadá jako čirá utopie, ale věřte nebo ne, byly doby, kdy slovo novinář neznamenalo nadávku a investigativní žurnalistika nebyla jen pseudobulvární portálovou věštírnou na objednávku. Pakulův film je brilantní (leč ne úplně snadno stravitelnou) oslavou práce hlídacích psů demokracie, kteří když se zakousli, tak nepustili… Zápal, notes, cigára, telefény, levárny, konspirace a neskutečná kvanta dat. Ale hlavně KOULE! Woodward & Bernstein – nezbytná součást učebních osnov na každé katedře žurnalistiky :) Sólokapra holt z prstu nevycucáš. To není jako moderní verbální zvratky z i-děsu a hov-novinek…(31.5.2010)

Rozpočet $8,5miliónaTržby USA $70,600,000Tržby Celosvetovo $70,900,000║ Až moc nezáživné podanie má tento film. Možno v dobe vzniku to mohlo pôsobiť šokujúco, to čo sa v tomto filme preberá ale mne to dnes príde len pomalé, nemotorné odvýpravanie vtedajších udalostí, bez toho aby dej mohol vtiahnuť diváka a poriadne ho zapojiť do pátrania po korupčných škandáloch. Plus postava Dustina Hoffmana na vážnosť riešenej situácie nevyznie zrovna moc vážne. /40%/(22.11.2008)

• - Katharine Graham, která byla šéfkou Washington Post, která se zpočátku filmu bála, později film milovala a psala dopisy plné chvály Robertu Redfordovi. (Kulmon)

• - Skutečný Carl Bernstein (ve filmu ho hraje Dustin Hoffman) byl v letech 1976-1980 ženatý s režisérkou a scenáristkou romantických komedií Norou Ephron (např. Láska přes internet, Samotář v Seattlu), mají spolu dva syny. (Greg25)

• - Film je natočen podle stejnojmenné knihy napsané Woodwardem a Bernsteinem. Zatímco film se k nám dostal téměř hned po svém uvedení, podrobnější a komplikovanější kniha u nás byla až do roku 1989 zakázána. (StarsFan)