Get a Life (TV seriál)

Komedie / Fantasy

USA, 1990, 35x30 min

Chris Elliott, Robin Riker, Bob Elliott, Sam Robards, Brian Doyle-Murray, Jackie Earle Haley, Pat Crawford Brown, Clive Revill, Beth Broderick, Amy Yasbeck, Earl Boen, Tracey Walter, Paul Feig, Nora Dunn, Twink Caplan, Deborah Shelton, Elinor Donahue, Lee Garlington, Mike Hagerty, Warren Frost, Arturo Gil, Katherine Kamhi, David Mirkin, James Hampton, Brandon Crane, Julie Brown, David Wiley, Larry Cedar, Deborah Benson, James Keane, Craig Richard Nelson, Adolf Hitler (a.z.), Wesley Jonathan, Brady Bluhm, Peter Spellos, Dave Florek, Richard Foronjy, Ritch Brinkley, Bibi Osterwald, Dorothy Patterson, Kenneth Moraleda, Jeffrey Anderson-Gunter, Hal Landon Jr., Ralph Manza, Bruce Holman, Charles Walker, Steven Gilborn, Matthew Faison, David Tom, Thom Sharp, Paul Coufos, Blair Tefkin, Drew Pillsbury, Robert V. Barron, William Cort, Rick Fitts, John Walter Davis, Sandy Helberg, Kevin Scannell, Julie Payne, Julia Zemiro, Shaun Duke, Elsa Raven, Anastasia Barzee, Clint Carmichael, Anthony Mangano, Timothy Davis-Reed, Louan Gideon, Martin Grey, Debi Derryberry, Gerry Gibson

Pamela Malouf

Scénografie:

Charles Pierce (set dekoratér), Fred S. Winston (set dekoratér)

Nejzábavnější sitcom, co jsem měl kdy šanci vidět. Na svou dobu předběhl svým ujetým nekonzervativním humorem o dost čas. V hlavní roli Chris Elliott (Něco na té Mary je, Plavčíkem proti své vůli /Cabin Boy/, Scary movie 4) , který se hnedka stal jedním z mých nejoblíbenějších komiků, přestože tady ještě pořád nemá svůj profil :-).(20.9.2008)

• - GET A LIFE se stal projektem komika Chrise Elliota, který se seriálem měl velké plány. Bohužel díky naprosto nestandartnímu humoru vznikly pouze dvě sezóny a po nich televizní stanice Fox výrobu zatrhla, neboť pro šílený humor Chrise Elliotta nemohla najít vhodnější čas, než pozdě v noci. A to se jim nevyplácelo. (Louie)